SUNUCU TARAFIMCA KAPATILMIŞTIR!

Dochimedo2018

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server ve kurucular harika fakat rehberler kafalarına göre mute atıyor, husumetli oldukları kişiye kötü davranıyorlar. Sitenize girip destek talebi açtım ve hiçbir şey olmadı şikayet ettiğim rehbere.

Ve kafamdan uydurmuyorum; https://hizliresim.com/lORvnJ

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server ve kurucular harika fakat rehberler kafalarına göre mute atıyor, husumetli oldukları kişiye kötü davranıyorlar. Sitenize girip destek talebi açtım ve hiçbir şey olmadı şikayet ettiğim rehbere.

Ve kafamdan uydurmuyorum; https://hizliresim.com/lORvnJ
Hiçbir şey yapmadığımıza emin misiniz? Kendisine gerekli uyarı yapıldı.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen sohbetten şikayet ettiğim rehbere bir kaç şey söylüyordun, DonsuzT bir şey olmaz gibi şeyler söylüyordu.
Ben mi bir şey olmaz diye bir şey demişim. Konu ile alakalı hiçbir bilgim yok. Sitedeki desteklerle dün ilgilenemedim. Lag sorununu çözmek için uğraşıyordum. Gerekli uyarıyı kerem yaptı. Birdaha olmayacağına biz inanıyoruz.

Dochimedo2018

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben mi bir şey olmaz diye bir şey demişim. Konu ile alakalı hiçbir bilgim yok. Sitedeki desteklerle dün ilgilenemedim. Lag sorununu çözmek için uğraşıyordum. Gerekli uyarıyı kerem yaptı. Birdaha olmayacağına biz inanıyoruz.
Destekden değil oyun sohbetinden konuşuyordunuz. Neyse kolay gelsin.

furekean

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverin bu kadar kapanıp açılmasına rağmen düzeltilmeyen şeyler.
Kasalardan çıkan para ve claimblogu (500.000)TL ve en büyük diğer kağıda sağ tıklamanıza rağmen gelmiyor.
Elmas Tavuk Yumurta , Altın Tavuk yumurta koyulmuyor (Dün gece denedim)
Ve market hiç değiştirilmedi
Şuandada bakımda galiba bu updateleri bekliyoruz

Sunucu suan 8 kişi.
Saygılar The_Obsider

Dochimedo2018

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kasalardan çıkan para ve claimblogu (500.000)TL ve en büyük diğer kağıda sağ tıklamanıza rağmen gelmiyor.
Sunucu suan 8 kişi.
Saygılar The_Obsider
Hayır herkes birbirinin claimini kırabiliyormuş o yüzden mecburi bakıma alınmış kardeşim.

furekean

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu suan 8 kişi.
Saygılar The_Obsider
Ve eklemeyi unuttum dün dağdan düştüm geberdim itemlerimiz otomatik gidiyormuş ölünce (iki kere itemlerim patates oldu bırakma noktasına geldim) Bunu söyliyince rehber server emek dedi fakat Eventte 2 stack elmas dağıtılıyor :)
Düzeltilmesi gereken hatalardan.

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Discorda girdiğim gibi banlanmalar felan çok hoş :) CLaim sorununu çözemeyen kişiler dediğim için hem de :(

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Emristy @DonsuzT sağolsun ki sunucumuz kısa süreli bakıma girmiş ve bu kişilerin sunucumuz ile bir bağlantısı kalmamıştır.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Emristy @DonsuzT sağolsun ki sunucumuz kısa süreli bakıma girmiş ve bu kişilerin sunucumuz ile bir bağlantısı kalmamıştır.
Sunucunuz mu :D Gidip adamların claimini sıfırlıyorsun emek hırsızı seni sonra üste çıkmaya çalışıyorsun ve uğraşmayıp çözmeye gidip oyun oynuyorsun mesaj attığımdada oyun oynadığın için dediklerimi yapmıyorsun. Sunucuya 2dk girip sa yazıp çıkmakla olmuyor efendim sunucu yönetmek sunucudaki tüm oyuncular destekçim yeni sunucumuz açılıcak bunu sende biliyorsun. Git aç şuanda sunucuyu bakımmış milleti avutma :D Türkiye 1.8 rekorunuda kıran sen değil benim tek başıma bunuda tüm herkes biliyor xd