Skyblock'ta nasıl çakmak yapılır?

acemioyuncu190

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardes portalin etrafına tahta koy lavida yanina biyere koy o tahtalar obsidyeni yakmasi lazim

Not:portalin icine lavi koyma ve dikkatli ol ölebilirsin :D

acemioyuncu190

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kaptan bence sen mcyi ögren gel pardon ama skyblockta öle yapilir yada hile ile yapicaksn ben öyle aciyorum ve basarilida oluyor

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
kaptan bence sen mcyi ögren gel pardon ama skyblockta öle yapilir yada hile ile yapicaksn ben öyle aciyorum ve basarilida oluyor
arkadas daha yeni denedim olmuyor üstelik biz solar surivalden bahsediyoruz konuyu açan kisi yanlis yazmis tüm yorumlari bir okuyun
birde oynayacaksan hilesiz oynayacan dürüst olacaksin :)

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
arkadas daha yeni denedim olmuyor üstelik biz solar surivalden bahsediyoruz konuyu açan kisi yanlis yazmis tüm yorumlari bir okuyun
birde oynayacaksan hilesiz oynayacan dürüst olacaksin :)
yahu karıştırmadım skyblockuda oynuyorum fakat sadece spawn adası kumlu ada ve nether var ama çakıl vfe demir yok! nasıl yapacağım o resimde solardaki resim ben birşeyi karıştırmadım sorum şu singlede skyblockta nasıl çakmak yapacağım? demir ve çakıl yok çünkü[DOUBLEPOST=1384923820,1384923768][/DOUBLEPOST]
Sadece solar resmini paylaşmış fakat o skyblock soruyor arkadaşım.
evet beni anlayan biri çıktı işte

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
portalın önüne 2 adet tahta koy ve köşeye lav dök lavın kıvılcımları ile yanan tahtalar yapacaktır portalı

acemioyuncu190

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardes al tahtalarini lavida al tahalari portalin icine koymaadan diz cok dizme sonra lav ile yak onlari o kendisi oluyor zaten obsidyene sicriyor

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Nether portalin önüne lav koy 5 dakkaya açılır portal

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
amacın ateş yaratmak ise arkadaşlar söylemiş, ancak çakmak yapmak istiyorsan villagera ihtiyacın olacak ki skyblock serimde anlatıyorum. İleriye doğru normalden farklı, ilham verici bir skyblock izlemek istersen serimi takip et.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Eğer Orjinal SkyBlock Oynuyorsan Dünyaya giderekte elde edebilirsin :D

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
amacın ateş yaratmak ise arkadaşlar söylemiş, ancak çakmak yapmak istiyorsan villagera ihtiyacın olacak ki skyblock serimde anlatıyorum. İleriye doğru normalden farklı, ilham verici bir skyblock izlemek istersen serimi takip et.
sağol
Eğer Orjinal SkyBlock Oynuyorsan Dünyaya giderekte elde edebilirsin :D
prjinal derken atladımmı uzaya gidiyorumda :D
tmm her ikiside olur sağol