(Soru) VDS Makinede Nasıl Port Açılır?

SonTurkk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Asus marka bir vds makinesi almayı düşünüyorum, hangi programlar ile nasıl port açıcağım? bilen biri yardım edebilir mi?

Blueguy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
...

Son düzenleme:

swatkahkad

Marangoz
En iyi cevaplar
0
VDS Satın alınabilir örnek Climbhost BatiHost Hanibu vb VDS almak barındırmak 1 VDS = 12.000 TL EDER bence kiralamak daha mantıklıdır... VDS de port açmak için Güvenlik duvarı devre dışı olunca auto port açar...

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
VDS Satın alınabilir örnek Climbhost BatiHost Hanibu vb VDS almak barındırmak 1 VDS = 12.000 TL EDER bence kiralamak daha mantıklıdır... VDS de port açmak için Güvenlik duvarı devre dışı olunca auto port açar...
12.000 TL Biraz Abartmiyor musun ?

Portu nereden açacaksın? Modem, Firewall vs?
Birde vdsyi kendi evinde mi barındıracaksın? :D 1mbit upload hızıyla mı?
Olamaz mı ? Benim Kendi VDS'em Var 100mbit Hat Çektim Diger Hostlardan Farkı Yok :)

swatkahkad

Marangoz
En iyi cevaplar
0

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Peki sana soralım, batihost 1 Gbps hattın hepsini mi veriyor sana ? Paylaşımsız olarak, tabii ki hayır. 25 tane makineye 1 Gbps hat düşüyor.

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ülkemizdeki upload hızı malum. ADSL kullanmıyorsan tamamdır. Ama bunun soğutma sistemi var, saldırı koruması var, elektrik faturası var. Bunları yapabilecek misin? :p

Gidip tek bir vds için 100mbit hat bağlamak ve elektrik faturası ödemek yerine batıhosttan alırım her türlü kar ederim. Hem batıhost 1gbps. :p
(64gb ram vs kullanıyorsan o ayrı tabii)
şu an Turkcell Süper Online Kullanıyorum Kesintisiz Güç Kaynağım Var Bir Şirketen Koruma Paketi Satın Aldım Elektirik Rüzgar Enerjisiyle Çalışıyor. Başka Sorun Veya Problemin Var mı ? Zaten 60TL- 70TL Fatura Ödüyorum İnternet ve Elektirik Faturası Dahil

aldıgın yere doğru değişir ama ozamanki dolar kuru neydi
Ben Hem 5 Tanesini 10.000 TL Aldım Fiyatını Tam Bilmiyorum Bir Sürü Şey Aldım Ozaman