Son Novem Bükücü v2.02 | Geri Dönüş!

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte sonunda yeni bir versiyon! Yakın zamanda hiç güzel bir proje yapamamıştım. Ben de bu oyunu geliştirmeye devam edeyim dedim. Savaş sisteminde birkaç küçük değişiklik yaptım. Uzun aradan sonra geri dönmesi beni de mutlu etti. Ayrıca küçük bir not düşeyim: Önceki versiyonda olmayan başka şeyler de olabilir bu versiyonda. Tam olarak hangi seviyedeyken paylaştığımı hatırlayamıyorum çünkü. Her neyse. Aşağıda indirme ve virustotal linklerini bulabilirsiniz.

Oyunun kodlarına bakmak ve kullanmak serbesttir. Ancak oyunun kodlarını sizinmiş gibi gösteremezsiniz.

İlk başta size isim sorulan yere "megadebug_sil" yazarsanız bütün kayıt dosyaları silinir. Diğer debug kodlarını da deneyerek bulabilirsiniz :D (Oyunun kodlarında bile md5 şifrelemesi ile tutuluyor. Yani denemekten başka çareniz yok.)

Bulduğunuz hataları ve fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum.

Oyunda birçok Easter Egg vardır. Bunları sadece oyun kodlarında bulabilirsiniz. Bulunca söyleyin de ıccık eğlenek haniğ.

GodOfMilker, ByNovem ve Mhawtor için yaptığım şifreler bu versiyonda hiçbir işe yaramıyor. Çünkü başka bir şey eklemem gerekiyordu ve eklenecek saldırılar ile uyuşmadı.

Son düzenleme:

UmutUG

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Deneyecegim, konuya fotoğraf eklenmeli.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır kodlara bakıp Easter Egg bulun falan diyorsun ya eğer obfuscate olsaydı zevkli olabilirdi diyorum.
Çok değişik bir ikilem ._. Ama dediğim gibi çok uğraştırır o kadar kodu a b falan diye isimlendircem. Programla yapılabileceğini biliyorum ama denediğim 3 program da işe yaramadı o yüzden pes ettim.

Bu arada @GodofMilker @ByNovem ve @MhaWTHoR için özel saldırılar ekleyen şifreler bu versiyonda devre dışı. Saldırılar ile uyuşmayan bir şey eklemek zorunda kalmıştım. Ama bir sonraki versiyonlarda eklemeyi planlıyorum. (Eğer isterlerse...)

YusufReis435

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu konularda yeniyim ama intellij ile girdim ve sadece okunabilir olduğuna göre nasıl yapacam