Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir buçuk saat ugrasıp obsidian kazıp sarı adanın altındaki chesti actım icinden ingilizce bir sekilde kurallar ve rush nedir kitabı cıktı yapmadıgım hic bir sey kalmadı artık lütfen yeni seyler rush a

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sana ne benimle burada uğraşma bari

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ergenlik gecici degil benim icin beden yaslansada ruhum genc kalacak benim

battle32

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende kayıt kısmındaki güvenlik kodu görükmüyor diğer tarayıcılardan da denedim.

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ee anlıyorum çok çok meşgulsünüz pluginlerle çok fazla uğraşıyorsunuz zorlanıyorsunuz ama sizin yokluğunuzda hack patlaması yaşandı çok fazlarar ve kolay kolay temizlenmiyecek en azından güvenilir bir kaç kişi alın oyunlara düzenli olarak girsinler ve ss ler videolar falan kullanarak Size göstersin ve az biraz temizlensin Server oyuncularda rahat bir nefes alsın 123456 isimli oyuncu çok çok kaliteli bir hack kullanıyor ve bunun gibi daha çok var bir iki kişi yardım etsin bari bu konuda özelden size bir kaç tane link atabilirler Video olsun ss olsun

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Umm...Guncraft ı açarak hayran kitlesini geri toplamaya çalışmak yerine neden yeni bir oyun yaparak yeni bir hayran kitlesi toplamaya çalışıyorsunuz ?