SONFEDAI | X-Rây Engeli, M2 Tarzı Pazar Sistemi ve Dahası! [Zorlayıcı Hayatta Kalma Sunucusu] [1.12]

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruletin sunucudan kaldırılmasının üzerinden bayağı bir süre geçti.
Ayrıca sunucuya katılmadan eleştirme yapman pek hoşnut değil.

MutantPanda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruletin sunucudan kaldırılmasının üzerinden bayağı bir süre geçti.
Ayrıca sunucuya katılmadan eleştirme yapman pek hoşnut değil.
Eleştirmeye hakkımız yok galiba.Bir yorum yaptım.Yemediğim laf kalmadı.Yine iyi iş, tebrikler.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Sunucuyu inceledim, fazlasıyla...
Arkadaşım sunucuda oynarken X-ray engelinin lag yaptığını ve oynanmadığını söylediğinden ötürü BANlanmış. Bana anlattı olayı bunu girişle başlarak, mapınızı beğendim fakat pluginleriniz hiç güzel görünmüyor heleki grup prefixleri...
Süper bir sunucuyum diyorsanız bize net şeyler gösterin, 4 sunucu kurucusuyla arkadaş olup arkanıza onalrın yorumlarını almayın.
Umarım iyi yerlere gelirsiniz.
İyi forumlar

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimseyi böyle bir nedenden ötürü banlamadık. Bir arkadaşını banladıysak arkasında mutlaka gerekli bir sebebi vardır.
Ayrıca sunucumuzda maden hilesi engelinden dolayı lag olduğunu oyuncularımız biliyor ve emek oynadıkları için bu laga katlanıyorlar.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Kimseyi böyle bir nedenden ötürü banlamadık. Bir arkadaşını banladıysak arkasında mutlaka gerekli bir sebebi vardır.
Ayrıca sunucumuzda maden hilesi engelinden dolayı lag olduğunu oyuncularımız biliyor ve emek oynadıkları için bu laga katlanıyorlar.
Bunun mantıklı bir açıklaması yok, eklentiyi kuruyorsan lagınıda düşüneceksin. Bu millet lagla oynamak zorunda değil. Ek olarak arkadaşın banlanma sebebide tam olarak bu. Yalana gerek yok, kolay gelsin

senoldumu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunun mantıklı bir açıklaması yok, eklentiyi kuruyorsan lagınıda düşüneceksin. Bu millet lagla oynamak zorunda değil. Ek olarak arkadaşın banlanma sebebide tam olarak bu. Yalana gerek yok, kolay gelsin
Katılıyorum.Lagdan dolayı çok şey yaşanıyor.Koyduğum blok yok oluyor.düşüyorum ölüyorum vs.

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kusura bakma fakat sunucuyu nasıl yürüteceğimi senin gibi insanlardan öğrenecek değilim. Sunucuda herkes hile açıp emeği olmayan malzemeyi elde edip kısa sürede sunucudan tad alamayacağına sunucuda laga rağmen emeğinin tadını birazcıkda olsa alması kat kat iyidir.
Sunucumuzu beğenmiyorsan eleştirip gidebilirsin fakat aynı şeyi defalarca yazarak bir neticeye ulaşamazsın.
(Sadece niyetini belli etmiş olursun.)

İyi forumlar, az olsada emeğinizin tadını almanız dileğiyle iyi oyunlar!

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir gündür sunucuya giriş yapamıyorum

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu uzun süre bakıma alınmıştır.
Detaylı bilgi için Discord grubumuza katılabilirsiniz.
https://Discord .gg / ZySxV

Sunucumuz sıfırlanmış, 1.12 sürümüne geçmiş ve yeni düzenlemelerin ardından
tekrar hizmetinize açılmıştır, eski sunucuya göre daha zor bir sunucu olarak ayarlanmıştır.
Birçok değişiklik yapılmıştır, vaktim olduğunda konuyu güncelleyeceğim. İyi oyunlar dilerim!

Kopyalanabilir IP Adresi: play.sonfedaimc.net

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu çok güzel map dahil herşeyi güzel ama hile sıkıntısı var! Başarıların devamını dilerim...

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile çalışıyor Lucid kullandım çalışıor :D

SucukluPeynir

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu şuanda kapalımı? Giremiyorumda kapalıysa ne zaman açılır?