Sorun Var !

UmutYılmaz26

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverimde Önceden Kayıt Oldular Felan Sonra Ben Herseyi Sıfırlamak İstiyodum Authmeyi sıfırladım alphachesti felan sıfırladım oyuncu önceden kayıt olmustu şimdi geldi kayıtlı degil ama önceden kayıt olmustu elindeki itemler duruyor onları nasıl sıfırlıcam bide kaldıgı yerdeydi Yardım Edersen Cok İyi Olur He Bide ScoreBoardstats ı Sıfırlamaya Calısıyorum eski oyuncunun adı halen yazıyor sıfırlanmıyor

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Bunu yükle: Tıkla
Yükledikten sonra reload çek sonra plugini sil tekrar reload çek, oyuncuların tüm dosyaları silinicek.
Scoreboards için pluginin dosyasını tamamen sil, board ayarlarını not defterine kayıt et reloaddan sonra plugin dosyası yine oluşucak ayarları oraya yapıştırırsın ondan sonra.

UmutYılmaz26

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki Dünyalardaki datayı silerek yapsam olmazmı Wgli yerler Veya Warplar Felan Silinmez Dimi O plugin ile

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Linkini verdiğim plugin sunucuda birkere çalışarak tüm oyuncu dosyalarını silicek zaten, envanter itemleri vs gidicek. Sonra plugini silsende olur.
Pluginsiz de yapabilirsin tabi oyuncu sayısına göre zamanını alır.

UmutYılmaz26

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wgli alanlar Veya Warplar Silinmez Demi Veya Dunya Peki O plugini Kullandım Diyelim Oyuna Girince Nerde Baslıcam Spawnamı atıcak :D

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Wgli alanlar Veya Warplar Silinmez Demi Veya Dunya Peki O plugini Kullandım Diyelim Oyuna Girince Nerde Baslıcam Spawnamı atıcak :D
O plugin oyuncu datalarını siler, yani silinmesini istediğin oyuncu envanterlerini. Sen yinede essentials dosyalarını yedekle essentials'lada ilgili birseyler siliyor galiba.