Telefon Önerisi

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
S3 yada note 2 al alabiliyorsanız s4 yada note 3 al

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
H-Ha. O saçma sapan uorumlarda senin o saçma sapan yorumunu konuşuyorduk farkındaysan :)

Hepinize gülüyorum servis yokmuş diyo bazı .ptallar lan olum ülke çapında general mobile tabletler dağıtıldı.Servis heryerde bulunabilir ha sen dağda yaşıyosan bilmiyorum bulabilirmisin ? Kardeş F/P ne once araştır onan sonra gel goçum bilmişlk taslıyanları hiç sevmem !

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Hepinize gülüyorum servis yokmuş diyo bazı .ptallar lan olum ülke çapında general mobile tabletler dağıtıldı.Servis heryerde bulunabilir ha sen dağda yaşıyosan bilmiyorum bulabilirmisin ? Kardeş F/P ne once araştır onan sonra gel g**um bilmişlk taslıyanları hiç sevmem !
tamam kardeşim sen haklısın da ne servis yoku anlamadım ? galiba 2 ay öncesinden bahsediyorsun -_-
mağrada üşümedin değil mi?

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de Huwaei Ascend Almayi dusunuyorum hani 599TL Olan
Sizce?
Yalova'dan Gönderildi

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ve cidden çok ucuzmuş çok ucuza bukduuum. Fiyat performans canavarı lan bu

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Oha lan telefon ciddem op ya. Fiyattan belli :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Cok cahilsiniz keske telefon hakkinda konusmasaniz.
f/p urunu ile s3 u karsilastirmak mi?! S3 miniden iyi olan bir discovery ile samesong s3 mini?! Discovery elite ise en iyisi olacak

Tapatalk ile. Galatasaraylilik bir gerillanin hayata tutunmasidir. Susarsa catisma, konusursa savas, yazarsa destan, severse ask olur!

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer uygun bir şeyler arıyorsan "Lg L9" ya da "Lg L7 II" öneririm. Gerçekten fiyatına göre iyi bir telefon.

TheOyunBozan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cok cahilsiniz keske telefon hakkinda konusmasaniz.
f/p urunu ile s3 u karsilastirmak mi?! S3 miniden iyi olan bir discovery ile samesong s3 mini?! Discovery elite ise en iyisi olacak

Tapatalk ile. Galatasaraylilik bir gerillanin hayata tutunmasidir. Susarsa catisma, konusursa savas, yazarsa destan, severse ask olur!
Sonuna kadar katılıyorum bunlar samsung un adı var diye iyi bir şey zannediyorlar :D