Sunucu sahipleri toplu olarak 1.8'e geçiş!

Kampanyaya katılacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    21

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Yeni bir kampanya başlatıyorum. Sunucu sahipleri toplu olarak 1.8'e geçeceğiz. Bu durum ülkeyi 1.8'e geçmeye zorlayacak. Bizde sürekli uygun eklenti vb. bulmakta zorlanmayacağız. Ülke olarak 1.7'den vazgeçemedik. Katılım +25 olursa toplu olarak 1.8 geçeceğiz. 1.8'e geçmek için belli başlı sebepler:
  1. Eklenti sorunları! (Güncelleyemediğimiz ve uyumsuz eklentilere çözüm olacak!)
  2. Balon saldırısından korunmak ve hile korumalarının daha stabil çalışması.
  3. Diğer sürümlere göre daha stabil oyun. (Yaklaşık 50 FPS)
  4. Daha hoş bloklar.
  5. Birçok yeni özellik.
  6. Açıksız ve bugsuz bir oyun.
Başta belirttiğim gibi her şey katılıma bağlı. Katılım olmazsa arşive katılım olursa ülkecek 1.8'e geçeceğiz.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sunucum zaten 6 aydır 1.8 ^_^ Pek bir kitle tutamıyor ama olsun +30 günlük oyuncu bana yetiyor ^_^

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
7. Yeni Sistemler
8. Komutlarda Gelişme
9. Hile Az
10. Yeni Nesil

Katılıyorum.
Hey Yurdum Insanı!
Sen Hypixel Mineplex gibi sunucuları seviyorsun.Onlar daha kaliteli geliyor değil mi? Evet onlarda 1.8......

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Dezavantajları:
- birçok oyuncunun 1.8'e uyum sağlayamaması.
- UUID iyice oturduğu için düzgün Permission plugini bulunamaması.
- UUID belası yüzünden UnioDex ve Uniodex olmak üzere aynı nicki farklı harflerle yazarak sunucuya girebilme bugı.
- Yeni çıkan pluginler UUID'ye uygun olduğu için tonlarca sorun. (Veritabanları vs.)

Dolayısıyla 1.8 crackli sunucular için uygun değil. Uygun hale getirmekte Türk geliştiricilerinin elinde (sayı her ne kadar az olsada durum bu şekilde.) Spigot'a crack'e uygun bir fork yaparak önce UUID'yi kaldırmalı ardından pluginleri UUID'den arındıracak şekilde tekrardan yazmalı. UnioCraft olarak development'a fazla zaman bulamadığımızdan çok para dökmemiz gerekiyor. Bu saydıklarımı yabancı geliştiricilere yaptırıyorum ancak en ufak bir iş için onlarca/yüzlerce dolar alıyorlar.

Yine de yeni açtığımız ve açacağımız sunucuların hepsi 1.8 olacaktır. Sorunları oyunculara yansıtmamak için gerekeni yapacağız.

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Kampanyamıza konuyla ilgisi olanları da etiketlemeyi unutmayınız.
7. Yeni Sistemler
8. Komutlarda Gelişme
9. Hile Az
10. Yeni Nesil

Katılıyorum.
Hey Yurdum Insanı!
Sen Hypixel Mineplex gibi sunucuları seviyorsun.Onlar daha kaliteli geliyor değil mi? Evet onlarda 1.8......
Katılımın için teşekkür ederim.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dezavantajları:
- birçok oyuncunun 1.8'e uyum sağlayamaması.
- UUID iyice oturduğu için düzgün Permission plugini bulunamaması.
- UUID belası yüzünden UnioDex ve Uniodex olmak üzere aynı nicki farklı harflerle yazarak sunucuya girebilme bugı.
- Yeni çıkan pluginler UUID'ye uygun olduğu için tonlarca sorun. (Veritabanları vs.)

Dolayısıyla 1.8 crackli sunucular için uygun değil. Uygun hale getirmekte Türk geliştiricilerinin elinde (sayı her ne kadar az olsada durum bu şekilde.) Spigot'a crack'e uygun bir fork yaparak önce UUID'yi kaldırmalı ardından pluginleri UUID'den arındıracak şekilde tekrardan yazmalı. UnioCraft olarak development'a fazla zaman bulamadığımızdan çok para dökmemiz gerekiyor. Bu saydıklarımı yabancı geliştiricilere yaptırıyorum ancak en ufak bir iş için onlarca/yüzlerce dolar alıyorlar.

Yine de yeni açtığımız ve açacağımız sunucuların hepsi 1.8 olacaktır. Sorunları oyunculara yansıtmamak için gerekeni yapacağız.
Zaten ondan gelmiyorlar.1.9'da Düzelmesi şart.Bizim yurdum insanı gelse 1.8'e zaten.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Sunucu sahibiyim.Kesinlikle 1.7'den vazgeçmem.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyuncu olarak, 1.8.8 oynuyorum. Asla Türk sunucularına girmiyorum. Mutluyum..
Sunucular sürüm yükseltse bile girmeyeceğim :olgun:

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Geçerli bir sebebiniz varmı yoksa oyuncu sıkıntısı mı?
Premium olmayan kişilerin skinleri gözükmeme gibi bir sıkıntıda var.Oyuncu kitlesi 1.7.X sunuculara daha çok ilgi gösteriyor.Plugin paketlerinin büyük kısmı 1.7'de çalışıyor.Daha sayayım mı ?

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Sadece nick değiştirme olayı için uuid'nin yapıldığını varsayıyorum. Deneme sunucum crack olmadığı için bilmiyorum fakat, crack sunucu sahiplerinin nick ve ban sorunu cekmesi cok garibime gidiyor. Koskoca spigot gelistiricileri ayarlayamıyorlar mı bunu yaow. :) Sunucu cracked modunu algılıyor ban ve nick seyinin neyini kodlayıpta gömemiyosun be adam.

Bu kısmı anlayamadım.. :ha:

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Her sorun için ek plugin eklemek zorunda kalıyoruz. Microsoft'un şu işe el atması lazım.