İstek Sunucu Tanıtımı Tasarım Resmi Nasıl Büyütülür?

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar Sunucu Tanıtımı İçin
983 x 2560 Boyutundaki Yaptığım Tasarımımı

Bu Platforma Yüklerken Nasıl Büyütebilirim?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Birkaç parçaya bölüp öyle yüklemeyi dener misiniz?
Not: Eklenecek resimler için maksimum boyut 900x466 piksel ve 4048 KB olup, mesaj başına maksimum ek sayısı 30'dur.

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
983 x 2560 Boyutundaki Tasarımımı 3 Veya 4 Parçaya 900x466 Boyutundamı Böleyim?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Hızlıresim, yurt dışından ulaşılamayan bir hizmet aslında. Makinesi yurt dışında olan her sitede bu durum aynı maalesef.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Büyük resmi küçültmek kolaydır fakat küçük resmi büyütmek kalitesini düşürür (en azından otomatik olarak büyütmek, elinle en baştan çizer veya düzenler isen farklı olabilir tabii).

Google'a yazdığım "online image editor" aramasının ilk sonucu olarak çıkan site ile bir kaç büyütme küçültme vb işlemleri online olarak herhangi bir program vesaire indirmeye gerek olmadan yapabilirsin. Tıkla

Ek olarak eğer sürükle bırak ile yüklüyor isen iki seçenek olmalı, Küçük resim olarak ekle ve Tam resim olarak ekle. Burada otomatik küçük resim olarak ekliyor diye biliyorum sonrasında büyütmek için konudan üzerine tıklıyorduk, en azından öyle hatırlıyorum. Tam resimi seçtiğinden emin ol.

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ek olarak eğer sürükle bırak ile yüklüyor isen iki seçenek olmalı, Küçük resim olarak ekle ve Tam resim olarak ekle. Burada otomatik küçük resim olarak ekliyor diye biliyorum sonrasında büyütmek için konudan üzerine tıklıyorduk, en azından öyle hatırlıyorum. Tam resimi seçtiğinden emin ol.

Sürükle Bırak Seçeneği İle Yapıyordum Fotoğraf İşlenirken Gayet Güzel Büyük Boyutta Görünüyordu İşlendikten Sonra Küçük Oluyor Yani Eski Haline Geri Dönüyor - Sunucu Tanıtımı Tasarımlarından Örnek Bir Fotoğraf Alıp Boyutuna Baktım 983 x 2560 Boyutundaydı Bende CS6 Programı İle Yeni Bir Tasarım Yapmak İçin 983 x 2560 Boyutunda Yeni Bir Sayfa Açtım Ve Düzenledim... Ve Bu Sorun Ortaya Çıktı

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
Direk olarak konuya yükleyince küçük oluyor, hızlı resimi de kabul etmiyor. Zamanında çok çekmiştim bunun yüzünden :huh:
imgbb isimli siteyi kullanarak upload edersen bir sorun kalmıyor.

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Direk olarak konuya yükleyince küçük oluyor, hızlı resimi de kabul etmiyor. Zamanında çok çekmiştim bunun yüzünden :huh:
imgbb isimli siteyi kullanarak upload edersen bir sorun kalmıyor.

1546172050242.png
İmgbb'den yükleyince böyle bir hata ile karşılaşıyorum