Steam'den Ücretsiz Oyun Alma/İndirme ! (Paypal/Amozon ve Daha Fazlası)

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar , IOS'ta bi sıkıntı var sanırım fakat androide sorunsuz çalışıyor. Bu arada günlük bonuslarınız bazen hemen gelmiyebiliyor. Ayrıca girdiğiniz bazı uygulamalardanda nana gelmez bunun için programı kapatıp baştan açmanız gerekmektedir. Bol Bol Nanalar diyorum. Banada destek olun bende size elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım :)

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Android tablette çalışıyor 2(5) aydır kullanıyorum 46.050 puanda kaldım hergün 400 nanas + randomu alıyorum indirdiğim uygulamaları saymıyo :D

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Valla şu ana kadar iOSta çok rahat çalıştımd a günlük bonus gelmedi? İlk yüklediğimde geldi. Sonra gelmedi. Ve çoğu oygulamadan nana gelmiyor. Kapatıp açtığımda da olmuyor.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben çok sevdim daha dünden beri 23.000 nanasım oldu hadi bakalım :D

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl becerdin anlatsana bitcoin alıcam lazım :D
5.000 lik bi *** şubesi mobil uygulaması vardı onu indirdim geldi bende gaza gelip daha indirmeye başlsdım bu sabahta baya bi nanas verdi 11.000 den bi anda o 5.000 olanın gelmesiyle coştum :D bide bitcoinle ne yapcan

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İndirdiğim şeyler dışında her şey nana veriyo :S

iAdmicos tapatalk XD

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Siteden indirince çalışıyor. Uygulama yükleyince nana gelmeyenlere çözüm. Siteden deneyin

iAdmicos tapatalk XD

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar indirdiğiniz uygulamadan nana gelmesi için , AppNana Açıkken uygulamayı indirin ve açın 10 saniye oynayın oyunu kapatmadan Appnana sayfasına geçin ve bazen Nana gelmez o zaman ana menüye dönüş Hepsini kapatın Appnana yı açın sadece ve Nananız gelmiş olacaktır. Benim kodumuda yazmayı unutmayın. :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar indirdiğiniz uygulamadan nana gelmesi için , AppNana Açıkken uygulamayı indirin ve açın 10 saniye oynayın oyunu kapatmadan Appnana sayfasına geçin ve bazen Nana gelmez o zaman ana menüye dönüş Hepsini kapatın Appnana yı açın sadece ve Nananız gelmiş olacaktır. Benim kodumuda yazmayı unutmayın. :D
Bende kod yeri kapalı 2 kişi daha yazarsa açılacak :D Kod yazma şeyini çok saçma yazmışlar bir kere yazınca 5 kişinin senin kodunu yazmasını bekliyorsun :S

FaciaGC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende kod yeri kapalı 2 kişi daha yazarsa açılacak :D Kod yazma şeyini çok saçma yazmışlar bir kere yazınca 5 kişinin senin kodunu yazmasını bekliyorsun :S
Evet öyle olmasaydı bizim yararımıza olurdu fakat o zamanda adamlar havadan para dağıtmış olurdu :) . Reklamlara tıklayarak , onların uygulamasına girerek biz onlara para kazandırıyoruz ki onlar sonra bize kazandırsın. Sizin dediğiniz gibi olsaydı internette milyonlarca kod var tak tak yazardık günde 10.000 dolar bile yapardık :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Evet öyle olmasaydı bizim yararımıza olurdu fakat o zamanda adamlar havadan para dağıtmış olurdu :) . Reklamlara tıklayarak , onların uygulamasına girerek biz onlara para kazandırıyoruz ki onlar sonra bize kazandırsın. Sizin dediğiniz gibi olsaydı internette milyonlarca kod var tak tak yazardık günde 10.000 dolar bile yapardık :D
işte 10 tane steam wallet falan alırdım :D