Sohbet Hatası

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle iyi günler arkadaşlar sabahtır uğraşıyorum bir türlü sebebini bulamadım daha önceden çözmüş olduğum bir hataydı fakat uzun zamandır bu işlerle uğraşmıyorum bunun sebebi nedir biriniz yardımcı olabilir mi ? essentialstan kaynaklı değil ve hangi pluginin sıkıntı çıkardığınıda bulamadım sizde daha önceden böyle bir şey yaşadıysanız veya biliyorsanız lütfen yardımcı olunuz

Equinoxer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Plugin listeni atarsan yardımcı olabiliriz.

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu bir hata değil, galiba anti-spam eklentisi felan yok üst üstte aynı yazdığınız mesajı bu şekilde gösteriyor (sadece siz görüyorsunuz, göndermiyor yani diğer oyunculara). Anti-spam eklentisi felan eklerseniz, bu ortadan kalkar. Hata değil, sorun değil.

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Plugin listeni atarsan yardımcı olabiliriz.
Bu bir hata değil, galiba anti-spam eklentisi felan yok üst üstte aynı yazdığınız mesajı bu şekilde gösteriyor (sadece siz görüyorsunuz, göndermiyor yani diğer oyunculara). Anti-spam eklentisi felan eklerseniz, bu ortadan kalkar. Hata değil, sorun değil.
İkinizide verdiğiniz hızlı cevaplar için teşekkür ederim sorun essetials'la alakalıymış hazır bir essetials denediğimde sorun kalmadı