SONFEDAI | X-Rây Engeli, M2 Tarzı Pazar Sistemi ve Dahası! [Zorlayıcı Hayatta Kalma Sunucusu] [1.12]

SkyLordMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bugün 21:00 pide etkinliği olsun sabırsızlıkla bekliyom

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sunucumuzun Oyuncu tablosu yenilendi.
• 1vs1 Arenaları [Yakında]

21:00'da OX Etkinliğimiz olacaktır.
İyi Forumlar.

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nether ve The End dünyaları sıfırlandı.
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┓
IP Adresimiz: SonFedai.mcsunucum.net
┗━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛​

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

• Haftanın Oyuncusu : Ccarres

Her Pazar akşamı haftanın oyuncusu siz değerli oyuncularımızla paylaşacağız.

Son düzenleme:

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dışarıdan gördüğüm üzere çok etkileyici bir sunucu dostum. Tebrik ederim !
Geliyorum -----Nick : DoktorTR12

SkyLordMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@ByBuqRaa abi Discord sunucunuza girdim sohbetiniz güzelmiş abi rehber alımları ne zaman olacak

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ya abi hack açiyolar adamlar 1 güdne dia set oluyo :( Please x ray koruma Servere gelcem (Lütfen biraz oyunu zorlaştirin ki Oyunuclar sıkılmasin) Oyuncu kastiktan sonra herşeyi yaptik dan sona sıkıyo kolay kasildigi için sıkılıncada serveri birakiyo Yani oyuncu kaybi oluyo zor olursa item vb. kasmak zor olacak ve serverde daha çok kişi olcak bu bir fikirdir Başarilar :cay:

Vertex

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Zor, biraz daha zor, daha fazla zor, çok daha zor...
Bu bi' formüldür bana göre, bu formül ile ilerlersiniz daha iyi yerlere geleceksiniz. Başarılar dilerim :)

BraveHearth59

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda bazı oyunculara ayrımcılık yapılıyor.1.12 ye erken geçip 1.11.2 ye geri dönmeniz yüzünden sunucuda oyuncu azaldı ve yapılan onca şey boşa gitti verilen kararları iyice düşünüp uygulamaya geçirmelisiniz iyi günler

MutantPanda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuda "size gerçek hayatta kalma deneyimi yaşatmak" denilmiş.Ama ben gerçek hayatta kalma deneyimini göremiyorum.Survival suncuda olmaması gereken baya özellik var.Lapis koysan "fekşın" olur sanki :)

SkyLordMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuda "size gerçek hayatta kalma deneyimi yaşatmak" denilmiş.Ama ben gerçek hayatta kalma deneyimini göremiyorum.Survival suncuda olmaması gereken baya özellik var.Lapis koysan "fekşın" olur sanki :)
Bence mükemmel sunucu ben serverde oyuncuyum yemek bulmak bilene zor daha ne bekliyorsun serverdan ? Diğer serverlerdeki boşbeleş rulet sisteminimi adamların koymasını istiyorsunuz ? ''Survival suncuda olmaması gereken baya özellik var.'' ne özellik mesela ?

MutantPanda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence mükemmel sunucu ben serverde oyuncuyum yemek bulmak bilene zor daha ne bekliyorsun serverdan ? Diğer serverlerdeki boşbeleş rulet sisteminimi adamların koymasını istiyorsunuz ? ''Survival suncuda olmaması gereken baya özellik var.'' ne özellik mesela ?
Sen minecaft'ın "gerçek hayatta kalma" (tek oyunculu) kısmında oynarken rulet sisteminimi kullanıyorsun?