Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rush ta biraz sıkıntı var açıkçası bi süre geçtikten sonra bir lag giriyor ve oyundan atıyor sadece bende değil yoksa burada bir yazı yazmadım oyun kendini kapatıyor ve heba oluyor uğraş emek yok oluyor bazı oyuncular sık oluyo bazısında az ki gıcık bir durum lvl 3 bir yayı kaybettim bundan dolayı

Rush beta o yüzdendir, 1 aya kadar sorun felan kalmaz

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yolocum amacına ulaştım Rush ta bir problem var ve girilemiyor

EndToast

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saklambac Oynuyorum şu an :)

Son düzenleme:

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
"2014 yılında halen Norton kullanan var ise mümkünse bizden uzak dursun" düşüncesi ile öyle bir şey yaptık.
Belkide Norton DNS kullanıyordur. Twitter ve youtube yasaklandığı zaman GoogleDNSide engellediklerinde Norton DNS kullanılıyordu.

LoopZone

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@IRFN çok hoş bir sunucu bayıldım En çok da SkyWars ve Minigames e bayıldım herkeze tavsiye ederim gerçekten çok güzel bir sunucu. :)

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapasitesini arttırmak adına almış olduğumuz yeni BungeeCord sunucusuna yapılan aktarmalar nedeniyle dün gece saatlerinde ara ara kesintiler yaşanmıştır. Yaşanan bu kesintilerden ötürü özür dilemiyorum, çünkü hepsi sizin için :alay:

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adminler (hepinizin yaşını bilmediğim için abiler demedim) Rush ta çok fazla lag oluyor ve oyun oynanmaz hale geliyor hatta bu gün lag yüzünden bir takım elendi oyun sonunda hiçbir yatak patlamamıştı ve hatta ben yan adaya gitmek için yol yaptım lagdan dolayı yol bir tek bende gözüktü ve sadece ben geçebildim komik oldu oyun sonunda hiçbir ada bi diğerine gidememişti ortada yol yoktu en çok sabreden kazandı (ben) ve bide rush a yeni harita gelecek muhabbeti var gerçekmi ve sarı adanın altındaki açılmaz chestin olayı ne babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi birde yan admin olduğu bilinmeyen yan çarlar kullanıp oitc oynayın bakın neler göreceksiniz

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Adminler (hepinizin yaşını bilmediğim için abiler demedim) Rush ta çok fazla lag oluyor ve oyun oynanmaz hale geliyor hatta bu gün lag yüzünden bir takım elendi oyun sonunda hiçbir yatak patlamamıştı ve hatta ben yan adaya gitmek için yol yaptım lagdan dolayı yol bir tek bende gözüktü ve sadece ben geçebildim komik oldu oyun sonunda hiçbir ada bi diğerine gidememişti ortada yol yoktu en çok sabreden kazandı (ben) ve bide rush a yeni harita gelecek muhabbeti var gerçekmi ve sarı adanın altındaki açılmaz chestin olayı ne babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi birde yan admin olduğu bilinmeyen yan çarlar kullanıp oitc oynayın bakın neler göreceksiniz

Hatta ben videosunu çekmiştim ne gülmüştük , yine benim sesimi kaydetmemişti falan xd

Dipnot: kanalım yok , böyle şeyleri adminlere bildirmek için video çekiyorum.