SPAWNER SORUNU {YARDIM}

Sokrates00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhabalar arkadaşlar serverda spawnerı alıyorum yerleştiriyorum yumurtayla sağ tıklıyorum oluyor faka ne kadar beklesemde yaratık doğmuyor bir kod var diye biliyorum fakat o kodu bilmiyorum şimdiden yardımınız için teşekkürler...

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SkyBlock mu? Birde silkspawners kullanıyormusun?Sunucu seninmi? Seninse eğer askyblockda yapmak istiyorsan Multiverse-Core>worlds.yml'den AskyBlock dünyasında Mobspawning kısmını true yapman lazım.Ben öyle biliyorum eğer ayarlarıyla oynamadıysan silkspawnersda sıkıntı vardır.Biraz daha açıklasan yardımcı olabilirim.

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçi yukarıda yazılmış ama anladığım kadarıyla biraz acemi sayılırsınız. Oyun içerisinde spawner koyacağınız dünyaya gittikten sonra "/mv modify set animals true" ve "/mv modify set monsters true" yazmayı deneyin. Olmazsa beni sunucuya çağırın sorunu halletmeye çalışırım.

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçi yukarıda yazılmış ama anladığım kadarıyla biraz acemi sayılırsınız. Oyun içerisinde spawner koyacağınız dünyaya gittikten sonra "/mv modify set animals true" ve "/mv modify set monsters true" yazmayı deneyin. Olmazsa beni sunucuya çağırın sorunu halletmeye çalışırım.
Hocam doğru dediniz de multiverse-corenin worlds.yml ayarından daha rahat yapılabilir.Ne kadar mob doğacağını vs ayarlayabilir.Oyun içinde bunları yapamıyorduk sanırsam ?

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam doğru dediniz de multiverse-corenin worlds.yml ayarından daha rahat yapılabilir.Ne kadar mob doğacağını vs ayarlayabilir.Oyun içinde bunları yapamıyorduk sanırsam ?
Ben arkadaşın acemi olduğunu düşünerek oyun içi yapımından bahsettim. Dosyalarla oynarsa bozulma ihtimaline karşı. Oyun içerisinden yapılmıyor bildiğim kadarıyla ama pek emin değilim. Zaten klasik ayarları mob havuzu yapmayacaksa değiştirmesine gerek yok. Sizin yazdığınız daha yararlı olmuş ama ben oyun içi yapımını da vereyim dedim. Artık hangisi işine yararsa.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
" /rg flag __global__ mob-spawning " Yazın deny/allow eklemeyin !