TeamEnderS SkyBlock v2.4 | Demir Yaratıcısı | Sandık Sistemi | Tanıtım |1.9.4 | mc.teamenders.net |

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim saldırdığıma dait kanıt
Ben daha bot atmayı bile bilmiyorum
Hadi kanıtı göster
Yalancı!

savboray

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SUNUCU GÜNCELLENDİ!

KONU GÜNCELLENDİ

savboray

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KONU GÜNCELLENDİ!
SUNUCU GÜNCELLENDİ!
VİDEO GÜNCELLENDİ!

KONU GÜNCEL! SUNUCU AKTİF!

Güncellendi.

Sunucu Slot sayısı 50'ye çıkarıldı. KONU GÜNCEL

KONU GÜNCEL

Dincerenes

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ben servera giremiyorum sadece kayılı oyuncular diyor sebebi ne hiçde kaydolmadım

yardımmm edinnn

savboray

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ben servera giremiyorum sadece kayılı oyuncular diyor sebebi ne hiçde kaydolmadım
yardımmm edinnn

Yakın zamanda sunucumuza ardı arkası kesilmeyen bot saldırıları olduğu için otomatik olarak sistem kendini korumaya aldı. O yüzden şuanlık sadece kayıtlı oyuncuları alıyoruz. En yakın zamanda AntiBot korumasını kapatıp yeni kayıtları almaya başlayacağız. (Ortalama 2-3 saat içinde açılır)

Dincerenes

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yakın zamanda sunucumuza ardı arkası kesilmeyen bot saldırıları olduğu için otomatik olarak sistem kendini korumaya aldı. O yüzden şuanlık sadece kayıtlı oyuncuları alıyoruz. En yakın zamanda AntiBot korumasını kapatıp yeni kayıtları almaya başlayacağız. (Ortalama 2-3 saat içinde açılır)
zaten servera girdim hatta forumunuza kaydolup teker teker tümkurallarıda okudum moderator alımınada başvurdum forum hizmeti canlı destek ve market sistemini çok begendim güzel server

savboray

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SUNUCU SIFIRDAN YAPILDI
SUNUCU GÜNCEL
KONU GÜNCEL

Dincerenes

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kurucu bey ben serverınıza girdim adminiizle tanıştım adminin adını unuttum adını görsem tanırım ama skype istedim verdi bn burdan reklam yapmak istemiyorum bi ip verdim skypedan (Serverınızdaa bu ipnin asla reklamını yapmadım ona skype dan özel olarak yazdım) admininz beni reklam yaptı diye banladı bi çözüm bulamazmıyız sırf ben bu yüzden moderator alımında kazanabilecekken elendim yani hakkım yendi nolur yardımcı olun

Kullanıcı Adım=xrective

savboray

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server 1.8 mi 1.9 mu anlayamadım
Sunucumuz 1.9.4 Olarak Yeniden Yapıldı. Ayrıca Youtube Videomuz Güncellendi!

Kurucu bey ben serverınıza girdim adminiizle tanıştım adminin adını unuttum adını görsem tanırım ama skype istedim verdi bn burdan reklam yapmak istemiyorum bi ip verdim skypedan (Serverınızdaa bu ipnin asla reklamını yapmadım ona skype dan özel olarak yazdım) admininz beni reklam yaptı diye banladı bi çözüm bulamazmıyız sırf ben bu yüzden moderator alımında kazanabilecekken elendim yani hakkım yendi nolur yardımcı olun

Kullanıcı Adım=xrective
destek sitemize mesaj atarsanız yardımcı olabiliriz.

hub yapabiliriz isterseniz
Teşekkürler. HUB(Çekirdek) Sunucu Gibi Bir Düşüncemiz Olursa Ki Düşünmüyoruz. Kendimiz Yapabiliriz Eminimki.

Huzi01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımın Berbat
Build Berbat

Ben Bu Sunucuya Nası Puan Veriyim