Survival X (V0.0.1) {Modsuz, modlu survival deneyimi.} [1.12.2]

LordSk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
120287

120288

Sunucu'da görmediğiniz kadar çok biome vardır. Ayrıca yeni bir sistem eklendiğinde, resimlerini ve açıklamasını Güncellemeler spoileri içerisinde vermekteyim.

120289

Akıllı oyuncularımız ve oto su kaynatıcıları :pluginsel:

120290

Terminal'de bulunan ışınlanma odası.

120291

Base raidleri sadece ama sadece Pazar günleri aktif.

120292

Mob güçlendirmeleri.
TNT yerine C4 eklenmesi.

Uzaylı dalgası (Wave sistemi) (Yapım aşamasına geçirildi.)
120511

Meteorlardan çıkan ganimetler silindi.

Claim sistemi eklendi.

Ve kabile savaşlarında önemli rol oynayacak "Lider Savaşı" sistemi eklendi.
Bu "Lider Savaşı" sisteminde, herhangi bir kabilenin iki lideri savaşır ise kaybeden kabile liderinin kabilesi silinmekte.

Videolar eski olduğundan sistemlerin güncellenmiş hali videolarda olmayabilir. Onun dışında yeni gelecek sistemlerin videosu'da buraya eklenecek.

Stegs ve @AhmetDS12 harici tüm yetkililerin yetkisi alındı.

V1.0'a kadar sunucu bakıma alınıyor.
Beta Tester olmak isteyenler için discord adresimiz: /Gg43ExH

Zora sıkıştığımda bana yardım ettikleri için @Cazcez ve @AhmetDS12 'ye teşekkür ederim.

:dost:

Son düzenleme:

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çooook güzel duruyor şimdi giriyorum sunucuya direkt.

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuda admindim 1 gün sonra banlanmışım, neden olduğunu bilmiyorum yetkili ile konuşunca da cevap verilmiyor. Onun dışında sunucu güzel.

LordSk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
V1.0'a kadar sunucu bakıma alınıyor.
Beta Tester olmak isteyenler için discord adresimiz: /upN9zC5

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkçası bu kadar güzel kodlanıp bu kadar kötü yönetilen başka bir sunucu yoktur, üzücü bir durum :(

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 saat banı, küfürden dolayı yedin. Sunucuda kaç kere kuralları oku dedim sana.
Ban konusuna söylemedim dediğim şeyi. Son wave etkinliğine çektiğiniz zaman ben aşırı uzak yerlerde keşfe çıkmıştım ve koordinat kayboldu. Oraya çekildiğimde bir oyuncunun sürekli boş yapması üzerine sinirimi tutamayıp patladım. Yine olsa o adama yine aynı davranışları sergilerdim fakat kışkırtmasına rağmen ses çıkarmıyorsunuz.

LordSk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ban konusuna söylemedim dediğim şeyi. Son wave etkinliğine çektiğiniz zaman ben aşırı uzak yerlerde keşfe çıkmıştım ve koordinat kayboldu. Oraya çekildiğimde bir oyuncunun sürekli boş yapması üzerine sinirimi tutamayıp patladım. Yine olsa o adama yine aynı davranışları sergilerdim fakat kışkırtmasına rağmen ses çıkarmıyorsunuz.
Kışkırtmadığını sende bizde biliyoruz. Adama ceza verecektik. Fakat, küfür ettin diye cezayı sen aldın.

Küfür edene kadar haklı olduğunu biliyorduk ayrıca.

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kışkırtmadığını sende bizde biliyoruz. Adama ceza verecektik. Fakat, küfür ettin diye cezayı sen aldın.

Küfür edene kadar haklı olduğunu biliyorduk ayrıca.
net kışkırttı bu arada ya ben senle konuşurken bir anda bana diklenmeye saldırmaya başladı zaten sevmiyorken üstüne bunu yapınca kendimi saldım ben de üzgünüm yani

LordSk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
net kışkırttı bu arada ya ben senle konuşurken bir anda bana diklenmeye saldırmaya başladı zaten sevmiyorken üstüne bunu yapınca kendimi saldım ben de üzgünüm yani
Biz baya yoğunuz. O yüzden bizim de kafamız karışık. Sunucu hala kodlama aşamasında. V1.0'a kadar bakıma alınmaya karar verildi.
Tüm sistemler kodlandığında oyuncularla ilgilenebiliriz. Fakat, hiç anlayış göstermedin.

Son düzenleme: