[SON DURUM (31.01.2016)] Türkiye'nin Kaliteli Survival Games Sunucusu için lütfen bir bakın!

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
...
Merhaba arkadaşlar, ben hayatım boyunca hep Minecraft'ın eklentilerine meraklı olmuşumdur ve çok araştırmış bir insanımdır. Geliştirmeyide severim. Burada çok güzel bir Survival Games sunucusu açacağımın duyurusunu yapar fakat bunları sizlerden gelecek destek ile yapacağımı belirtmek isterim çünkü biraz bahsedeceğim konularda geriyim.

Size sunacağım bu sunucuda kalite;
- Sunucuya ait özenle tasarlanmış Logolar, İconlar vs. (Hazırlanıyor..)
- Sunucuya ait özel Lobi, Haritalar vs. (Tanıdıklarım var hemde çok iyi Mimarlar.) ()
- Sunucuda MCSG'den bile fazla şey olacak! Emin olun.. ()
- Sunucunun eklentisine ek eklentiler ve geliştirmeler, skript vs. (Bundada tanıdıklarım çok var Türkiye'nin en ileri gelenlerinden.) ()
- Türk YouTuberler bile burada çekmeye başlayabilir. Çünkü onların Türk sunucularında ki tek derdi Hack. Buda olmayacaktır! (Hazırlanıyor..)

Sizden almam gereken yardım;
- Sponsorluk. (Sadece 3 Ay bile sponsor olsa yeterli arkadaşımızın. Gerisini ben getiririm. Geliştireyim yeter.) (Aranıyor..)
- Bungecoord Desteği. (Aranıyor..)

Bunlar ile ilgili bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

- SON DURUM (31.01.2016) -
Sunucunun (Survival Games eklentisi dışında) yapımı bitmiştir. Sadece tasarımlar (logo, server-icon vs.) kalmıştır. Survival Games eklentini daha hazırlamadım çünkü boardlar, barlar sunucuda birbirine çakışıyor. şu an ki eklentilerin yedeğini alıp sadece Survival Games eklentisini sunucuya atacağım ve işlemi tamamlayacağım. Sunucudan kareler;

Lobimizi yapan OlymposBT'ye teşekkürler!

Son düzenleme:

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Heves kırmak gibi olmasın ama "Biz çok iyiyiz lan, en iyisini yapacağız" diyen insanların pratikte nalları diktiğini bu gözler çok gördü. Ama umarım planlarını gerçekleştirebilirsin.
Ben hayatım boyunca 15 adet sunucu açtım. Tek başıma ve farkındaysan artık Sponsor istiyorum. Çünkü kaliteli işler BETA sürümüyle (emekleyerek) başlar. Bende senin hevesini kırmak istemem, zaten kırmayacağım da eğer karşıma sorunlarımı giderebilecek bir şahıs çıkarsa ne mutlu size ve bana!

NOT: Bu sunucuyu bir yandan açma sebebim ise YouTuber'lerin çektiği o büyük Hacker sorunu. Tanıdığım birçok YouTuber var onları çok iyi anlıyorum. Onlarada bir güzellik olur.

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Ben hayatım boyunca 15 adet sunucu açtım. Tek başıma ve farkındaysan artık Sponsor istiyorum. Çünkü kaliteli işler BETA sürümüyle (emekleyerek) başlar. Bende senin hevesini kırmak istemem, zaten kırmayacağım da eğer karşıma sorunlarımı giderebilecek bir şahıs çıkarsa ne mutlu size ve bana!

NOT: Bu sunucuyu bir yandan açma sebebim ise YouTuber'lerin çektiği o büyük Hacker sorunu. Tanıdığım birçok YouTuber var onları çok iyi anlıyorum. Onlarada bir güzellik olur.
Hayatın boyunca 15 tane sunucu açtın, çok kaliteli diyelim. Neden onlar için de sponsor istemedin? İstediysen neden Youtuberlar o sunucularda oynamıyor?

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatın boyunca 15 tane sunucu açtın, çok kaliteli diyelim. Neden onlar için de sponsor istemedin? İstediysen neden Youtuberlar o sunucularda oynamıyor?
Bunları tam olarak cevaplıyamam çünkü her açtığım sunucuda yeni deneyimler elde ettim. Fakat o zamanlar tanıdığım YouTuber'da yoktu. Ben ard arda açtım o sunucuları. şu an da bir kanalım ve grafikerliğim bile var ise o zamanlar bunlardan eser bile yoktu. YouTuber tanıdıklarım Lise'ye başladığımdan itibaren olmaya başladı.

ve onlar için sponsor istemedim çünkü o zamanlar tek bir şirket vardı. Nitrado, direkt oradan satın alıyordum açıyorum. Ama şimdi birden çok kaliteli hosting/şirket var. Param var ama bu kaliteli hostingleri artık tam olarak bilmiyorum bu yüzden sponsorluk istiyorum. 3-4 Ay sonra güvendiğim ve yardımcı çıktığını gördüğüm adamdan elbetki hayrımı göstermeyip ayrılmayacağım oda faydalanacak.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sponsor derken, finansal destek mi?

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Maddi, manevi veya bir hostingin herhangi bir belirli GB kapasitesinde sunucu sunması. Survival Games için Bunge işleri vs. bunlarda yardım almam gerekiyor.
Bilsem kii tutucak, 16 GB makine desteği. BungeeCord desteği sunardım ama emin değilim ;(

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilsem kii tutucak, 16 GB makine desteği. BungeeCord desteği sunardım ama emin değilim ;(
Emin olmanız için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ama. Bildiğiniz kaliteli sunucular bir anda dolup taşmadı. Örneğin ben HiveMC'yi bilirim 4 oyunla açıldı kaç oyunla devam ediyor. Ne zaman girsem yeni oyun var. Özellikle HyPixel. Bana bu fırsat sunulmadan o sunucunun büyümesini sağlayamam. Hem zaten 3-4 ay bir süre istedim. İlk 3-4 haftasında bile hayır yok ise zaten kendim kapatırım. Ama tanıdıklarım var yani.

NOT: Bu bahsettiklerim. Sunucu kalitesinden değil, Oyuncunun dolup taşmasıyla ilgili açıklamadır. Kalite konusunda en ufak şüpheniz bile olmasın hatta söz konusu bile olmasın.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emin olmanız için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ama. Bildiğiniz kaliteli sunucular bir anda dolup taşmadı. Örneğin ben HiveMC'yi bilirim 4 oyunla açıldı kaç oyunla devam ediyor. Ne zaman girsem yeni oyun var. Özellikle HyPixel. Bana bu fırsat sunulmadan o sunucunun büyümesini sağlayamam. Hem zaten 3-4 ay bir süre istedim. İlk 3-4 haftasında bile hayır yok ise zaten kendim kapatırım. Ama tanıdıklarım var yani.

NOT: Bu bahsettiklerim. Sunucu kalitesinden değil, Oyuncunun dolup taşmasıyla ilgili açıklamadır. Kalite konusunda en ufak şüpheniz bile olmasın hatta söz konusu bile olmasın.
Ortada ekip yok, bu kadar iş nasıl yapılacak?

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle bu işi yapabileceğini insanlara kanıtlamalısın.Hemen çıkıp "Ben yaparım" "Dağları bile delerim" tarzı cümleler ile kimse sponsor olmaz.Önce elindeki imkanları ve kaynakları insanlara sunarsın,insanlarda sana sponsor olurlar.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ortada ekip yok, bu kadar iş nasıl yapılacak?
Arkadaşlarım varken niye ekip kurayım ki? Mimari ve eklentiler hazır olduktan sonra 5-6 kişi olsa nolur. He ama tabi ki Moderatör vs. Hacklerle ilgilenecek yetkililer bunları buluruz. Güvenilir birçok insan var.

Öncelikle bu işi yapabileceğini insanlara kanıtlamalısın.Hemen çıkıp "Ben yaparım" "Dağları bile delerim" tarzı cümleler ile kimse sponsor olmaz.Önce elindeki imkanları ve kaynakları insanlara sunarsın,insanlarda sana sponsor olurlar.
Elimde zaten bana gereken şeyler olsa bunları kanıtlayacağım. Ama gördüğünüz gibi arıyorum..

Vivat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konuyu açtığına pişman ettiniz :D Hocam milletiğin ağzını çekeceğine 50 tl biriktir,kendi sunucunu aç :)

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarım varken niye ekip kurayım ki? Mimari ve eklentiler hazır olduktan sonra 5-6 kişi olsa nolur. He ama tabi ki Moderatör vs. Hacklerle ilgilenecek yetkililer bunları buluruz. Güvenilir birçok insan var.

Elimde zaten bana gereken şeyler olsa bunları kanıtlayacağım. Ama gördüğünüz gibi arıyorum..

Şu anda saçma sapan bir paradoksun içindesin :( Elinde bir şey olmadığı için kanıtlayamıyorsun, kanıtlayamadığın için elinde bir şey yok :(

İnsanları anlamalısın bence çünkü şu son zamanlarda kimse birbirine güvenemiyor maalesef. Senin aradığın şey çok cesur bir yatırımcı. Kimse de vaatlere dayanarak hareket etmek istemez finansal sektörde.

Ama sponsor bulacaksın büyük ihtimalle. Bulamamana karşı bir kaç fikir:

Yapabileceğin şey küçükten para gerektirmeyen temelleri atıp arkana da Youtuber tanıdıklarını alıp Donation toplamak. Uzun ve acı verici bir süreç fakat sponsor bulamaman halinde bu gerekli.

Onun dışında sana önerebileceğim başka bir çıkış yolu var. Bu da finansal açığı kendin kapatman. Bu da biraz riskli.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival Games eklentisini kodlayacak arkadaş bulundu.. Şimdi sırada Mimari var.

Şu anda saçma sapan bir paradoksun içindesin :( Elinde bir şey olmadığı için kanıtlayamıyorsun, kanıtlayamadığın için elinde bir şey yok :(

İnsanları anlamalısın bence çünkü şu son zamanlarda kimse birbirine güvenemiyor maalesef. Senin aradığın şey çok cesur bir yatırımcı. Kimse de vaatlere dayanarak hareket etmek istemez finansal sektörde.

Ama sponsor bulacaksın büyük ihtimalle. Bulamamana karşı bir kaç fikir:

Yapabileceğin şey küçükten para gerektirmeyen temelleri atıp arkana da Youtuber tanıdıklarını alıp Donation toplamak. Uzun ve acı verici bir süreç fakat sponsor bulamaman halinde bu gerekli.

Onun dışında sana önerebileceğim başka bir çıkış yolu var. Bu da finansal açığı kendin kapatman. Bu da biraz riskli.
Teneke Bey. Survival Games eklentisi yaptırıyorum şu an da. Survival Games lobiside yapmaya çalışıyorum, benimkisi güzel olmazsa yardım alırım birilerinden. Kağıda güzel kaliteli sunucu için çizimler yapmayada başladım. Bunu size kanıtlayacağım..

SON DAKİKA: Kaliteli bir Açlık Oyunu tasarımı yapılmaya başlandı. Tahmini bir süre zarfı yok!
SON DAKİKA: Kaliteli bir Açlık Oyunu eklentisi kodlanmaya başlandı. Tahmini 5-6 Gün süre zarfında hazır olacaktır!