Yardım Sunucu Yardım Su Kesilmiyor.

Tayfacı

play.andrcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.8
VİDEO

148989

148990

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @Tayfacı,
İlk defa bu şekilde bir sorun ile karşılaşıyorum desem yalan olmaz sizin sunucunuz da hem su akıyor hem de akmıyor. Normalde bir denizin ortasında suyu alınca orası sınırsız bir su kaynağı olduğu için birleşmesi lazım o olmuyor, su'yu alınca su durmuyor yani genel olarak hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım ama sizin için bir araştırma yapacağım.

RegginProject

Reggin ile bir adım ileriye!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/stoplag
/stoplag -c
Yazarak sorununu halledebilirsin. <3 Video'ya bakmadım.

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sorun tek sizin sunucunuzda mı oluyor başka sunuculardada aynı hatayımı veriyor? Başka sunucularda deneyin geri dönüş yapmaya çalışın lütfen elimden geldiği kadar yardım ediceğim.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Lag olduğunu düşünmeyin bence lag olsa direk tek blok olarak su durur ve hiç akmaz ama su akıyor alınca geri gitmiyor çok daha farklı bir olay olduğunu düşünüyorum.

Tayfacı

play.andrcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun tek sizin sunucunuzda mı oluyor başka sunuculardada aynı hatayımı veriyor? Başka sunucularda deneyin geri dönüş yapmaya çalışın lütfen elimden geldiği kadar yardım ediceğim.

Başka Sunuculardada Aynı hata var

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Öncelikle merhaba @Tayfacı,
İlk defa bu şekilde bir sorun ile karşılaşıyorum desem yalan olmaz sizin sunucunuz da hem su akıyor hem de akmıyor. Normalde bir denizin ortasında suyu alınca orası sınırsız bir su kaynağı olduğu için birleşmesi lazım o olmuyor, su'yu alınca su durmuyor yani genel olarak hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım ama sizin için bir araştırma yapacağım.
Videoda olanları yoruma dökmek çözüm değil, cevabın yoksa edebinle sus işte :D

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Videoda olanları yoruma dökmek çözüm değil, cevabın yoksa edebinle sus işte :D
Ona bakılırsa siz hiçbir şey yazmamışsınız :) en azından o çözmeye çalışıyor ve çözüm arıyor böyle bir tavır hiç hoş değil bence

Soruna gelirsek

Merhabalar, @BalonTR'nin dediği gibi bu sorunu daha önce hiç görmemiştim öncelikle bir kaç soru sormama lazım consol'a hiç hata mesajı düşünüyor mu su koymaya veya koyduktan sonra almaya çalışınca? Eğer düşmüyorsa bunu çözmenin uzun bir yolu var.
Bu plugin su ile alakalı olunca ilk bundan şüphelendim belki alakası yoktur bu pluginin ama bir denemeni istiyorum adı DreamFish kaldırıp dener misin? Eğer olmazsa tüm pluginleri tek tek devre dışı bırakıp deneme yapman gerekecek bu yol uzun sürecek ama hangi pluginden olduğunu tespit ettikten sonra işimiz kolaylaşacaktır. Eğer pluginlerin hepsini denediysen ve olmadıysa bu demektir ki Sunucu dosyalarının birinden ayarlarından dolayı olabilir onları kontrol et veya plugin ve dünyaları sıfırdan oluşturduğun başka bir Sunucu üzerinde tekrar çalıştırmayı dene lütfen.

Başka sunucularda da aynı derken size ait başka sunucularda damı aynı diyorsunuz yani paketini yaptığınız falan yoksa benimle alakası olmayan sunucularda damı diyorsunuz? Çünkü böyle bir şeye daha önce şahit olduğumu hatırlamıyorum sadece size ait sunucularda oluyorsa sunucularınızda kullandığınız pluginlerden birinden veya sunucu dosyalarında ayarlar yaptıysanız ayarlardan kaynaklanıyor olabilir.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sorunun çözümü /lagg halt komutu

Boşuna stoplag gibi komutlarla uğraşmayın.

Eğer /Stoplag yazdıysanız sonrasında /stoplag -c yazmanız gerekmektedir.

Kendi kendine olduysa /lagg halt komutunu girmeniz yeterlidir.

Ayrıca sadece su değil Çakmak bile çakamazsınız bu durumda.

Tayfacı

play.andrcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun Bulundu Skript Kaynaklı 2 Yanlış Komut Yazılmış

psyhich komutu