Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

SkyWarsLordu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Deli Oldum Yapacanız Sayfa Lütfen 1,5saattir Hotmail ve Gmail Tarafından Kayıt Olmaya Çalışıyorum Bi Türlü Aktivasyon Gelmiyo Lütfen Deli Oldum Sayfasız Yapn Bari Valla Gelmedi 20kez Email Değiştirdim 10tane Açtım Kayıt oldum AKtivasyon Gelmiyo Valla Deli ettiniz Beni

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Bu sunucu yakında HiveMc Mineplex gibi olabilir artık ingilizler girer
Sanmam o kadar sunucu gücü yoktur. Skyblockta 2 cobblestoneyi 1 dakikada kıramadığımız, sunucudan atıldığımız anlar benim için daha dün gibi çok yakın.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

FinalFantasy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Faction ne alemde adminler yakında demiştiniz 12 gün geçti.

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Faction ne alemde adminler yakında demiştiniz 12 gün geçti.
Faction hala geliştirme aşamasında şu an pek fazla bilgi veremem fakat daha önce görülmemiş bir faction olacağına bahse girerim. Gecikme nedeni ise yeni lobi sistemi birkaç oyunda çıkan sorunları çözmekte harcadığımız kısa süreli vakit kaybıdır. En kısa sürede açmaya çalışacağız fakat acele işe şeytan karışır geç olsun güç olmasın sözlerinide eklemeden geçemem sizlere bugsız bir faction sunmak istiyoruz.

ibokars36

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serveriniz iyi fakat aktivasyon mailime gelmiyor ?

RüzgarGüneyNS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
+ yönleri sg - hg güzel
- yönleri the walls duvarların yanında item alınmıyor
the walls adam yukarı block koyamıyor ( izleyici önüne gecio )
pusulada kendi takımını sölüyor
itemlerini çalabiliyr ( mineplexte oynadıgımda adam elleyemiyordu herkes kendi fırınını elliyordu bari lockeette koyunda kilitlesinler :)

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dünyanın En İyi Sunucusu Olan SonOyuncu Kapalı ve Sitesi ise Yok :( Üzüldüm #IRFN

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0