>>THELEGEND<< [v7] Plugin Paketleri FACTIONS, SKYBLOCK, SURVIVAL - Sorunsuz ve hatasız piyasanın en iyi paketleri! - Her şeyi ile hazır devasa 3 MAP!

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Yaratıcı, özgün, kaliteli...

Tek kelime ile Legendary!

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Kişisel olarak yorumumu buraya yapmak isterim. @>>TheLegend<< bu forumda uzun zamandır takip ettiğim nadir isimlerden biridir ve bu işi de uzun zamandır yürütüyor. Çizgini bozmaman dileğiyle, başarılar diliyorum.

Heartbreaker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@>>TheLegend<< seni bilmem kaç senedir takip ederim en az 5 tane sadece senin paketlerinle açtığım sunucular vardır
Çok iyi, çok mert bir insansın çok destek oldun bana yine mucizeler yaratmışsın piyasayı ikiye yarmışsın >>TheLegend<< , diğerleri diye

Bu haritaların bile normal halükarlarda değeri 30tl'yi geçer birde ekstradan tamamen hazır paket, kelimeler kifayesiz helal olsun

Devil.Trigger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şu an TheLegend: Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü; şimdide yazsınlar kral geri döndü!

Edit: Az önce 1k görüntelenmemiz var diye hava atan bir satış ekibi gördüm sonra thelegend aklıma geldi :D Şu istatistiğe bi bak
Küçük bir versiyon geçmişi, biraz nostaji

Son düzenleme:

onur5471

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılarının Devamını Dilerim

Son düzenleme:

Heartbreaker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar tam bugün elime geçti ve bu işi bilen biri olarak söylüyorum, şaheser bunlar. Muhteşem bir şekilde dengelenmiş ve ayarlanmış.

Bu paketlerle açılan herhangi bir sunucu +80 almıyorsa bişi bilmiyordur, tekrar tebrikler thelegend

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
İLK YORUM! BURALAR ÇOK DEĞERLENECEK ÇOKK!
Bu arada efsane olmuş önce bi 10 dakika gerçek mi bu diye düşündüm :D
thelegend back in business
Reis piyasayı elinden geçireceğini söylemiştin de bu kadarını da beklemiyordum sakin ol

Muhteşem olmuş 5 sene aradan sonra yine bir sanat eseri, tebrik ederim!
Bu arada ikinci yorum. #Rez

Edit: tüh 3.ymüş
Tekrar edit yukarıdaki yorumu yeni gördüm

Şunu bana açıklasana, en iyi paket olması için ücretsiz paylaşılması gerek? Cidden güldüm. Adam ücretli bir plugin paketi yapmış
Hatta sadece plugin paketi değil resmen bir SERVER yapmış ve sen bunun içerisini herkese göstermesini mi bekliyorsun.
Mantığa davet ediyorum seni arkadaşım, lütfen tekrar düşün yorum yaparken
VAY VAY VAY
NELER OLUYOR 2014'e geri mi döndük noluyor! :D
En içtenliklerimle tebrik ederim ADIN GİBİ OLMUŞ ADIN GİBİ

Şaka bir yana gerçekten çok güzel olmuş her yanıyla. Tebrik ederim
Ohh önlerden yerimizi alalım yine barılı bir paket.
Bu adamı eskiden youtube'da da forum'da da çok gördüm hiç dolandırdığına dair ne yazı ne konu gördüm
kendisini tanımıyorum ama güzel bir pakettir diye düşünüyorum.
Eskiden de paketlerin iyiydi bunun da gayet iyi olacağına ve ücretini hak edeceğine eminim :asık:
Forumdaki çoğu satış takımının kökünü tek başına kurutabilecek kişi geri döndü. Özledik seni.
Üstlerde bir yerde bir satış takımının yancısı var zaten, daha fazlası da gelecektir illaki siz onlar gibilerini takmayın, başarılar. :mükemmel:
Evet gerçekten öyle diğerleri 100 liraya haritasız boş dandik paket satıyor, hemde mapi ekstra ücretle satıyor
Burada hem sağlam bir paket hem 3 tane map hem içerisinde her şey ayarlı hemde marka belli
30 lira çok ucuz para bunlara
Evet güzel bir paket. Her ne kadar tanıtımın belli kısmı daha önceden paylaştığın eklentilerden de oluşsa yine de toplam olarak uzun bir süre almış olmalı. Burada tek sıkıntı 30 lira. Tabii ki istersen bedavaya verebilirsin sonuçta senin paketin. Ancak piyasa diye bir şey var. Bu tür özelliklerin fiyatı bu kadar aşağıya çekilerek sanıyorum pahalı ama işe yaramaz paketler yapanlardan intikam alınmak istenmiş. Ancak hakkıyla iş yapıp harcadığı vaktin karşılığını almak isteyen kişiler için bu durum piyasayı çok düşürecektir. Bu tür durumlar gerçek hayatta esnaflar arasında bile yapılmıyorken burada yapılması kötü bir etken.

Tekrar söylüyorum: Senin paketin, istersen bedavaya ver. Ama bütün eklenti yazarlarının para hırsızı, işe yaramaz kişiler olduğu var sayımının çok çok yanlış olduğunu da görmek gerekli.
Paketi Satın Aldım Müthiş!
Şunu Söylemeliyim Ki Direk Satın Alın! SkyBlock Satın Aldım! :1:
Bu arada 3'ü 30 tl değil Tanesi 30 tl yani skyblock alcak iseniz 30 tl faction alcak iseniz 30 tl ya da survival alcaksanız 30 tl vermeniz lazım yanlış anlayanlar var sanırsam :jelo:
Kaliteli olduğu belli The Legend'in elinden çıkmış ama neden bu kadar ucuz? Enflasyona inat mı yaptın üstad?
Eskilerden hatırladım seni piyasaya birden çıkman şaşırttı açıkçası bizede hoş geldin! demek düşer başarılar :)
Vay be bir günde ne kadar görüntülenmiş kaç tane yorum gelmiş öyle :D
Aynen paketimi her şeyi ile ayarlanmış bir şekilde verdi teşekkürler!
Paket elime bugün geçti.

intel pentium iv 2.4 ghz işlemci
2 GB Ram
Sapphire Ati HD 4350 512MB ekran kartı olan sistemde;

+50fps oynuyorum arkadaşlar. FPS sorunu yaşatmıyor. Ellerine sağlık. :)
TheLegend hocama saygım var onun paketlerini inceleyerek öğrendim ben birçok şeyi.

ama yine de hazır paketlerin boş sunucu açan insanların sayısını çoğalttığını düşünüyorum. Ne kullandığını bile bilmeyen iqless bir kitle dünyanın en iyi paketini kullansa bile bi iş beceremez.
Yaratıcı, özgün, kaliteli...

Tek kelime ile Legendary!
Tek kelime ile muhteşem.
Ellerinize sağlık
Kişisel olarak yorumumu buraya yapmak isterim. @>>TheLegend<< bu forumda uzun zamandır takip ettiğim nadir isimlerden biridir ve bu işi de uzun zamandır yürütüyor. Çizgini bozmaman dileğiyle, başarılar diliyorum.
@>>TheLegend<< seni bilmem kaç senedir takip ederim en az 5 tane sadece senin paketlerinle açtığım sunucular vardır
Çok iyi, çok mert bir insansın çok destek oldun bana yine mucizeler yaratmışsın piyasayı ikiye yarmışsın >>TheLegend<< , diğerleri diye

Bu haritaların bile normal halükarlarda değeri 30tl'yi geçer birde ekstradan tamamen hazır paket, kelimeler kifayesiz helal olsun
şu an TheLegend: Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü; şimdide yazsınlar kral geri döndü!

Edit: Az önce 1k görüntelenmemiz var diye hava atan bir satış ekibi gördüm sonra thelegend aklıma geldi :D Şu istatistiğe bi bak
Arkadaşlar tam bugün elime geçti ve bu işi bilen biri olarak söylüyorum, şaheser bunlar. Muhteşem bir şekilde dengelenmiş ve ayarlanmış.

Bu paketlerle açılan herhangi bir sunucu +80 almıyorsa bişi bilmiyordur, tekrar tebrikler thelegend
Paketin herşeyini incelemem 15 dakikamı beğenmem ise 1 saniyemi aldı
Her birinizin, teker teker güzel yorumları için çok teşekkür ediyorum
Yorumlarınızı konuya ekledim ancak dosya ekleme sınırından dolayı çoğunuzu ekleyemedim, sırayla herkesi ekleyeceğim tabi ki.
v7 hakkında herkesten güzel yorum aldım güzel tepkiler aldım, kullanıcılardan güzel geri dönüş aldım
Konuda da bunun yansıdığını görmek çok güzel bir şey.

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Çok eskiden sizin yaptığınız paketleri kurcalayıp bir şeyler öğrenmeye çalışırdım. Nerede o zamanlar... :ci:
İşini profesyonelce ve en iyi şekilde yapan kişilerdensin, gönülden başarılar diliyorum. :cay: