Tekxit 3:Ezteria [1.12.2] - artık kapalı

Hexxit veya Tekkit Oynadınız mı?

• Evet

Kullanılan: 54 67.5%
  • Hayır

Kullanılan: 16 20.0%
  • Magenji oynayacağım!

Kullanılan: 16 20.0%
  • Tekxit oynadım

Kullanılan: 8 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    80

BEnBx1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hmm. bi sure giremedim ve bi bakdim skypeden engellenmisim ?

BEnBx1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayir silmedim ben kimseyi dedigim gibi bi sure giremedim. neyse hayirlisi olsun.

5 gun daha olmuycam sever o zamana kadar acilirsa damascus icin gelicem :)

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayir silmedim ben kimseyi dedigim gibi bi sure giremedim. neyse hayirlisi olsun.

5 gun daha olmuycam sever o zamana kadar acilirsa damascus icin gelicem :)
:D bu arada oyunda artık iri fareler var lağam fareleri, onlara vurunca %30 şans ile elindeki itemi çalıyorlar. kovalayıp öldürene dek itemi alamıyorsun :) zaten canları az.

Bu arada sunucu 10 Haziran'da açık olacak :)

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba server muhteşem gözüküyor gelişmeniz dileğiyle

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler. Modpack biraz yüksek performanslı bilgisayarlar için tasarlandı ama olsun her geçen gün birileri son model bilgisayar sahibi oluyorlar :)

Evet, tam olarak bundan bahsediyordum.

Ayrıca, sistem gereksinimlerini konuda belirtmeye çalıştım.
Merhaba server ve client java dillerini nasıl ing yapabilirim bilginiz varmı acaba

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba server ve client java dillerini nasıl ing yapabilirim bilginiz varmı acaba
Merhaba. Java ingilizce sorununu mod ile çözdük, bir şey yapmanız gerekmiyor. Yalnızca Java x64 u131 yükleyin (sistemdeki yüklü tek java olsun) ve Java'ya technic launcher'dan 5gb veya üzeri ram verin (10gb tan fazla vermeyin) ve oyuna girebilirsiniz. Ekran kartı ve çipseti driverlarınızı güncel tutmayı da ihmal etmeyin.

Technic Launcher'ın dilini ingilizce yapmak için Launcher Options'ta Language: English (US) yapabilirsiniz.

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba. Java ingilizce sorununu mod ile çözdük, bir şey yapmanız gerekmiyor. Yalnızca Java x64 u131 yükleyin (sistemdeki yüklü tek java olsun) ve Java'ya technic launcher'dan 5gb veya üzeri ram verin (10gb tan fazla vermeyin) ve oyuna girebilirsiniz. Ekran kartı ve çipseti driverlarınızı güncel tutmayı da ihmal etmeyin.

Technic Launcher'ın dilini ingilizce yapmak için Launcher Options'ta Language: English (US) yapabilirsiniz.
Hangi modla çözdünüz acaba

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
teşekkürler bu modla skinler gözüküyor deme
Minecraft satın almadıysanız yani crackli launcher ile girecekseniz ne kendinizin ne başkasının skinini göremeyeceksiniz, ama minecraft satın alanlar yani orijinal technic launcher ile girenler görebilecek hem kendilerininkini hem diğer oyuncuları(cracklilerinkini de)

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft satın almadıysanız yani crackli launcher ile girecekseniz ne kendinizin ne başkasının skinini göremeyeceksiniz, ama minecraft satın alanlar yani orijinal technic launcher ile girenler görebilecek hem kendilerininkini hem diğer oyuncuları(cracklilerinkini de)
Cracklı için skinrestore varda o couldronu desteklemiyor bana dediler java dillerini ingilizce yap düzelir diye

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu minecraft 1.11.2, cauldron eskide kaldı :) Sponge var 1.10 ve üzeri için.