Skript ne ile kullanılır ve 1.7.2 için Spigot?

WhyCoconut

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Skript spigot için bir şey mi? spigot 1.7.2 varmı? spigot a normal bukkit pluginleri yüklüyebiliyomuyuz? peki script kodunu aldım diyelim ne yapıcam spigota nasıl eklicem. CEVAPLAYIN

Ve bu arada bunu her şeyin skripti olduğu için skript kullanmak istedim.

Son düzenleme:

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SELAMÜN ALEYKÜM
Skript Pluginlerden Sıkıldınmı? Veya Elle Pluginmi Yapmak istiyon.
Skriptyle Belirli Kodla Plugin Gibi Komut Yazmana Bug kapatmana Yarıyor.
Örnek Skriptle /surelivipver /arsaal vb. Gibi Dolu Kodlayıcıları Vardır.
Forumda Daha Ayrıntılısını Bulabilirsiniz.

WhyCoconut

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
SELAMÜN ALEYKÜM
Skript Pluginlerden Sıkıldınmı? Veya Elle Pluginmi Yapmak istiyon.
Skriptyle Belirli Kodla Plugin Gibi Komut Yazmana Bug kapatmana Yarıyor.
Örnek Skriptle /surelivipver /arsaal vb. Gibi Dolu Kodlayıcıları Vardır.
Forumda Daha Ayrıntılısını Bulabilirsiniz.
spigot içinmi bungecoord lardamı çalışır skript

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SELAMÜN ALEYKÜM
Bukkit Ve Spigotta Çalısır.

SELAMÜN ALEYKÜM
Spigotta Çalıstıgından Emin Degilim Icık İnternetten Arastır. Spigotun Sitesinde Skript Varsa Çalısıyordur.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Merhaba, görüyorum ki etrafta yeni acemi sunucu işine atılmak isteyen arkadaşlarımız var.Spigot'a normal bukkit pluginleri yükleyebilirsiniz, zaten spigot bukkitin gelişmiş versiyonudur.Normal bir şekilde plugins klasörüne atmanız gerekli.Bazı eklentiler uyumluluk sorunu çıkarabiliyor.Skript spigot için bir şey değil.Skript javanın daha düşük hali.Daha lagsız hali.Her insan java bilemez ama her insan skript bilebilir gibisinden.
İyi Forumlar.
@WhyCoconut

WhyCoconut

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir tahminim var. sanırım yeni metin belgesi açıp içine kod yapıştırıp .txt uzantısını .jar yapıyoruz :)

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Bir tahminim var. sanırım yeni metin belgesi açıp içine kod yapıştırıp .txt uzantısını .jar yapıyoruz :)
Hayır yanlış tahmin

Merhaba, görüyorum ki etrafta yeni acemi sunucu işine atılmak isteyen arkadaşlarımız var.Spigot'a normal bukkit pluginleri yükleyebilirsiniz, zaten spigot bukkitin gelişmiş versiyonudur.Normal bir şekilde plugins klasörüne atmanız gerekli.Bazı eklentiler uyumluluk sorunu çıkarabiliyor.Skript spigot için bir şey değil.Skript javanın daha düşük hali.Daha lagsız hali.Her insan java bilemez ama her insan skript bilebilir gibisinden.
İyi Forumlar.
@WhyCoconut
skript daha lagsız değil

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Maalesef ki işler öyle değil. .jar Uzantılı dosyalar Eclipse ile kodlanır.Skript ise bir plugindir.Skript.jarı Sunucunuza kurduğunuzda "Skript" adında bir klasör ve içinde "scripts" adında tekrar klasör bulunur.Scripts klasöründe örnek skript dosyaları vardır.Adı üstüne SKript yani uzantısı .sk olabilir.Bunu en iyi olarak Notepad++ (Öneriyorum) ile editleyebiliriz. Senin dediğin öyle ama .jar yapmıyoruz .sk yapıyoruz.

Hayır yanlış tahmin

skript daha lagsız değil
Merhaba kanka :D
Skript plugine göre daha lagsız diye biliyorum ?
Plugine çevirmek yerine skriptle yapabiliriz mesela temizleyici.