Duyuru Süper Üyelik!

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Süper Üyelik

Yeni bir tatil sabahından merhabalar! Bildiğiniz üzere bazılarımız bu süre zarfında çalışıyor, bazılarımız için günler saat 12'de başlıyor fakat tatil zamanları, neredeyse herkes için eğlenceli geçen zamanlar oluyor. Bu arada canınızı sıkmayı hiç istemiyoruz ama bildiğiniz gibi sayılı gün çabuk geçiyor; tatilinizin biraz daha eğlenceli geçmesi için bu süre zarfında bulmaca etkinlikleri, oyun çekilişi, tasarım yarışması ve oyun turnuvası gibi etkinlikler düzenlemek istiyoruz. Tatil boyunca yapacağımız etkinliklerden haberdar olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere birçok forumda "aktif üye" tarzı üye etiketleri mevcut, belirli şartları sağlayan üyelere bu tarz etiketler verilmekte; biz de yeni bir etiket oluşturarak birazcık daha farklı bir sistemle karşınıza çıkmak istedik. Bu bağlamda forumda belirli bir süre geçirerek topluluk kullanıcılarına yardımcı olmuş üyeler, belirli süreliğine Süper Üye grubuna atanacaklar.

1. şartı kendi hesabı için ilk defa sağlayan üyeye bir defa 1 haftalık,
2. şartı kendi hesabı için ilk defa sağlayan üyeye bir defa 1 aylık,
3. şartı kendi hesabı için ilk defa sağlayan üyeye bir defa 2 aylık,
4. şartı kendi hesabı için ilk defa sağlayan üyeye bir defa 3 aylık,
Süper Üye etiketi hediye edilecek. Şartlar aşağıda listelenmiştir.

1) 1010 - 1514 adet arası mesaj sahibi, en az 200 adet beğeni sahibi ve en az 6 ay önce kayıt olmuş olmanız gerekir.

2) 1515 - 2019 adet arası mesaj sahibi, en az 300 adet beğeni sahibi ve en az 1 yıl önce kayıt olmuş olmanız gerekir.

3) 2020 - 2524 adet arası mesaj sahibi, en az 400 adet beğeni sahibi ve en az 2 yıl önce kayıt olmuş olmanız gerekir.

4) En az 2525 adet arası mesaj sahibi, en az 500 adet beğeni sahibi ve en az 3 yıl önce kayıt olmuş olmanız gerekir.

+ ile işaretlenmiş özellikler Özel Üyelik'te bulunmamakta.

Süper Üye Özellikleri:

• Süper Üye Etiketi +
  • Rengarenk Kullanıcı Adı Rengi +
  • Özel Kullanıcı Başlığını Düzenleyebilme
  • Discord Sohbet Bölümünü Kullanabilme
  • Kendi Mesajlarını Silebilme
  • Kendi Konularını Silebilme +
  • Flood Denetimini Atlama +
  • Bilge & Zanaatkâr Rozeti Talep Edebilme +
  • Profil Kapağı Kullanabilme
  • Profil Arka Planı Ekleyebilme +
  • İmza Kullanabilme +
Süper Üye etiketi satın alınamaz, çok sık olmamakla birlikte çekilişlerde veya etkinliklerde verilebilir.

Sistemi henüz aktif ettik fakat Xenforo kaynaklı bazı teknik durumlardan ötürü bu üyelik hileli şekilde alınabiliyor, bu sebeple hesap yükseltme başvuruları şimdilik Süper Üyelik Talep Bölümü'nden alınacak.

Ekli dosyalar

• aX1YBR.png
    aX1YBR.png
    53.4 KB · Görüntüleme: 4,103

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Tag'ı çok kıskandım. Mesaj sayım yeterli olmaz buna. Yine'de sağlık olsun, özel üye olacak arkadaşlara forumdaki topluluğa yardımcı oldukları için teşekkürlerimi sunarım ve hayırlı olsun bu arada.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Forumda böyle şeyler olması gerçekten güzel. Acaba ilk kim bu tagı alacak merak ediyorum. :para:

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Forumda böyle şeyler olması gerçekten güzel. Acaba ilk kim bu tagı alacak merak ediyorum. :para:
İlk miyim emin değilim ama \o

Edit: ikinci sayfanın sonunda admin onayladı ilkmişim. Konunun açılmasından da 3 saat geçe başvurdum başkası nasıl daha önce görmemiş şaşırıyorum harbiden.

Ya da belki adminler belirli bir süre boyunca başvuruları toplayıp öyle onaylamış da olabilirler nasıl çalışıyor onların tarafında emin değilim.

Son düzenleme:

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
962 mesaj var :/

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Güzel bir rank sistemiymiş, hem forum aktifliğine teşvik ediyor.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten güzel olmuş. Süper Üyelik alabilmek için heyecanlanıyorum! :D