Steam'den Ücretsiz Oyun Alma/İndirme ! (Paypal/Amozon ve Daha Fazlası)

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Android ya da İPhone ' telefonunuz mu var ? Peki internetten para kazanmaya ne dersiniz ? Bu uygulama sayesinde steam/Paypal/Amozon/LoL gibi birçok yerden alışveriş yapabilirsiniz.
AppNana INDIR > http://www.appnana.com/
Fazladan 2500 Kod kazanmak için KODLAR
@FaciaGC 'nin kodu: f4651592
Benim kodumu yazan arkadaşlar bana mesaj atsınlar bende onların kodlarını 2 hesaptan birden yazıcam eğer ki yazma hakkım varsa.

Kodu girebilmek için 15.000 Nana'ya sahip olmanız gerekiyor. Bir kaç uygulama indirerek yapabilirsiniz.

GTA 5 steam Key : http://woobox.com/afh8j8/9hrm3h
Şansınızı deneyin.

Son düzenleme:

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu uygulama bildiğime göre türkiyede yasaklandı.
Yani çoğu kişi yorumlarda öyle diyor. Ben biriktirdim ama türkiyede yasaklandı bilmemne hatası veriyor diye mesajları hiç okumadın mı.
Ayrıca bu IOS ta çalışmıyor ben denedim -.-"

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu uygulama bildiğime göre türkiyede yasaklandı.
Yani çoğu kişi yorumlarda öyle diyor. Ben biriktirdim ama türkiyede yasaklandı bilmemne hatası veriyor diye mesajları hiç okumadın mı.
Ayrıca bu IOS ta çalışmıyor ben denedim -.-"
Steam hesabımdaki bütün oyunları buradan kazandıklarımla aldım . Biraz araştır istersen büyük youtuberlar bile 300.000 - 400.000 abonesi olan kişilerde bunun reklamını yapıyor :). Yaz youtube'a araştır biraz.

NOT: Ben İOS Kullanıcısı değilim Android kullanıyorum belki o sorun IOS 'a özel olabilir.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Steam hesabımdaki bütün oyunları buradan kazandıklarımla aldım . Biraz araştır istersen büyük youtuberlar bile 300.000 - 400.000 abonesi olan kişilerde bunun reklamını yapıyor :). Yaz youtube'a araştır biraz.

NOT: Ben İOS Kullanıcısı değilim Android kullanıyorum belki o sorun IOS 'a özel olabilir.
Yok hayır bende denediğimde olmamıştı.
Belki sorun bendedir. Ama ben yorumlardan yanayım Youtuberlar beni ilgilendirmez sevmiyorum ben youtubeyi zaten.
Her neyse sorun belki benden kaynaklanıyordur. Ama çoğu kişide kullanamıyor.

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok hayır bende denediğimde olmamıştı.
Belki sorun bendedir. Ama ben yorumlardan yanayım Youtuberlar beni ilgilendirmez sevmiyorum ben youtubeyi zaten.
Her neyse sorun belki benden kaynaklanıyordur. Ama çoğu kişide kullanamıyor.
Valla dostum bende senin gibiydim.Böyle şeylere millet nasıl inanıyor diyordum :) . Sonra dediğim gibi youtuberlara bi baktım hepsi kullanıyor.Deniyim dedim ve bununla CS:GO , Dayz,Garrys Mod,Max payne 3 , Payday,Minecraft,Dead island aldım bide indie oyunlar baya var oyun.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla dostum bende senin gibiydim.Böyle şeylere millet nasıl inanıyor diyordum :) . Sonra dediğim gibi youtuberlara bi baktım hepsi kullanıyor.Deniyim dedim ve bununla CS:GO , Dayz,Garrys Mod,Max payne 3 , Payday,Minecraft,Dead island aldım bide indie oyunlar baya var oyun.
Ben oyun indiriyorum açıyorum hatta oynuyorum yine gelmiyo

Samsung Galaxy S5 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahh ah , keşke bende hata vermese. Minecraft bile almışsın baksana :D.
valla bende kullanmak isterim amma nerdee

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
FaciaGC c4669070 destek ol bari :D

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
şu an yükleniyor. Apple iscussions ve Yahoo answersten okuyabildiğime göre güvenli diyorlar. Bu kodlar harbi puan veriyomu siz onları söyleyin :D[DOUBLEPOST=1406303786,1406303683][/DOUBLEPOST]hepinizin kodlarını yazıyorum beyler :D[DOUBLEPOST=1406303878][/DOUBLEPOST]nanaya ihtiyacım varmış :/ neyse bakarız

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an yükleniyor. Apple iscussions ve Yahoo answersten okuyabildiğime göre güvenli diyorlar. Bu kodlar harbi puan veriyomu siz onları söyleyin :D[DOUBLEPOST=1406303786,1406303683][/DOUBLEPOST]hepinizin kodlarını yazıyorum beyler :D[DOUBLEPOST=1406303878][/DOUBLEPOST]nanaya ihtiyacım varmış :/ neyse bakarız
15.000 nana olunca lütfen benimkini yaz hem sen kazan hemde ben :D

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
15.000 nana olunca lütfen benimkini yaz hem sen kazan hemde ben :D
valla şu an 12.400 gibi bir şey oldu. Hotellerle ilgili olan bana nana vermedi la :( Şimdi bi oyun var onu deniyorum

(Uygulamaların adları reklam olmasın diye saklanmıştır)

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla şu an 12.400 gibi bir şey oldu. Hotellerle ilgili olan bana nana vermedi la :( Şimdi bi oyun var onu deniyorum

(Uygulamaların adları reklam olmasın diye saklanmıştır)
Ben konunun açıldığı saniyeden beri uğeaşıyom pre almak için :D

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beyler bi site var (googlede aratın :)) çok fazla appnana kodu var.

+ Benim kodum: e4672419