Teknik Ağırlıklı Minecraft Oynamak İsteyen Gelsin.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun süre ardından canım çok fena modlu minecraft çekti. Aslında bunun sebebi harika bir hedef bulmam. Hedefim istediğim bir eşyayı (ne olduğu farketmez) sonsuz tane üretebilicek bir fabrika. İstediğim şey ise bunu tek yapmamak. 12 kişi civarı bir sunucu almayı düşünüyorum gerekirse daha çok slot alırım ama o kadar kişi olucağını sanmıyorum. Yarın mod paketinin yapımına başlicam eğer gelmek istiyosanız discord kanalıma gelebilirsiniz istediğiniz modları, fikirlerinizi ve önerilerinizi yapabilirsiniz.

Tek ricam gerçekten severek oynamanız. Öncelikle hedefinizin ne olduğunu belirleyin ne için gelişiyorum ulan ben?. Bu sorunun yanıtını kendinize verdikten sonra discorda beklerim konuşmanız şart değil maksat paketle ilgili detayları konuşmak ve birbirimizden haberdar olmak.

Son düzenleme:

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
çok kırıldım sana insan daha düzgün konu açar bari

Son düzenleme:

BerkantKT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Modlu survivalı çok severim özelliklede teknik olanlarını açılır açılmaz geliyorum

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu bu akşam saat 20:00'da açılıcak!

Gorkem123321

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server gayet güzel ama 4gb altı rami olan arkadaşlarda kaldırmaz

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu gerçekten bayağı bir iyileştirdik arkadaşlarımla. Birçok sorun çözlüldü ve harita sıfırlandı (kimse şikayetci değil merak etmeyin) temiz bir başlangıç yapmak isteyenler için sunucu bugün saat 15:00'da açılıcaktır duyurulur...

Friones

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuda gerçekten zevk aldım teknik modları seven kişiler için çok güzel bir modpack

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu cidden soğuk kış gününde cam kenarında içilen fındıklı kahve gibi zevk veriyor, kapımız açık gelebilirsiniz!!

2018-08-11_16.54.33.png