• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone satın alrabisu

Teknik Ağırlıklı Minecraft Oynamak İsteyen Gelsin.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
Mesajlar
467
Beğeniler
804
Puanları
860
Steam
keima__
Minecraft
Kovalski
#1
Uzun süre ardından canım çok fena modlu minecraft çekti. Aslında bunun sebebi harika bir hedef bulmam. Hedefim istediğim bir eşyayı (ne olduğu farketmez) sonsuz tane üretebilicek bir fabrika. İstediğim şey ise bunu tek yapmamak. 12 kişi civarı bir sunucu almayı düşünüyorum gerekirse daha çok slot alırım ama o kadar kişi olucağını sanmıyorum. Yarın mod paketinin yapımına başlicam eğer gelmek istiyosanız discord kanalıma gelebilirsiniz istediğiniz modları, fikirlerinizi ve önerilerinizi yapabilirsiniz.

Tek ricam gerçekten severek oynamanız. Öncelikle hedefinizin ne olduğunu belirleyin ne için gelişiyorum ulan ben?. Bu sorunun yanıtını kendinize verdikten sonra discorda beklerim konuşmanız şart değil maksat paketle ilgili detayları konuşmak ve birbirimizden haberdar olmak.

 
Son düzenleme:

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
Mesajlar
467
Beğeniler
804
Puanları
860
Steam
keima__
Minecraft
Kovalski
#9
Sunucuyu gerçekten bayağı bir iyileştirdik arkadaşlarımla. Birçok sorun çözlüldü ve harita sıfırlandı (kimse şikayetci değil merak etmeyin) temiz bir başlangıç yapmak isteyenler için sunucu bugün saat 15:00'da açılıcaktır duyurulur...