Duyuru Süper Üyelik!

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
._. daha 400 mesaja ihtiyacim var daha cok calismaliyim :co1:

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Diyelim ki ben şimdi bunu aldım ve 3. şartı tamamladım. Sürem dolduğunda veya dolmaya yakın olduğunda da 4. şartı tamamladım. Tekrar Süper Üyeye sahip olabiliyor muyum?
Tabii ki, eğer bu sistem eskiden mevcut olsaydı şu an toplamda 1 hafta + 1 ay + 2 ay üyelik almış olurdunuz. Yani şu an 2 aylık alıp, 2525. mesajınızda 3 ay daha talep edebilirsiniz.

Aslında beğeni sayısını da yüksek tutmak istemiştik fakat mesaj kasma meselesini bir şekilde kontrol edebiliyor olmamızdan dolayı ve bu sistemin illegal beğenileri teşvik eder nitelikte olmasını önlememiz gerektiğinden, bu şekilde bir yol izlemek durumunda kaldık. @Shrike

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Bu postu buraya bırakayım, belki Süper üye oluruz :D

Edit: Olduk :D

Son düzenleme:

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence 500 mesaja gelenlere de 3 gün kadarlık verilebilir, şu an böyle bir uygulama yok fakat tartışılır.
Mesaj sayım az fakat yıl ve beğenim 4. şarta uygun mesaj sayım az olduğu için 1 haftalık süper üyeliğime sahip olabilirim ?

LeeSeen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alanları tebrik ederim,
Almayı planlayanları da. :)

Almayı denesem mi diye düşündüm, daha sonra Tofaş (Modifiyesiz) ile yamaç çıkmaya benzettim ve vazgeçtim.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Mesaj sayım az fakat yıl ve beğenim 4. şarta uygun mesaj sayım az olduğu için 1 haftalık süper üyeliğime sahip olabilirim ?
Bu hesap için 1 haftalık olabilir.

ilk alan kişi Ahmet Bey yani AdexTR Dir yani eski hesabı herhalde @SüperAhmet :)
Ben sadece test amaçlı kullanmıştım, alan ilk kişi Admicos oluyor. Ben hakkımı emeklilik zamanlarım için saklamayı düşünüyorum. :pala:

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Para her kapıyı açar yıvrım.

EDİT : Ne oluyor lan ! Birden 4 beğeni kalp krizi geçirecektim. Neyse şukulamaya devam eheuuhehu. :kaş:
Aklımda deli sorular : Bu mesajın bu kadar beğenilme sebebi neydi ? Uğraşıp bir konu açsam veya açılsa bu kadar beğenilmez, halbuki ben bu mesajı ironi amaçlı yazdım sadece.

Beğenenler : Hediyemizi beğenmiyorsan geri alırız krdş.
Ben : Sorun yok ayol ihtiyacı olana verirsiniz.

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
*Öhm*Post kasıcı.exe kullananlar geri döndü baktımda hani süper üye olmak için post kasıyorlar fakat beğenileri yok :kaş: birdakika yalakalanarakda beğeni alıyorlar zekice. Şaka bir yana post kasmalara insanlar başladı sırf bu tagı almak için ama şuana kadar hak etmeyen yok alanlar arasında alanlar cidden süper üye ve post kasmıyorlar saygılılar efendiler adamlar. @DIO @Admicos ....