SURVİVALTR | 1.13 | EMEK&HARD | %100 HİLE KORUMALI | ÖRNEK OLACAK BİR SUNUCU!

Joe12

SpaceCraft Survival
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
survivaltr.jpg

Öncelikle merhabalar, ben Emre. Uzun zamandır minecraft ile ilgilenmiyordum. Fakat sunuculara baktığımda hala bir şeylerin değişmediğini gördüm. Sunucular hala aynı, aynı sistemler, eski sürümler ile sunucu açmaya devam ediyor. Belkide en büyük güncelleme olacak 1.13'ün çıkmasını bekliyorum. Sunucu sistemlerimizi kendimiz kodladık. 1.13 çıktığı zaman 1.13'e kendimizi güncelleyip, sunucumuzu açacağız. Biz 6 kişiyiz ve bilgili kişileriz. Ekibimde bulunan arkadaşlarım ile Türkiyede ki bu gelişmeyen minecraft oyununu ( geride kalmış zihniyetleri ) geliştirmek için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz. Tamamen kendimize özgü sistemler, kendimize özgü haritalar ile sunucumuzu açacağız. ALLAHIN İZNİYLE BUNU BAŞARACAĞIZ!

YÖNETİM EKİBİMİZ

EMRE ZENGİN
UFUK ÖZTÜRK
MUHAMMED REİS
YASİN GÖK
MURAT KARACA
ZEKİ YILDIZ

TS07Ny.png

WEB SİTESİ: VERİLECEK
SUNUCU VERSİYONU: 1.13
SUNUCU IP ADRESİ: VERİLECEK
DİSCORD: ONAYLANMASINI BEKLİYORUZ

Ox05AP.png

8OCW1O.png

B7JO4H.png

Neden mi biz?, sayalım.
1. Kendimize özgü sistemler.
2. Sunucu içerisindeki türkçeye özen gösterilmesi.
3. Kaliteli yapıtlar.
4. Profesyonel, saygılı, ilgili yönetim ekibi.
5. EN KANLI SAVAŞLAR İÇİN!
6. AÇLIKTAN ÖLMEMEK İÇİN!

dahası var tabii, kaliteli bir SURVİVAL sunucusu arıyorsan tam yerindesin, 4 yıl ardından tekrar sizlerin karşısında tekrar büyük bir proje ile geldik, hedefimiz büyük..

6dAMc7.png

V09d2G.png

J62TN2.png

JJfxJ8.png

6JU5PQ.png

RPJ8QN.png

Değerli yorumlarınızı bekliyoruz, ekibimiz olarak önerilere ve eliştirilere açığız, her türlü önerileriniz değerlendirilecektir.
Teşekkürlerimizi sunuyoruz. @SURVİVALTR EKİBİ
EN KANLI SAVAŞLAR! - AÇLIKTAN ÖLMEMEK İÇİN!

Son düzenleme:

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir projeye benziyor. Şimdiden tebrik ediyorum. Umarım başarılı olursunuz.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim , geride kalmış zihniyetleri lafı bizemi canın saolsun ne diyelim.