Sunucuma plugin bilgisi yüksek admin arıyorum

Rosenrot

LAGOMORPHA
En iyi cevaplar
0
Bu milletin yok java biliyorum yok sunu kodluyorum triplerini anlayamiyorum kodluyosan kendine kardeşim

Rosenrot

LAGOMORPHA
En iyi cevaplar
0
Orda burda yoh boyleyim yoh söyledim deme kimse senin ne yaptigini dinlemek zorunda değil forumun yeni bi temizliğe ihtiyacı var senin ovunme yazilarini gormektense kapida.al reklamlarini görmeyi yeglerim :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Yanıldın.
1. @ByNovem Tartışmasız.
2. @IRFN
3. Sensin. :)
ByNovem Java ile değil, Skript ile uğraşıyor. Öğrenmişse bile benim veya IRFN'ın kadar öğrendiğini sanmıyorum.[DOUBLEPOST=1431697173,1431696974][/DOUBLEPOST]
Orda burda yoh boyleyim yoh söyledim deme kimse senin ne yaptigini dinlemek zorunda değil forumun yeni bi temizliğe ihtiyacı var senin ovunme yazilarini gormektense kapida.al reklamlarini görmeyi yeglerim :)
Bu konuda övünmem lazım değil mi? Sonuçta bir yetkili alımı, iyi olan alınır fakat ne kadar iyi olursan ol kendini iyi tanıtmazsan kimse iyi olduğunu bilmez :) Ha kıskanıyorsundur gider Java öğrenirsin öğrenin diye zaten seri çekeceğim artık tahammül edemiyorum senin davrandığın gibi davrananlara. hiçbir halt bilmeyip bilenleri eleştirenlere*

Rosenrot

LAGOMORPHA
En iyi cevaplar
0
Ben sadece bu konu ile ilgili konusmuyorum ve farkettiysen direk sana yoneltmedim ve bilgim olmadigini nerden biliyosun ?

Rosenrot

LAGOMORPHA
En iyi cevaplar
0
polemige girilmeyecek kadar aşagılık ve degersizsin

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
ByNovem Java ile değil, Skript ile uğraşıyor. Öğrenmişse bile benim veya IRFN'ın kadar öğrendiğini sanmıyorum.[DOUBLEPOST=1431697173,1431696974][/DOUBLEPOST]
Bu konuda övünmem lazım değil mi? Sonuçta bir yetkili alımı, iyi olan alınır fakat ne kadar iyi olursan ol kendini iyi tanıtmazsan kimse iyi olduğunu bilmez :) Ha kıskanıyorsundur gider Java öğrenirsin öğrenin diye zaten seri çekeceğim artık tahammül edemiyorum senin davrandığın gibi davrananlara. hiçbir halt bilmeyip bilenleri eleştirenlere*
No skript. I java now. @IRFN knows me.
Yakında NovemPowers v1 (50 büyü particle efektleriyle) vede NovemsTardis tanıtımını yaparım.

Son düzenleme:

CINAX_DEVOP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaş; 14
İsim; Umut
Soyisim; Cinar
Skype; cinaxmau5
Telefon; skypeden verrim :3
[Plugin hariç Skquery, randomsk, skrayfall, skqgeometry yazıyorum (istediğiniz herşeyi yapabilirim)]