SONMİLAS | Sizlere veda ediyorrr! The End 2017.

Sunucu hoşuma,

• Gitti

Kullanılan: 5 41.7%
  • Gitmedi

Kullanılan: 7 58.3%

• Kullanılan toplam oy
    12

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu işlerini bırakıyorum ben bu işe dostum enginle başladım onsuz zevklı yönetemem. SonMilas'ı bitiriyorum. Bana destek veren yüzlerce oyuncularıma tek tek sevgilerimlee.
Maplerim bitmişti her şey hazırdı ama yapasım yönetesim gelmıyordu :/​

Son düzenleme:

ysvs06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
"Survival Konseptinde bir fark yaratmak" tan önce (1.7 - 1.8) sürümlerinden kurtulmalısınız. Zaten oyundaki en önemli farklılık sürümlerle oluyor.

İyi bir sunucu oyunculara yön verendir, oyunculara göre yönelen değildir değil mi?
Sürümdeki niyet oyuncu topluluğu ise, o topluluğun bulunduğu kalabalık sunucular da kalitesiz, topluluğun kendisi de kalitesiz. Eşek hoşaftan ne anlar... Diye boşa dememişler şu an yoğunluğun olduğu sunucuların hepsi berbat.

Onun dışında ekonomide adaleti sağlayabileceğinizi zannetmiyorum. Farklılık istiyorsanız oyun parasını kaldırın, bırakın oyuncular takas yapsın denge kendiliğinden kurulsun. Herkes amacına yönelik farmını yapsın, her bloğu itemi doğal yoluyla kasmaya çalışsın. Demekten dilimde tüy bitti ama nafile.

Silkspawners, /kit, /chest, /back tan hiç bahsetmiyorum bile.
Survival sunucuda yasak özellikleri, Türk tipi klasik sörvayvıl da zorunlu hale geldi. Artık oyuncular /chest in olmamasını bir eksiklik görüyorlar ya, bu süre zarfında bu hale nasıl geldik, forum üyeleri buna nasıl seyirci kaldı bilemiyorum.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.7 sunucular eskisi kadar tutmuyor ve cok fazla buglu bence bi gozden gecirmelisiniz

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Survival Konseptinde bir fark yaratmak" tan önce (1.7 - 1.8) sürümlerinden kurtulmalısınız. Zaten oyundaki en önemli farklılık sürümlerle oluyor.

İyi bir sunucu oyunculara yön verendir, oyunculara göre yönelen değildir değil mi?
Sürümdeki niyet oyuncu topluluğu ise, o topluluğun bulunduğu kalabalık sunucular da kalitesiz, topluluğun kendisi de kalitesiz. Eşek hoşaftan ne anlar... Diye boşa dememişler şu an yoğunluğun olduğu sunucuların hepsi berbat.

Onun dışında ekonomide adaleti sağlayabileceğinizi zannetmiyorum. Farklılık istiyorsanız oyun parasını kaldırın, bırakın oyuncular takas yapsın denge kendiliğinden kurulsun. Herkes amacına yönelik farmını yapsın, her bloğu itemi doğal yoluyla kasmaya çalışsın. Demekten dilimde tüy bitti ama nafile.

Survival sunucuda yasak özellikleri, Türk tipi klasik sörvayvıl da zorunlu hale geldi. Artık oyuncular /chest in olmamasını bir eksiklik görüyorlar ya, bu süre zarfında bu hale nasıl geldik, forum üyeleri buna nasıl seyirci kaldı bilemiyorum.
Eski nesil geçti gitti yeniliğe ayak uydurulması lazım böyle sevılıyorsa /sat da eklerim /back de kendı zevkim değil kitle ve oyuncuların zevkine odaklanırım.

1.7 sunucular eskisi kadar tutmuyor ve cok fazla buglu bence bi gozden gecirmelisiniz
Hemen açmıyacağız zaten herşeyimiz tam oldukdan sonra bayağı zaman geçecek aylarca...

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Pardon Arkadaşım 1.8 den kurtul diyosunda 1.8 olmayan bi sunucu gördüysen Bizede haber verde oyniyalım :yıkıl:

ysvs06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Pardon Arkadaşım 1.8 den kurtul diyosunda 1.8 olmayan bi sunucu gördüysen Bizede haber verde oyniyalım :yıkıl:
Görmezmiyim? Forumu kullanmayı biliyorsan sen de görebilirsin.
Sürüye göre hareket ettiğinizi biliyordum da, sürüyü bu kadar arkadan takip ettiğinizi bilmiyordum. :koyun:
Bu mantıkla 1.8 den ileri gidemeyeceksiniz :D İyi bir oyunu haketmiyorsunuz zaten.

Spstillman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz Diğer ([Pasif]) Sunucular Gibi Değil Daha Çok Göze Batıyor Ve Hoş Duruyor - Konu düzeni 10/10 Sunucu 8/10 =) Fakat Sunucu Slotuna Neden Önem Vermediniz Onu Cevaplarmısınız ? =)

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar Dilerim
Teşekkürler.

Sunucunuz Diğer ([Pasif]) Sunucular Gibi Değil Daha Çok Göze Batıyor Ve Hoş Duruyor - Konu düzeni 10/10 Sunucu 8/10 =) Fakat Sunucu Slotuna Neden Önem Vermediniz Onu Cevaplarmısınız ? =)
Slot sıkıntı değil, sunucuya maddi destek verildiği sürece slottta artar ram de.

Sürüye göre hareket ettiğinizi biliyordum da, sürüyü bu kadar arkadan takip ettiğinizi bilmiyordum. :koyun:
Bu mantıkla 1.8 den ileri gidemeyeceksiniz :D İyi bir oyunu haketmiyorsunuz zaten.
İstersem 1.12 sorunsuz süper sistemli bir sunucu açabilirim sadece 1 haftamı alır. Fakat oyuncular istemıyor ve optimizasyon 1.7 de daha iyi ben zaten survival ilerledikden sonra skyblockda acacagım.

Sizlerle her sunucuyu güncellediğimde yama notları paylaşacağım.
### - Yama Notları (v0.1)- ###
! Mapler hazırlanıyor.
- Canavar doğmamasına neden olan sıkıntılar giderildi.
- Vip kitleri abartısız uygulandı!
-Sunucuda sadece tarım eşyaları satarak ve /market de satarak kazanacaksınız ve bu paralarla vip üyelik alabilceksiniz!

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bro sunucum 1.8 1.12x sen neyin kafası acaba

ysvs06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bro sunucum 1.8 1.12x sen neyin kafası acaba
Başkasına ait konuda kendi sunucundan bahsetmen ne kadar doğru bilmiyorum, eleştirmeme rağmen konu sahibi saygısından mantığından ödün vermiyorken, seni ne neden rahatsız etti onu da anlamış değilim. Araya mantıksız bir şekilde giriştin, devam etmekte ısrarcısın anladığım kadarıyla. Çoklu protokolü, sunucu versiyonu zannetmiyorsun umarım. Cidden sunucu sahipleri bu kadar kötü durumdamı?
Kardeşimizi ciddiye alıp cevap yazmakla cahillik ettim, rahatsızlık için kusura bakma @Emirizm_

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başkasına ait konuda kendi sunucundan bahsetmen ne kadar doğru bilmiyorum, eleştirmeme rağmen konu sahibi saygısından mantığından ödün vermiyorken, seni ne neden rahatsız etti onu da anlamış değilim. Araya mantıksız bir şekilde giriştin, devam etmekte ısrarcısın anladığım kadarıyla. Çoklu protokolü, sunucu versiyonu zannetmiyorsun umarım. Cidden sunucu sahipleri bu kadar kötü durumdamı?
Kardeşimizi ciddiye alıp cevap yazmakla cahillik ettim, rahatsızlık için kusura bakma @Emirizm_
seviyesizlik süper Bravo

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Umarım diğer sunuculara yapılan saldırılar, eskide yaptığınız ve isminizi karalayan pislikler sizin bu emek vereceğiniz sunucuyu hüsrana uğratmaz. Herkes kendi kazdığını biçer derler ya, aynı o tarz olabilir. Bilmiyorum başarılı olabilirmisin fakat, artık MC piyasası durgun halde. İlk günlerde çekeceğin 50 - 100 online 2. hatta 2 saat sonrasında 20 - 15'e düşebiliyor. Bunları göz önüne alarak yapmalısın bu ii. Bununla beraber 1.7-1.8 Artık kullanılmamalısın. Yenilikçi olup, yeni sürümlere ayak uydurmalısın.

Başarılar.