Yardım Steam Idle Master hesap değiştirme.

Desnot

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Idle master kullanıyorum kart düşürmek için ancak başka bir hesabıma girmek istiyorum ama hesabı değiştiremiyorum nasıl yapabileceğimi söyler misiniz lütfen?
(silip yüklemeyi denedim ve %appdata% da idle master dosyası bulamadım)

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Merhabalar,
Oturumu kapat dedikten sonra oturum açma sekmesinde yeni giriş gelmesi gerekiyor. Hesabınızı cihazda kaydettiyseniz de açılan Steam sayfası üzerinden çıkış yapıp yeni hesapla giriş yapabilirsiniz.

Taladon

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kanka Internet Explorer'e gir sağ üstteki ayarlar güvenlik de gözatma geçmişindeki her şeyi işaretleyip sil Idle Master da tekrar soruyor hesap bende oldu umarım sende de olur

Desnot

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Oturumu kapat dedikten sonra oturum açma sekmesinde yeni giriş gelmesi gerekiyor. Hesabınızı cihazda kaydettiyseniz de açılan Steam sayfası üzerinden çıkış yapıp yeni hesapla giriş yapabilirsiniz.
Oturum aç dediğim an aynı hesapta oturum açıyor çıkış yapamıyorum.

Desnot

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kanka Internet Explorer'e gir sağ üstteki ayarlar güvenlik de gözatma geçmişindeki her şeyi işaretleyip sil Idle Master da tekrar soruyor hesap bende oldu umarım sende de olur
Oldu knk sağol.

Son düzenleme:

seltors

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
hala düzelmedi sürüm güncelendiği için olmuyor lütfen yardımcı olun hesap değiştiremiyorum