Son Gladyatör - Efsane Yeniden Doğuyor! [ AYRINTILAR YAKINDA ]

Junioraptor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet,şu iki yıl içinde çok fazla projeniz oldu.Hepsi de başarısızdı.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı

Moderatör tarafından düzenlendi:

Junioraptor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eminmisin ? çabuk kapanması başarısızlık değil saat 21:30da bile rahat 18 kişi olurdu svlerinde[DOUBLEPOST=1396295584,1396294422][/DOUBLEPOST]
Hayır,başarısızlıktı.Neden olmasın ki?Adminler kendi aralarında kavga ediyordu.Serverda çok fazla sorun vardı.Her şey için bir yetkili lazımdı.Yapılar kötü,oyuncu sayısı "az" ve rp adına çok bir şey göremedim.En kötüsü ise her konu bir önceki gibi olmayacağı ile ilgili şeylerle doluydu.Beni de umutlandırıyordu.Girdiğimde ise öncekilerden farksız,neyin ne olduğu belli olmayan bir sunucu ile karşılaştım.Hemen savunmaya geçmeden düşüncelerimi düzgünce oku.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
eminmisin ? çabuk kapanması başarısızlık değil saat 21:30da bile rahat 18 kişi olurdu svlerinde[DOUBLEPOST=1396295584,1396294422][/DOUBLEPOST]
Saçmalama berke:
1.Adminler arasında sorun vardı.
2.Oyuncular gruplaşıyor bazı kişiler rol yapamıyordu.
3.Non-rp takımları oluyordu.
4.Mixler boldu.
5.Hack dolu idi.
6.Rp seviyesi yoktu.
7.Pluginler Rp için değildi.
8.Bazı adminler rp bilmiyordu.
9.Konular ilgi çekmiyordu.
10.Rp yi çok iyi bilen kişiler dahil kimse rp öğretmeye çalışmıyor ve öğrenmeyede çalışmıyordu.

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Saçmalama berke:
4.Mixler boldu.
5.Hack dolu idi.
6.Rp seviyesi yoktu.
10.Rp yi çok iyi bilen kişiler dahil kimse rp öğretmeye çalışmıyor ve öğrenmeyede çalışmıyordu.
faction ile rp karışık olduğu için öyeleydi ve bence çok saçmaydı ama bu öyle olmıycakmış

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Evet teşekkürler yorumlarınız için. @krok45 bunun için bir şey demedik, farklı olacak demedik. Çünkü aynı olacağını belki de 1 ay içerisinde tekrar kapanacağını bizde bilmiyoruz. Çünkü ben aşçılık okuyan birisiyim, yaklaşık 5-6 ay otelde olacağım, günün 15 saatine kadar çıkabilir çalışma sürem, bilmiyorum. Ve Minecraft oyunculuğunda ve Role Play'de (KENDİ ADIMA SÖYLÜYORUM) çok iyi olmama rağmen sunucularıma bunu yansıtmadım. Çünkü açıkça söylemem gerekirse Minecraft'ta belirli bir kitle hariç hiç kimse GERÇEK!! role play'i bilmiyor. Ben Role Play'in en düzgün ortamlarından çıktığımı düşünüyorum. Ancak ekibimdekiler öyle değildi. Onlar rolü öğrenmek pek istemiyor, çünkü biliyorlar ki Minecraft ortamından fazla bir şey olmaz. Bu platformda oynayan çoğu kişinin yaşı 8-15 oluyor. Kimseyi yaşla ayırt etmiyorum, benimde yaşım 15e pek uzak değil lakin şu da var ki, 8-15 olmasıyla birlikte yaşların akıl yaşı da fazla yüksek olmuyor.

Bir kişiye saatlerimi verip rolü öğrettim Minecraft'ta 12 yaşında birisiydi. Bana "Kralım skype var mı?" dedi, hatasını söyledim, skype adresimi verdim. Skype'ta hala "Kralım nasılsınız?" diyordu. Ben HARD-RP'i hep SAMP ortamında 50-60 kişiyle yaptığım için, hiçbir animasyonu olmayan Minecraft'ta 15 kişiyle rol yapmak bana zor geliyor. İsteyen gelir Son Gladyatör sunucusuna, havayı biraz daha değiştirmeye çalıştık. Onun dışında diyeceğim bir şey yok. Teşekkürler!

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Saçmalama berke:
4.Mixler boldu.
5.Hack dolu idi.
6.Rp seviyesi yoktu.
neyse :p ben eğleniyordum... itiraf:fallen 3 de ***** kullanmıştım :(

akort99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Keşke Önceki Serverlerinizdede Oynayabilseydim Kardeşim Ama Nasip Değilmiş Bunu Beklicez Umutlarım Büyük Konu Harika Şimdiden Ellerinize Sağlık :)

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Easter egg = Paskalya yumurtası neyin kafasını yaşıyorsunuz ?

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açılış tarihi ne zaman açıklanacak ?

erimiscan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence RP yapmaya çalışmayın, sizin sunucularınızda oynadım RP dışında her şey vardı ama yine de güzeldi -_- Sunucular insanları eğlendirmek içindir ve siz bunu başarabiliyorsunuz.

Easter egg = Paskalya yumurtası neyin kafasını yaşıyorsunuz ?

Ayrıca kayra easter egg süpriz yumurta anlamında yani oyuna gizlenmiş şeyler :olgun: GTA oyununda çok fazla var örnek vermek gerekirse.(bknz : big foot)

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraftın roleplay kitlesi çok az fakat çok bozuk.Kendi siyasi birliğini bile tamamlayamıyor.Millet sürekli kavgalı,eleştirmen.

Bu kitleyle bu stil yürümez.

Herkes hardcı olmak istiyor.Medium gördükleri zaman "üff ona mı kaldm yha oynmm onu bn" havasına giriyor.Çünkü hard çok zevkli geliyor,yapsın yapamasın önemi yok zevk alıyor.

Fakat bir gerçek var beyler,

Evet,kaldınız.
Siz daha siyasi birliğinizi tamamlayamıyorsunuz,kitle bu kadar az,kavga bu kadar çok.Kapsamlı bir hard-rp gelse bile imkanı yok oynayamazsınız.
Kusura bakmayın,çoğunuz mix-nonrp profesyoneli olmuşsunuz.Farkında bile değilsiniz,kendinizi "Hardcıyım" diye kandırıyorsunuz.

Ben hardcımıyım? Değilim.Fakat en azından buna yakınım.

Hatalarınızı kabullenin ve lütfen artık düzeltin.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraftın roleplay kitlesi çok az fakat çok bozuk.Kendi siyasi birliğini bile tamamlayamıyor.Millet sürekli kavgalı,eleştirmen.

Bu kitleyle bu stil yürümez.

Herkes hardcı olmak istiyor.Medium gördükleri zaman "üff ona mı kaldm yha oynmm onu bn" havasına giriyor.Çünkü hard çok zevkli geliyor,yapsın yapamasın önemi yok zevk alıyor.

Fakat bir gerçek var beyler,

Evet,kaldınız.
Siz daha siyasi birliğinizi tamamlayamıyorsunuz,kitle bu kadar az,kavga bu kadar çok.Kapsamlı bir hard-rp gelse bile imkanı yok oynayamazsınız.
Kusura bakmayın,çoğunuz mix-nonrp profesyoneli olmuşsunuz.Farkında bile değilsiniz,kendinizi "Hardcıyım" diye kandırıyorsunuz.

Ben hardcımıyım? Değilim.Fakat en azından buna yakınım.

Hatalarınızı kabullenin ve lütfen artık düzeltin.

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Fallen Kingdom 2 oynadığım en iyi 2.rp serverıydı umarım bu projede güzel olur fakat Hard-RP olmalı diye düşünüyorum.Bi kaç kişiyle bile olsa RP bilenlerle rol yapardık.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
en azından bi whitelist bile yokdu fallen 3 de veya fallen 1 de çok iyi hatırlıyorum adamla rolde arkadaşız sıkıldım dedi etrafa lazd koymaya köyü grieflemeye başladı