Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acaba adminler ne ile uğraşıyor merak ediyoruz bir plan açıklaması yapabilirmisiniz cidden zor bir şey herhalde bu kadar uzun süredir yoksunuz tamam ırfn forumu bıraktı galiba ama diğerleri özlettiniz kendinizi

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Whuuhu adminler yok hack patlaması yaşanıyor herkes Son oyuncuya küfür ediyor sky Wars olarak adlandırılan şey nocnokbak Wars olarak anılıyor en iyi hack kullananlar kazanıyor otic te kill aura coşuyor Rush ta en iyi hack à sahip olan takım kazanıyor Son oyuncu Son hack oluyor....

İşte adminler gitti gideli olanların mini minnacık bir ÖZETİ

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Whuuhu adminler yok hack patlaması yaşanıyor herkes Son oyuncuya küfür ediyor sky Wars olarak adlandırılan şey nocnokbak Wars olarak anılıyor en iyi hack kullananlar kazanıyor otic te kill aura coşuyor Rush ta en iyi hack à sahip olan takım kazanıyor Son oyuncu Son hack oluyor....

İşte adminler gitti gideli olanların mini minnacık bir ÖZETİ
Bunlar sadece benim gördüklerimin ufak bir kısmı sizde bir şeyler ekleyebilirsiniz yolo bizim Son ok bükücü maceramızı anlatsana belki bende avatarı anlatırım bir ara

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Bunlar sadece benim gördüklerimin ufak bir kısmı sizde bir şeyler ekleyebilirsiniz yolo bizim Son ok bükücü maceramızı anlatsana belki bende avatarı anlatırım bir ara
Güzel çözüm son oyuncuya girmemek.
Köklü çözüm minecraftı bırakmak.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel çözüm son oyuncuya girmemek.
Köklü çözüm minecraftı bırakmak.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Güzel diyon iyi diyon da Son hack aşina olduğum sunucu mcsg mineplex shotbow veya bir başkası hiç biri Son hack in yerini tutmuyor o türklerin küfürleri kullandığı hacklar falan hiçbir serverde yok hiç biri ben hackım hepinizi yenerim diyen adamı öldürmek kadar zevkli değil hiçbir sw de o kadar hack veya o kadar küfür bulunmuyor benim istediğim türk gücünü sadece Son hack yansıtıyor seve seve gebertiliyoruz hacklar tarafından yaşasın Son hack yasaşın küfür yaşasın Rush taki hacklar yaşasın sky warstaki NO cnokbak ler yaşasın bütün türkler yaşasın...(kendimi fazla kaptırdım devamını kopyala yapıştır yapmayacam)

onurs67

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yavv Arkadaşım Ben Sonyouncuda Skyblock oynamak istiyorum kod gönder numaramı yazıyorum işleminiz gerçekleşiyor diyo sonra girdiğiniz numara geçersiz diyoooo!!! Delircemm!

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Güzel diyon iyi diyon da Son hack aşina olduğum sunucu mcsg mineplex shotbow veya bir başkası hiç biri Son hack in yerini tutmuyor o türklerin küfürleri kullandığı hacklar falan hiçbir serverde yok hiç biri ben hackım hepinizi yenerim diyen adamı öldürmek kadar zevkli değil hiçbir sw de o kadar hack veya o kadar küfür bulunmuyor benim istediğim türk gücünü sadece Son hack yansıtıyor seve seve gebertiliyoruz hacklar tarafından yaşasın Son hack yasaşın küfür yaşasın Rush taki hacklar yaşasın sky warstaki NO cnokbak ler yaşasın bütün türkler yaşasın...(kendimi fazla kaptırdım devamını kopyala yapıştır yapmayacam)
O kadar laf atıyorsun da sen de yazamamışsın ?
Oynamak zorunda değilsin.
Zaten düzgün oynayabiliyorsan oitc'de ok kaybetmeden oynayabilirsin.

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeterince düzgün oynayabiliyorum Ama ne zaman ok çeksem bir kill auralı eleman arkası dönük bir şekilde beni öldürüyor ben ne yapayım

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Konu onun iyi oynayamaması değil , insanların hack kullanması. Bu adam aimbot değil ki her attığını vursun. Ve sunucuyu beğenmeseydi zaten burada bunları yazma zahmetine girmezdi. Ki sunucu yetkililerinin görevini yapmayıp(kısmen)bu hile kullanan arkadaşların hile kullanmasını engellememeleri yüzünden bu arkadaşımızın burada sunucu yetkililerine yanlışlarını belirtmesi çok doğal bir şey. Bunun beğenmemek ile hiçbir alakası yok.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Konu onun iyi oynayamaması değil , insanların hack kullanması. Bu adam aimbot değil ki her attığını vursun. Ve sunucuyu beğenmeseydi zaten burada bunları yazma zahmetine girmezdi. Ki sunucu yetkililerinin görevini yapmayıp(kısmen)bu hile kullanan arkadaşların hile kullanmasını engellememeleri yüzünden bu arkadaşımızın burada sunucu yetkililerine yanlışlarını belirtmesi çok doğal bir şey. Bunun beğenmemek ile hiçbir alakası yok.
Sunucuyla sadece DonduranAteş ilgileniyor demişti yanlış hatırlamıyorsam IRFN, tek başına ne yapabilir ki ?
Hem seviyorsa niye buraya o kadar kötü eleştiriyor ?
Video alıp şikayet etmek zor değil...
Ve aimbot kullanan bir kişi aimbot kullanmayan bir kişiye karşı dezavantajlıdır :/

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyla sadece DonduranAteş ilgileniyor demişti yanlış hatırlamıyorsam IRFN, tek başına ne yapabilir ki ?
Hem seviyorsa niye buraya o kadar kötü eleştiriyor ?
Video alıp şikayet etmek zor değil...
Ve aimbot kullanan bir kişi aimbot kullanmayan bir kişiye karşı dezavantajlıdır :/
Gel ve pc me bak optifine ile 20 fps alıyorum Video programını kaldırmaz

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve hâlâ adminlerden cevap yok bekliyelim ve olacakları görelim

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarın başında çaresiz bekliyorum Bekliyorum ama bildirim gelmeyecek biliyorum