Teskin

Alharu

İlerlemenin sırrı başlamaktır.
En iyi cevaplar
20
Ruh hali
306695831-512-k389430.jpg

TESKİN

Yade Kara 23 yaşında bir fotoğrafçıdır. Babası emniyet müdürü, annesi ise yazardır. Sinirli ve dışarıya karşı soğuk bir tutumu vardır. Öfkeli olmasından dolayı insanlarla pek anlaşamadığından ailesiyle hep tartışır. Günlerinin çoğunu atölyesinde fotoğraf düzenlemekle veya çizim yapmakla geçirir.

Son zamanlarda bilinmeyen bir kişi tarafindan anlamsız mesajlar almaya başlar. Bir akşam ailesiyle yemek dönüşü motorunun parçalandığını ve aynı belirsiz kişi tarafindan motorun kenarına bir not bırakıldığını fark eder. Aynı gece en yakın arkadaşı Dilek kaçırılır.

Tüm bu olanların sorumlusunun sinirle, kendisine liseden beri aşık olan Akif'in olduğunu düşünür. Onun evini yakmaya kalkışır. Zaten ailesiyle arası bozuk olan Yade o gün babasıyla büyük bir şekilde tartışır.

Babasının sunduğu iki seçenekten birini seçmek zorundadır. Yade ya doğduğu ve büyüdüğü şehir olan İspanya'ya anneannesinin yanına dönecektir ya da babasının arkadaşı olan Selim Göker'in, öfke kontrolü ve kişilik bozukluğu yaşayan kişiler için özel olarak açtığı bir klinik olan "Vadi Kent Destek ve Yardım Merkezi" ne gidecektir. Zaten Yade için zor olan hayat psikoloğu Kaya Göker ile tanışınca daha da sıradışı bir hal alacaktır.

Yade oradan nasıl kaçacak?
Kaya Yade'yi nasıl orada tutacak?

Kitap henüz daha yayınlanmadı. 10 Nisan 2022 tarihinde tanıtım bölümü Wattpad üzerinden yayınlanacaktır, kitaba
buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yazarı takip etmeyi, kitabı oylamayı ve yorum yazmayı unutmayın...

TANITIM BÖLÜMÜ YAYINLANDI!
Tanıtım bölümüne
buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme: