SurvivalCraft / Survival / Boss / PvP / No Lapis / Emek Server / SurvivalCraft.nitrado.net

• Konuyu başlatan TanerTekinn
  • Başlangıç tarihi
T

TanerTekinn

Ziyaretçi

||
SurvivalCraft [1.7.X] Factions ||

SurvivalCraft.net
Server Ip1 : SurvivalCraft.nitrado.net
Server IP2: Yakinda

YouCraft'dan Bir Görüntü

16 GB RAM OLDU !!

Server Açma Sebebimiz ,

Serveri açma sebebimiz sizlere kaliteli bir oyun sunmak, rahatca oynayabileceğiniz bir alan sunmak. Kalitesine güvenebileceğiniz bir alan hazırlamaktır. Ayrıca serverlerimizin kapanmayıp sürekli yeni oyunlarda server alacağımız için de rahatca oynayabilirsiniz..

- Her şeyin daha iyi olabilmesi için bulduğumuz yollar:

- Dürüst bir takımız
- Neredeyse 3 yıldır çalışıyoruz
- Kullanıcılar için güvenilir bir server

Birlik savaşları!
Sunucudaki özel birlik haritamızla birliğinizin tüm kontrolü sizde! taktikler uygulayarak yıkabileceğiniz birlikler, ya da güzel dostluklar kurabileceğiniz birlikler. Kısacası en büyük savaş zevkini sizlere yaşatıyoruz!

Daima yenilikçi!
Yerinde saymayan, daima ileriye dönük olarak çalışan ve yenilikleri bol olan bir sunucu! Yani sizi sürekli aynı şeylerle sıkmıyor, fikirlere değer veriyor ve daima güncel kalıyor!

Destek!
Uzun süre aktif yöneticilerimizle bir soruna anında müdahale edebiliyoruz. Hatırlatmak isterim ki; sunucumuz en düşük yönetici ihtiyacına göre düzenlenmiştir. Yani tüm kontrol sizde! Sistemde bir sorun mu var? Sorunu bildirmek için yazdığınızın başına "?" eklemeniz yeterli.Veya TeamSpeak 3 adresimizden bizimle
Iletisime gecebilirsiniz . Cok Yakında Sitemizde Canli Destek Kuruluyor .

Serverlerimizin tamamen sizin önerilerinizle ve geliştirmesiyle oluşması
Serverimizin kalite anlayışı yaş göz adrı edilerek saygı çerçevisinin kalite oluşturması
Yönetimin sizlerin hizmetinde olması, yönetimin sizin isteklerin doğrultusunda hizmet etmesi
Öncelikle Sizin memnuniyetinizin göz önünde bulundurulması
Yönetici Kadromuzun Tamamen Bilgili ve Olgun Olması
Sadece Bize Ait Eventlerimiz vs.
Serverimizde eşitliğin söz konusu olması
Küfür hakaret saygısızlık sonucu ilgili rehberlerin bulunması
Oyuncularımızın Memnuniyeti Sayesinde Yükselmemizi Hedeflememiz

# Sunucumuzdaki markete item satabilirsiniz.
# Sunucumuzdaki pazar yerinde item satarak kolayca para kasabilirsiniz.
# Sunucumuzda Boss bulunmaktadır, Bossları keserek çeşitli itemlere sahip olabilirsiniz.
# Sunucumuzda kullanıcılarla ticaret yaparak kolayca para kazanabilirsiniz.

Moderatör tarafından düzenlendi:

MinyKola

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bayadir Bekliyoruz Turkiyede Böyle Serverler Nadir Açılır Saglam Factions Savaslari Oluyor Herkezi Bekleriz

Son düzenleme:
T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Bayadir Bekliyoruz Turkiyede Böyle Serverler Nadir Açılır Saglam Factions Savaslari Oluyor Herkezi Bekleriz
Sununucu benim fikrimce 100-120 kişiyi malesef hakketmiyor. Oyun eğlenceli ancak kalite gerçekten düşük. Başarılar.

Neden Böyle bir düşüncede oldugunuzu buraya yazarsaniz eksiklerimizi tamamlama imkanina kavusabiliriz ?[DOUBLEPOST=1403093240,1403093175][/DOUBLEPOST]
Lapisten bıkmadınızmı?

iPad cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Cok Kısa Bir Zaman Icinde Saf Survival Sunucumuz Açılıyor Beklemede Kalınız :)

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Neden Böyle bir düşüncede oldugunuzu buraya yazarsaniz eksiklerimizi tamamlama imkanina kavusabiliriz ?[DOUBLEPOST=1403093240,1403093175][/DOUBLEPOST]

Cok Kısa Bir Zaman Icinde Saf Survival Sunucumuz Açılıyor Beklemede Kalınız :)
Öncelikle haritaniz gerçekten vasat derecede. Diğer sunuculardan farkınız ise resmi olmanız, bu da size bir avantaj sağlıyor. Pluginerin ne durumda olduğunu bilmiyorum fakat bunun dışında eksik bir yönünüz bulunmuyor. Teşekkürler.

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Öncelikle haritaniz gerçekten vasat derecede. Diğer sunuculardan farkınız ise resmi olmanız, bu da size bir avantaj sağlıyor. Pluginerin ne durumda olduğunu bilmiyorum fakat bunun dışında eksik bir yönünüz bulunmuyor. Teşekkürler.

Teşşekür Ederiz . :) Asıl sunucumuzun haritasi şu an yapiliyor 4 tane medieval builderlik yapan arkadaşlarımız yapıyor tahminen 4 gün sürecek mapın toplami
bu arada sunucumuzda yönetim ekibi +18 en yakın zamanda forumumuzda sabit banner alacagiz üst kısımda :) yorumunuz icin teşşekür ederim

Bu Arada plugin durumu ise bütün gereksiz pluginler kaldırdı pluginlerin %85 Turkce yapildi Vede Haritada 0 Schematic kullanildi Sadece Benzetme Vardir :)

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Serverde Önceden oynamisdim taner abinin serveri baya tutuyor bizim oldugumuz zaman 80 90 kişi vardi güzel sw

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşşekür Ederiz . :) Asıl sunucumuzun haritasi şu an yapiliyor 4 tane medieval builderlik yapan arkadaşlarımız yapıyor tahminen 4 gün sürecek mapın toplami
bu arada sunucumuzda yönetim ekibi +18 en yakın zamanda forumumuzda sabit banner alacagiz üst kısımda :) yorumunuz icin teşşekür ederim

Bu Arada plugin durumu ise bütün gereksiz pluginler kaldırdı pluginlerin %85 Turkce yapildi Vede Haritada 0 Schematic kullanildi Sadece Benzetme Vardir :)
Kendi java kodlama projelerinizden bahsettim. Böyle şeyler yoksa zaten 100-120 kişiyi zor geçiyor sunucular.

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Kendi java kodlama projelerinizden bahsettim. Böyle şeyler yoksa zaten 100-120 kişiyi zor geçiyor sunucular.

Aslında kendi kodlamamız bir şey yok fakat saldırı serverde 0 :) hicbir türlü saldırı yemiyor bir plugini kendim kodladım gibi bir şey yaptim antijoinbotu kendim editledim gibi bir şey oldu ismini felan degişdim nocheatplus icini degişdim 2-3 şey ögrendim hilenin sevisini ayarliyorsun 1-2-3 diye normalde nocheatplus 1 seviyedeymis 3. seviyeye alınca hile 0 lanıyor gibi bir şey oldu bir plugin buldum hile kullanlar pluginin icinde bir dosyanin icinde kayıt oluyor :) geçede ban atiyoruz

ayrıca serverde pro4boss pro5 boss pro6 boss yaptik :) gelişiyoruz yavaş yavaş :)

Yazım yanlıslari olabilir birazdan düzeltecegim :)

servercinim

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
''Bizim Icin Herkes Önemli Fakat Lapisli Bir Server Acmayi Fakat Lapisin Fiyatini Baya Bir Düşürdük !''

Gerçekten Çok Açıklayıcı Oldu Server ..... Fakat Server Hiç İyi Olmuyacak Fakat İçinde TanerTekin var Fakat Tanerin Kurduğu Serverlerde Haksızlık Diz Boyu Fakat Bunlar Gerçekler :S

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
''Bizim Icin Herkes Önemli Fakat Lapisli Bir Server Acmayi Fakat Lapisin Fiyatini Baya Bir Düşürdük !''

Gerçekten Çok Açıklayıcı Oldu Server ..... Fakat Server Hiç İyi Olmuyacak Fakat İçinde TanerTekin var Fakat Tanerin Kurduğu Serverlerde Haksızlık Diz Boyu Fakat Bunlar Gerçekler :S

:) Kesin Ben Server acdikdan sonra serverinde user kalmamişdir ve böyle bir şey yazmissindir :)

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında kendi kodlamamız bir şey yok fakat saldırı serverde 0 :) hicbir türlü saldırı yemiyor bir plugini kendim kodladım gibi bir şey yaptim antijoinbotu kendim editledim gibi bir şey oldu ismini felan degişdim nocheatplus icini degişdim 2-3 şey ögrendim hilenin sevisini ayarliyorsun 1-2-3 diye normalde nocheatplus 1 seviyedeymis 3. seviyeye alınca hile 0 lanıyor gibi bir şey oldu bir plugin buldum hile kullanlar pluginin icinde bir dosyanin icinde kayıt oluyor :) geçede ban atiyoruz

ayrıca serverde pro4boss pro5 boss pro6 boss yaptik :) gelişiyoruz yavaş yavaş :)

Yazım yanlıslari olabilir birazdan düzeltecegim :)
Evet bunlar java kodlaması değil ancak developerlik için bir başlangıç sayılır. Başarılar dilerim :)