TarzCraft.Nitrado.Net 1.7-1.8 Kafa Dusurme // Bosslar // Tabela Enchant // Rutbeler Ve Daha Fazlası

İboYigit01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sen çok yanlış gelmişsin kardeş
Sizin kafalarda Sorun mu var burda boş boş yorum yapıyosunuz sen çok yanlış gelmişin diyo edit olmayan oyun mu var derken her oyunla alakalı değil factionda artık oyuncuların çoğu edit istiyo bizde ona göre yola çıkıyoruz sizin gibi bir kaç kişi var edit istemeyen onlarda gelip burda boş boş yorum yapıyo

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin kafalarda Sorun mu var burda boş boş yorum yapıyosunuz sen çok yanlış gelmişin diyo edit olmayan oyun mu var derken her oyunla alakalı değil factionda artık oyuncuların çoğu edit istiyo bizde ona göre yola çıkıyoruz sizin gibi bir kaç kişi var edit istemeyen onlarda gelip burda boş boş yorum yapıyo
eleştiriye açık değilsen neden sunucu açtın ki ?

İboYigit01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eleştiriye açık değilsen neden sunucu açtın ki ?
Ben eleştiriye açık değilim demedim eleştirini yapmışsın eyvallahta senin görüşünle benim görüşüm farklı olabilir bunu anlamıyosun ve hayla bi yerlerden kendini haklı çıkarmaya çalışıyosun

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben eleştiriye açık değilim demedim eleştirini yapmışsın eyvallahta senin görüşünle benim görüşüm farklı olabilir bunu anlamıyosun ve hayla bi yerlerden kendini haklı çıkarmaya çalışıyosun
tamam daha fazla uzatmak istemiyorum iyi forumlar

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
benn sana ekle desem ne dersin adam bana editi kaldır diyo ?
Sanırım "adam bana editi kaldır diyo ?" Cümlesini bana karşı dedin, ben senden kaldırmanı istemedim sadece serverdan ayrıldığımı söyledim bu kadar atara gerek yoktu aslında. Tartışmayı daha fazla uzatmak istemiyorum başarılar dilerim.

İboYigit01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanırım "adam bana editi kaldır diyo ?" Cümlesini bana karşı dedin, ben senden kaldırmanı istemedim sadece serverdan ayrıldığımı söyledim bu kadar atara gerek yoktu aslında. Tartışmayı daha fazla uzatmak istemiyorum başarılar dilerim.
Hani konu eleştiriye girince yanlış anlama yoksa.d

Jonathan04

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sw de bug var skype: olgun.yilmaz3 dönerseniz sevinirim

GökdenizKurman

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverin buildini çok beğenmedim ama genel olarak beğendim 10 / 8