Telefon Önerisi

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kökten çözüm, sen telefon alma.

Tapatalk Gönderisidir...

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Android sürümünü ancak korsan yolla değiştirebilirsin. Bir de istersen o telefonu yere atmayı dene küllerini bulabilirsen bile ne mutlu. Ucuz diyorsun peki sen niye ucuz diye hiç düşünüyor musun? Ucuz ki adamlar telefonun malzeme kalitesini düşük tutmuşlar.
Laf ! Laf ! capslock tuşu bozuk kusura bakmayın.korsan yollla diyorsun peki iphone neden korsan yolla değiştirilemiyor :? .port edilemiyor :? çünkü samsung özgürlük kapılarını açtı telefon dünyasında ! telefonu 3310 karıştırma ! iphonenun arkası camdı ne oldu oda nazik kullanılıyor.

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Laf ! Laf ! capslock tuşu bozuk kusura bakmayın.korsan yollla diyorsun peki iphone neden korsan yolla değiştirilemiyor :? .port edilemiyor :? çünkü samsung özgürlük kapılarını açtı telefon dünyasında ! telefonu 3310 karıştırma ! iphonenun arkası camdı ne oldu oda nazik kullanılıyor.
Neyin caps lock tuşu bozukmuş ya. Almak istemiyorsan alma birader seni zorlayan yok.

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Fakat general mobile discovery 1800 mAh ye sahip s3 ise 2100 aradaki o 7 gram işte bu 400 mAh patlıyor
400/1800 oraninda ise % 22 çıkıyor
7/125 gr oranına bakalım. O ise % 5 gibi hafif oluyor yani sen % 5 az taşıyorsun diye % 22 sarzin az oluyor. 7 grlik fark 400 mAh oluyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

:) http://www.***********/haber/dunyanin-en-kucuk-pili-gelistirildi_28428.html al incele önceki mesajlarımda ne demek istedğimi anlarsın ! e o zaman bunun şarjı çok kötü ilerde böyle telefon çıkarsa şarjza takmaya değmez :=)

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşım Kafan Mı Güzel!?
iPhone'ların İşletim Sistemi Korsan Yolla Değiştirilemiyor Mu!? Hahahahahahhaa Yere Yattım Lan :D
Samsungla Androidi Karıştırdın Galiba!? Haahahhahah :D
iPhone 5/5S/5C'nin Arkası Cam mı!? Hahhahahahah :D

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam yorumu uykuda yazmış hayla hangi telefondan bahsettiğini anlamadım. :D

Samsung Galaxy S3 Cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ne içtiysen bize de gönder!

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nokia 3310 candir

Ayakkabı Kutusundan Tapatalk ile Gönderildi

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım Kafan Mı Güzel!?
iPhone'ların İşletim Sistemi Korsan Yolla Değiştirilemiyor Mu!? Hahahahahahhaa Yere Yattım Lan :D
Onu cam :-D :-D :-D

Ayakkabı Kutusundan Tapatalk ile Gönderildi

TheOyunBozan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen konuyu kapayalım konu uzadıkça uzuyor ve kavgalar çıkacak gibi... Sonuç olarak: General Mobile Discovery 16 GB B)

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İyi tamam güzel laf söyledin de illa hakaret etmen mi gerekiyor?
İnsanlar böyle anlıyor kardeş :<( inan bende istemem.fakat yazdıkları mesajlar :) güldürüyor.
*Ne içtiysen bize de gönder!

*Neyin caps lock tuşu bozukmuş ya. Almak istemiyorsan alma birader seni zorlayan yok.

*Arkadaşım Kafan Mı Güzel!?

*Adam yorumu uykuda yazmış hayla hangi telefondan bahsettiğini anlamadım. :D

Gibi uzadıkça giden saçma sapan yorumlar attıkları için arkadaşları tebrik ediyorum.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Performansta iPhone'un üstüne yok.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
http://www.stuff.com.tr/2013/11/hangisini-almalisin-iphone-5s-mi-lg-g2-mi.html

Şimdi performansta şu an 1.Lg g2 ve note 3 iphone en iyi telefon değil sadece ismi var.
750 tl düşük bir fiyat.General mobile discoveryi sakın alma şirket batacak teknik servis yok?
S4 mini olabilir.S3 1200 tl onun yerine 400 tl daha koyup lg g2 almanı öneririm bende şu an g2 var ve aşırı memnunum çok hızlı.bende aldırırkan s3 mini istemiştim.Ama şimdi bambaşka bir telefonum var.İphone sakın alma 6'yı bekle.S4 kesinlikle alma.Bütçeyi zorlayamıyorsan minilere bak ama öyle oyun falan oynayamssın.
Daha önceki yorumları okumadım aynı şeyleri yazmış olabilirim bu arada.
android kullanıldıkça yavaşlar o telefonunuza uygulama yüklerken çıkan izinler gerçektir.Telefon konuşmalaranızı mesajlaınızı herşeyi kaydeder ve bu yüzden yavaşlar.

Son düzenleme:

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
İnsanlar böyle anlıyor kardeş :<( inan bende istemem.fakat yazdıkları mesajlar :) güldürüyor.
*Ne içtiysen bize de gönder!

*Neyin caps lock tuşu bozukmuş ya. Almak istemiyorsan alma birader seni zorlayan yok.

*Arkadaşım Kafan Mı Güzel!?

*Adam yorumu uykuda yazmış hayla hangi telefondan bahsettiğini anlamadım. :D

Gibi uzadıkça giden saçma sapan yorumlar attıkları için arkadaşları tebrik ediyorum.
H-Ha. O saçma sapan uorumlarda senin o saçma sapan yorumunu konuşuyorduk farkındaysan :)

YalnizPenguen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Utanmasalar gm discoveryi note 3'ten iyi diyecekler.:D
Bütçen 700-1000 civarı ise Samsung Galaxy S3 mini alabilirsin.Şahsen ben s3 mini kullanıyorum.Cyanogenmod 11 rom kullanıyorum.Android 4.4 kitkat zevkinin doruklarına ulaşıyorum.Arkadaş s3 asphalt 8 kasıyor demiş.Kastığı yok.O işlemciyle çok rahat kaldırır.Amaç kullanıcılara son model telefon almaya teşvik etmek.Bilerek ağırlık veriyorlar oyunun kendisine. :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

MrChinggo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bekleyebiliyorsan biraz daha bekle yeni telefonlardan al bence.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi