Sunucu sahipleri toplu olarak 1.8'e geçiş!

Kampanyaya katılacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    21

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Bizce, dezavantaj olarak UUID sorunu bulunamaz, eğer bizim dışımızdaki diğer sunucular 1.8 sürümüne geçecek ise biz her türlü desteği sağlarız, sonuçta 1.8 sürümü daha performanslı bir sürüm ve oyuna birçok yenilik getiriyor.
Dezavantaj olarak, Küçük büyük isim sorununu zaten çözmüş olmanız gerekiyor, biz bu konuda her türlü desteği sağlayabiliriz ve UUID derken bunun eklentilerin tekrardan derlenmesi veya baştan yazılmasıyla çözülebilecek küçük sorunlar olduğunu unutmayalım, eğer birinizin bu konuda yardıma ihtiyacı olacak ise CraftRise Ekibi burada, ve bizde 1.8 sürümü için hepinize destek veriyoruz!

Son düzenleme:

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Bizce, dezavantaj olarak UUID sorunu bulunamaz, eğer bizim dışımızdaki diğer sunucular 1.8 sürümüne geçecek ise biz her türlü desteği sağlarız, sonuçta 1.8 sürümü daha performanslı bir sürüm ve oyuna birçok yenilik getiriyor.
Dezavantaj olarak, Küçük büyük isim sorununu zaten çözmüş olmanız gerekiyor, biz bu konuda her türlü desteği sağlayabiliriz ve UUID derken bunun eklentilerin tekrardan derlenmesi veya baştan yazılmasıyla çözülebilecek küçük sorunlar olduğunu unutmayalım, eğer birinizin bu konuda yardıma ihtiyacı olacak ise ben her zaman buralardayım, ve bizde 1.8 sürümü için hepinize destek veriyoruz!
Teşekkür ediyoruz.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium olmayan kişilerin skinleri gözükmeme gibi bir sıkıntıda var.Oyuncu kitlesi 1.7.X sunuculara daha çok ilgi gösteriyor.Plugin paketlerinin büyük kısmı 1.7'de çalışıyor.Daha sayayım mı ?
Onları pluginle çözebiliyorsun ve crack kullanıyorsun bu özellikler olmasın yani premium almanın farkı olsun.Plugin paketleri hazır kendi yapmak çok mu zor geliyor ? Altı üstü gidip plugin topluyorsun.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Onları pluginle çözebiliyorsun ve crack kullanıyorsun bu özellikler olmasın yani premium almanın farkı olsun.Plugin paketleri hazır kendi yapmak çok mu zor geliyor ? Altı üstü gidip plugin topluyorsun.
Bana göre 1.7.X ne derseniz deyin saygı duyarım.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Belki sacma gelebilir yinede söyleyim.
@IRFN abi, cracked sunuculardaki büyük kücük harf soronu replace Aa Bb şeklinde çözülemez mi?
Yalnız aklıma takılan sorun su ki, hadi craftbukkit'im yapımcısı bu bence çözülebilicek sorunu craftbukkit ile çözemiyor, asıl pluginde olması gereken koskoca authme pluginindedemi bu acık var?
Bu çok garip bir bulgu ya kafam karıstı.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Çözülemeyecek bir sorun değil hatta çözümü çok basit. Ancak bu en basit örneği idi. Bunun gibi çok var. Spigot geliştiricileri (aynı zamanda craftbukkit an itibariyle) bilerek çözmüyorlar çünkü offline serverlara destekleri yok.

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
i3 İşlemci Gönder Ben Hemen Geçiyim

Şakamı Yapıyosunuz Türkiyedeki %35 -%40 ının Saten Pcsi Kötü
Bence Geçmeyelim Böylesi Daha İyi Sürüm 1.10.0 Olsada Ben Hayla 1.7.2 Kullanırım

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
1.7.2'de 40-50 fps alıyorum 1.8.8 ile 170fps alıyorum. Saçmalamayın isterseniz.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben En Yakın Sürede Bir Sunucu Açacağım Ve Kesinlikle 1.8 Olacak

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim için pek fark etmiyor ikisindende 200 fps alıyorum onun için hangisinin daha iyi performansı olduğunu bilmiyorum ama 1.8.8 de öle fps problemi yok.

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dezavantajları:
- birçok oyuncunun 1.8'e uyum sağlayamaması.
- UUID iyice oturduğu için düzgün Permission plugini bulunamaması.
- UUID belası yüzünden UnioDex ve Uniodex olmak üzere aynı nicki farklı harflerle yazarak sunucuya girebilme bugı.
- Yeni çıkan pluginler UUID'ye uygun olduğu için tonlarca sorun. (Veritabanları vs.)

Dolayısıyla 1.8 crackli sunucular için uygun değil. Uygun hale getirmekte Türk geliştiricilerinin elinde (sayı her ne kadar az olsada durum bu şekilde.) Spigot'a crack'e uygun bir fork yaparak önce UUID'yi kaldırmalı ardından pluginleri UUID'den arındıracak şekilde tekrardan yazmalı. UnioCraft olarak development'a fazla zaman bulamadığımızdan çok para dökmemiz gerekiyor. Bu saydıklarımı yabancı geliştiricilere yaptırıyorum ancak en ufak bir iş için onlarca/yüzlerce dolar alıyorlar.

Yine de yeni açtığımız ve açacağımız sunucuların hepsi 1.8 olacaktır. Sorunları oyunculara yansıtmamak için gerekeni yapacağız.
Crack kötü be, uuid sistemi çökertiyor :D

1.8 premium sunucu sahipleri için güzel ama oyuncular için değil. ben xkmbg skripti çalışsın diye spigot 1.8 kullanıyordum bazı pluginler 1.8.3+ istiyor onun için 1.7-1.8 daha rahat . ama her plugininde son sürümünü kullanamıyorsun işte: D

Offline server adi üzerine ölmüş :D crack sunucular yasak olması lazım değil mi ya