Statü Skriptti

• Konuyu başlatan hsndmrts_
  • Başlangıç tarihi
H

hsndmrts_

Ziyaretçi
kesi statü skripti başlığını vereceğimi sandınız ancak maalesef... :D
neyse şöyle bi durum var skriptti biz yazıcaz ve bittiğinde tüm forumla paylaşıcaz @TheProfessional in bildirim kutusu çınlasın az :D ve @ByNovem arkadaş her ne kadar bilgi vermemiş olsada ilhamımı o verdi bu seferlik, yine söylüyorum daha ayrıntılı bi şekilde, şimdi statü skriptini yazarken parça parça olucak yani, her ne kadar nasıl yazılıcağını daha mantığını kurmuş olmasanda katılımcılar ile birlikte yapmayı pilanlıyorum, belki 1000 satırı geçicek ondan dolayı ayrılacak kısımlarda, statü listesi statü verme statü komutları gibi daha bilmediğim bölümler vardır bunları yapmayı düşünüyorum grub kurucam ve özel grub olucak yani davet ile giricekler ondan dolayı öncelikli katılımcılar:
@ta1ha @Ranork @TheProfessional (her ne kadar paylaşım yapma isteğini içinde olduğunu bilsemde :D) @ByNovem (aynı şekilde :D)
şimdilik bu kişileri gruba direkt alarak alıcam eğer kabul ederlerse.

grubumuz

katılımları bekliyorum geçmişi iyi olan arkadaşları gruba alıcam.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kodlamalar ile uğraşan bir ekibim var. Sandığınız kadar az kişi bu işle uğraşmıyor :)

Edit: Okumaya üşendiğimi farkettim. Çaktırmayın :D

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
onlarıda çağırın profesyonel bi ekip olup statü skriptini bitirelim benimde forumunda içi rahat etsin rpg sunucular çoğalsın lütfen!

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İp veremem ama Zindev Craft Klasik'e girersen statü sistemi benim kodlamamdır.
-Saldırı Bonusu
-Savunma Bonusu
-Can Bonusu
-Kanama
-Kritik Saldırı
-Sıyrılma

gibi statüler bulunmaktadır.Ve gelişime göre zorlanan bir sistemi vardır.;
Ayrıca yazdığım ilk skriptir.Merak etme her ne kadar kibirli olsam da gerçekten adımın varlığını hissettiririm :D

Forumda benden iyi skripter var mıdır bilmiyorum ama bildiğim tek şey varsa bu işte acemi olmadığımdır.
Bu arada yukarıdaki skript 2900 küsür satıra çıktı kafam zonkluyor :D
Ben belki bu forumda skript konusunda ya 3. Ya da 5.ciyim tahminim :/[DOUBLEPOST=1406018295,1406018200][/DOUBLEPOST]
He hazır burdayken birazdan bir açık kaynak paylaşacağım,haftanın skripti yap çünkü böyle bir skripti Türklerin henüz gördüğünü sanmıyorum :D
Beğenirsem.Ama grupta paylaşman gerek.
Büyük ihtimalle kodları uzun olacak.Bende beğenmeseem bile kodları uzun olduğu için yapacam :D
%99 yaparım :D[DOUBLEPOST=1406018403][/DOUBLEPOST]Birde siz çok güzel skript yapıyorsunuz @TheProfessional[DOUBLEPOST=1406018632][/DOUBLEPOST]@TheProfessional skriptinde beni etiklersen skripti daha çabuk görrürm. :)

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1

Falan filan itemler statları güçlendiriyor altında yazdığı ölçüde falan

Skillerin Puanıdır odur budur var.Skillerin level 5 den sonra efektleri değişiyor.

İtemlerin damage +Zeka + güç gibi şeyleri var onlarda statları etkiliyor.
Armor fiziksel hasarı düşüyor.
Güç Can Veriyor Savaşçıysan hasarda veriyor büyü hasarı dahil
Çeviklik zıplama hızı ve yürüme hızı veriyor ninja isen hasarda veriyor büyü hasarı dahil
Zeka Mana ve büyü savunması veriyor büyücü isen Hasar veriyor büyü hasarı dahil
Mysql bağlı leveller gerisini oyun kendi oluşturuyor lag yapmıyor.Veri fazlalığıda olmuyor.

Daha level atlama efekti falan varda uğraşmadım yazmaya
üstte cast sistemi var Gördüğün gibi şuanda statik elektirik atıyor cast time arttıkça daha güçlü skiller atıyorsun .Shift ile cast yapılıyor.
Düello sistemi level arttıkça stat artması.Dengeli class sistemi.

Çalanı döverim

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Benim sistemi görürsen başka sistem istemezsin emin ol başkaları fasa fiso gelecek :D