[SkyLord][Skyblock][1.7.4][Herkesi Bekleriz][85.95.252.187]

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
başarısız... neden hup bölmünde diğer sunuculara girer bu konu.

AdmınHaluk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
1 kere etti küfür arkadaşım onuda tam yazmadı .... dedi ve abisi yazdı tüm itemler o çardaydı o itemleri vermediniz
yiğenim ben haluk öncelikle serverın kapanmasının senle hiç ilgisi yoktur tutmadığı için kapattık (senın şikayet etmeye bile hakkın yok :)
2.si 9 tane spawnerını kaybettin biz verdik vermeye hakkımız yok senın kaybetmemen gerekiyordu verdik diye götün kalktı iyice
3.sü arkadaşına vermiyeydin paranı sende duraydı bundada bizim hiçbir suçumuz yok .
4. sü ban yeme sebebin serveri kötüleme ve isyan çıkarma (bu 4. ü maddede biz suçluyuz çünkü götünü biz kaldırdık )
bu arada eren 2 kere küfür etti demiş yanlış söylemiş arkadaşın banlıydı plugin değişince banlarda gitti biz dikkat etmedik banı açılmış ben sonradan farkettim barışım ondan ban attım geri :)

Son düzenleme:

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
serveri ben kapattırcam şikayetimle 2. si server sıfırlandı bikere o 9 spawner olayı gitti 3. sü banı açıldı diye affettiiniz sandım ve ona yolladım parayı sizde banladınız 4. sü ben serverde isyan çıkardım evet ama vip özelliklerime vermediniz !!!![DOUBLEPOST=1432745483,1432744781][/DOUBLEPOST]1. si benim vip özellikerimin bazıları verilmemişti ve serveri şikayet edip kapattırcaktım yanlış anladın 2. si 9 psawneri kaybettim evet o server sıfırlandıktan önceydi hayla bunumu konuşuyon ? 3. sü arkadaşımın banı açıldı ve gine banladın hemde 2 çarını banladın bu ne ? 4 sü evet isyan ettm çünkü elmas dağıtınca dağıtma dediniz adaya bile adam sokturmuyodu eren napam ben şimdi ?

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
serveri hani kapattırmayacaktınız lan yalancılar20 tl haram olsun ve götünüze girsin ölene dek çıkmasın !!!

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tam cehennemliksiniz valla paramı alıp serveri kapatıryosunuz size ne diyim
Müstüman bile değilsinizdir siz Haddini bil

Moderatör tarafından düzenlendi: