Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Ginsan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kelle avcisi sanirim turkcesi bu ingilizcem iyi degildir neyse evet haklisin hackli adamlari ezmek bi eglenceli oluyo sende benim kafadasin zaten gc yi de seviyorsun hakket lan yakiniz kafa olarak ama srn sneak la daha ii anlasirsin o da animeci
ruh avcısı anlamına gelir ve açıkçası gc yi pek sevmem

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dedim ingilizcem ii degil diye ve neden birincisin lan o zaman :D

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ezmek icin çekiç vea o tarz bisi gerek silah ile nasil eziyorsun

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bildigimi bildigini biliyorum ama bence soylemene gerek yoktu :D

Son düzenleme:

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuz bana göre Türkiye'de şu an tek. Diğer sunucularında sizi örnek alması ve sizin yaptığınız gibi sunucuların çoğalması dileğiyle.

İyi Forumlar...
Örnek almasınlar örnek alırlarsa IRFN abisi kızar yoksa özenti diye aglamaya başlar. @IRFN

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Örnek almasınlar örnek alırlarsa IRFN abisi kızar yoksa özenti diye aglamaya başlar. @IRFN

Sanırım @IRFN a garezin var. @IRFN a garezin olmasını anlarım da niye örnek almasınlar ? Türkiye'de zaten kaliteli sunucuların sayısı azken dahada mı azalsın ? Ha bu arada aglamak değil ağlamak.

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sanırım @IRFN a garezin var. @IRFN a garezin olmasını anlarım da niye örnek almasınlar ? Türkiye'de zaten kaliteli sunucuların sayısı azken dahada mı azalsın ? Ha bu arada aglamak değil ağlamak.
:) Böyle kişilere cevap yazmanıza bile gerek olduğunu düşünmüyorum. Özentilik ile Örnek almayı birbirinden ayrıt edemeyen bir minik kardeşimizden ne beklenebilirki. O yüzden muhatab olmaya gerek yok :).

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Benimde Sunucum Var Ve Gayet Başarılı Hatta Son Oyuncudan Sonra En İyi Serverlerden Birisi. Diyebilirim Ama Ne Buildi Yaparsak Yapalım IRFN denilen Kişi Özenti Diyip Duruyor
GİBİ:
.