Sunucu Optimizasyonu

CeyceySV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkese hayırlı Ramazanlar dilerim. Minecraft Server kurdum 1 haftadır uğraşıyorum fakat istediğim kadar optimize edebilmiş değilim serverı fazla bilgim olmadığı için yapamadım araştıra araştıra yapabildiğim birkaç küçük şeyler var fakat istediğim hale getiremedim. İlgilenen arkadaşlar PM atarsa sevinirim.(öğrenci olduğum için bütçem çok fazla değil, cüzi miktar isterseniz sevinirim.)

1-Serverda şu anda aktif olan pluginler var düzenlenmesi gereken
2- Server sürümü 1.8 şu anda sürüm yükseltilecek( 1.14 yapılacak)
3- ufak tefek survivalı bozmayacak şeklinde modlar yüklenilecek

PM atan arkadaşlarla detaylı bir şekilde görüşme sağlanır.

MrDarkWarriorV2

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ücretli şekilde Güncellemelerinizi & Hatalarınızı vs çözebiliriz Ozy#2850

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Ücretli şekilde Güncellemelerinizi & Hatalarınızı vs çözebiliriz Ozy#2850
:D Sunucu optimizasyonu ve güncellemeleri için 1 kuruş harcanması bile saçma, boşuna para vermeyin böyle şeylere. İnternet yüzlerce bilgi ile dolu.

MrDarkWarriorV2

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
:D Sunucu optimizasyonu ve güncellemeleri için 1 kuruş harcanması bile saçma, boşuna para vermeyin böyle şeylere. İnternet yüzlerce bilgi ile dolu.
Kimseye zorla bir şey satmıyoruz işimizi baltalamak yerine kendi işiniz ile uğraşabilirsiniz. Yapmak istemeyenler veya yapamayanlar olabilir.

MrDarkWarriorV2

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yorumumu bir daha oku.
Okuyacak bir şey yok adam bir miktar verebilirim demiş ben gidip optimizasyon için 25-30 lira almayacağım vereceği 10 lira ister alır ister almaz yapma ile uğraşır yapamaz veya yapma ile kendi uğraşmak istemez biz yaparız.Her neyse konuyu kapatalım.