FalseMy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yapmak sorun değil ne yapar ne eder eklerim gerekirse kendim yazarım
Amacım, ekleyeceksem tam özellikli bir eklenti eklemek isterim ama o pluginde birçok yerleştirme çalışmıyor. Ya yenisini bulucam yada ben yapıcam

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
S.a bana faction plugini verebilrimisin 1.7.2

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
S.a bana faction plugini verebilrimisin 1.7.2
1.1.9 Güncelleme sürümlü paketimde stabil ve en iyi şekilde çalışan "Factions" eklentisi mevcut
/frameprotect protect yazdım sonra tabloya tıkladım
Dediğin üzere eklentiyi tekrar denedim ve her hangi bir sorun ile karşılaşmadım
Birde /fp protect olarak dene komutu ve sonra korumak istediğin eşya tablosuna sağ tıkla.
Eğer yeniden işe yaramaz ise paketi yeniden kurmanı öneririm ki arkadaşın dediği gibi
paketin icinde bulunan frameprotect plugini otomatik olarak korumaya alıyor zaten serverimde kullanıyorum ve hiç sorun yok. Eger sende sorun varsa paketi duzgun yukleyememişsın demektir.
Eşya tablosunu koyduğun anda eklenti zaten bunu koruma altına alması gerekir ki bendede öyle olabiliyor.
Dediğim yöntemleri tekrarlamanı öneririm

toker38

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
The Legend Bak Nitradonun Sahibi Ne Diyor Merhabalar,

Öncelikle bizim hizmetimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Biz ne kadar İşe yaramaz pluginlerinizide silsek. Bu TheLegand her kimse, sadece hazır bir paketin üstüne adını kazımış ve paketi bozmus. Siz başka plugin paketi kullanın.

Destek Ekibinden gelen Ticket'a cevap vermek için sadece " Yanıtla" Seçeneğine tıklayınız.
Önceki problemlerin unutulmaması için, "Yanıtla" Seçeneğine tıklayarak bize dönüş yapmanızı öneriyoruz. Aksi taktirde Ticket'a cevap alma süreniz daha uzun sürebilir.

Fatih Evci
[email protected]

www.nitrado.net[DOUBLEPOST=1393492848,1393491591][/DOUBLEPOST]ayrıca
###################################################################
# +-------------------------------------------------------------+ #
# | >>THELEGEND<< | v4.2 PLUGIN PAKETI [1.6.4] | GROUPMANAGER | # 1.6.4 bu

Vanth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende kullanıyorum nitradoda neden bende sorun yok o zaman? Oynarken hata yapmıssındır

ChellyTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
The Legend Bak Nitradonun Sahibi Ne Diyor Merhabalar,

Öncelikle bizim hizmetimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Biz ne kadar İşe yaramaz pluginlerinizide silsek. Bu TheLegand her kimse, sadece hazır bir paketin üstüne adını kazımış ve paketi bozmus. Siz başka plugin paketi kullanın.

Destek Ekibinden gelen Ticket'a cevap vermek için sadece " Yanıtla" Seçeneğine tıklayınız.
Önceki problemlerin unutulmaması için, "Yanıtla" Seçeneğine tıklayarak bize dönüş yapmanızı öneriyoruz. Aksi taktirde Ticket'a cevap alma süreniz daha uzun sürebilir.

Fatih Evci
[email protected]

www.nitrado.net[DOUBLEPOST=1393492848,1393491591][/DOUBLEPOST]ayrıca
# | >>THELEGEND<< | v4.2 PLUGIN PAKETI [1.6.4] | GROUPMANAGER | # 1.6.4 bu
hazir paketın ustune adınımı yazmıs sadece ? kardesim onu sana soyleyenın plugın ile arasının ne kadar oldugu belli degil..

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Çok guldurdun Beni Bu adam dan İyi Bir Plugin bilgisine Sahip Birini Daha Bulamassın
O kadar iyi plugin bilgisi olsaydı diğerlerinden farkımı anlardı canım.
Bana bu pakette tek bir alıntı bulun plugin yazarlığını, düzenlemeyi hatta forumu dahi bırakıcam.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok guldurdun Beni Bu adam dan İyi Bir Plugin bilgisine Sahip Birini Daha Bulamassın
Pek ala bulunabilir buyuk konusmayin :) ama cidden arkadasi tebrik ediyorum guzel isler cikartiyor :)

Ayrica bozuk dediginiz paketin logs klasorundeki loglari buraya atabilrmisiniz rica etsem gorelim kim ne hata yapmis :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya Dalga geçiceniz şimdi indirme yerini bulamıyorum nereye basıp indiricez ?

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
v5.7 [1.1.9] Plugin Paketi (Önerilen Sürüm)
Diye bir başlığın altında MediaFire ve Yandex.Disk bağlantıları mevcut
Eklenti listesinin hemen altında, uyarı bölümünün üstünde bulunuyor

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok saol abi de bi skype eklermisin bir şey söyleyecem yolladım sabah kabul etmedin daha[DOUBLEPOST=1393571356,1393570994][/DOUBLEPOST]
Abi hadi skype kabul et yada buradanda söyleyim skypedan yardım et istersen abi bi plugin var server 30 kişilikse istediğin kadar göstere biliyorsun 100 kişilik falan o plugin lazım bana ismini biliyormusun ?

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Çok saol abi de bi skype eklermisin bir şey söyleyecem yolladım sabah kabul etmedin daha[DOUBLEPOST=1393571356,1393570994][/DOUBLEPOST]
Abi hadi skype kabul et yada buradanda söyleyim skypedan yardım et istersen abi bi plugin var server 30 kişilikse istediğin kadar göstere biliyorsun 100 kişilik falan o plugin lazım bana ismini biliyormusun ?
MotdManager

toker38

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pek ala bulunabilir buyuk konusmayin :) ama cidden arkadasi tebrik ediyorum guzel isler cikartiyor :)

Ayrica bozuk dediginiz paketin logs klasorundeki loglari buraya atabilrmisiniz rica etsem gorelim kim ne hata yapmis :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben oynarken hata yaptım diyelim Satır 331: [20:29:46] [Server thread/WARN]: [>>TheLegend<<] v5.7 Plugin Paketi Hakkinda Sorulariniz Veya Sorunlariniz Icin Skype iimrlegendii bu ne bunu benmi yazdım paketin ustune adını kazımıssın pluginleri Kodlamıssın Tamam Da Guzel Takdir ediyorum ama adını plugine kazımana gerek yok her plugin klasorunde adın var