SurvivalCraft / Survival / Boss / PvP / No Lapis / Emek Server / SurvivalCraft.nitrado.net

• Konuyu başlatan TanerTekinn
  • Başlangıç tarihi

okalipos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adminler ilgili değil edit alıyoz paramızı aldıktan sorna editimizi alıyolar boş yere nedenini bile yazmadan canları sıkılınca banlıyolar[DOUBLEPOST=1405610766,1405610651][/DOUBLEPOST]Builderlar gamemode1 de adam kesiyo[DOUBLEPOST=1405611130][/DOUBLEPOST]Admin (proman06 yada promanp5) tahta kılıça sharpness 100000 efsun koyup bizi kesiyo 2 tane p7 setimiz gidiyo
sw leş gelen MALDIR ben dahil
bu arada markete gidi zümrütünün 640 lıgından alın 1 er 1 er satın 270k kar ediytosunuz her seferde sınırsız para bugu bi şey değil :D

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Adminler ilgili değil edit alıyoz paramızı aldıktan sorna editimizi alıyolar boş yere nedenini bile yazmadan canları sıkılınca banlıyolar[DOUBLEPOST=1405610766,1405610651][/DOUBLEPOST]Builderlar gamemode1 de adam kesiyo[DOUBLEPOST=1405611130][/DOUBLEPOST]Admin (proman06 yada promanp5) tahta kılıça sharpness 100000 efsun koyup bizi kesiyo 2 tane p7 setimiz gidiyo
sw leş gelen MALDIR ben dahil
bu arada markete gidi zümrütünün 640 lıgından alın 1 er 1 er satın 270k kar ediytosunuz her seferde sınırsız para bugu bi şey değil :D

Server Artik benim degil sattim kardeşim Benim oldugum zamanlarda hicbiri yoktu :)

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
BENİ SERVER ACİYORUZ SURVİVAL UNUTMAYİN . BEKLEMEDE KALIN

DevrimCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
:) herşeye tamam git bak bakalim eglence portakali ile maplarim aynimi bu arada 1 hafta acık tuttugun dedigin serverden 150 tl kazandim ve bu sw de viplerini fazlasiyla verdim

Servere Gel sor herkeze .

Bu Arada Harun orhan adli şahsiyet world dowlander ile maplari calıp sonra satiyor skypeden

herneyse .
Map Çalıyorum Evet. Ama bana map çalma progromını ver diyip vermsen banlarım diyen sensin sana world downloaderı verdim orda dedinki yabancıların mapını alim satim en azindan ben satmıyorum.

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Map Çalıyorum Evet. Ama bana map çalma progromını ver diyip vermsen banlarım diyen sensin sana world downloaderı verdim orda dedinki yabancıların mapını alim satim en azindan ben satmıyorum.

:D harun abicim sana acıyorum ya cidden sana açıyorum cok acınacak durumdasin 180 kilosun obezsin booyun 1.55[DOUBLEPOST=1405867621,1405673709][/DOUBLEPOST]ONLİNE !1[DOUBLEPOST=1405954945][/DOUBLEPOST]vip cekili olacak herkes GELSİN

bybahaa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Abi serverdeydim sonra bir şey sordum 1 kaç kere sonra otomatik ban attı nick : Frezzer13 abi lütfen aç bu arada sw süper

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

Özelliklerimiz yazıp ta sadece REB miktarını göstermek birde üstüne 80 90 kişi 16 GB REB ile büyük görünme çalışmaları bence gereksiz. Burada asıl maharet REB değil MİB BENCE resimde de görüyoruz zaten o kadar REB 'in küçük bir kısmını belki %20 si kullanılıyor. Bunun yarısı olan 8 GB REB bence sana yeterde artar bile. Aynı hataya Grafik Kartı seçmeye çalışan veya karşılaştıran tonla kişi düşüyor. Aynı fiyata sahip 2 kart görüyor diyor bu 1 GB öbürü 2 GB ben 2 Gb olanı alayım 2 kat kazançlı olurum diyor fakat herşeyim REB de olmadığını daha birsürü değişken olduğunu artık benimsemeliyiz. Başka bir çözüm olarak REB miktarını hiç yazma kapasitemize yetecek kadar yaz :) Birde şunu diyeceğim benim burada sana hakaret etmek veya başka bir şey yapmak gibi bir amacım yok sadece artık sıkıldım sanki her şey REB miş gibi görünüyor başka değişkenlerde var bu dünyada :D
Not: REB (Rasgele Erişimli Bellek) derken aslında RAM (Ramdomm Acess Memmory), MİB (Merkezi Sistem Belleği) derken ise CPU (Central Process Unit) demek istedim. Bazı şeylerin Türkçesi varken niye İngilizcesi yazılsın ki :) Lütfen konunu düzenle ve Türkçe olarak yaz :D

Sevgiler,
Ali

Son düzenleme:

bybahaa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Abi serverdeydim sonra bir şey sordum 1 kaç kere sonra otomatik ban attı nick : Frezzer13 abi lütfen aç bu arada sw süper