Tokatçıya atacağım...

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Adımı bilen bilir, bilmiyorsanız da bana Morona derseniz olur. Düne kadar "dün dündür, bugün bugündür" diyen birisiydim, yaptığım hataları kafama takmaz, biraz da rahat davranırdım. Her neyse, 2 gün önce başımdan geçen ve halen geçmekte olan bir olayı sizlere anlatacağım... Geçen aylarda sürekli ziyaret ettiğim bir kafede tanıştığım 20'li yaşlarda iki genç vardı, bir iki yan bakmadan sonra selam verdiler, birisiyle bir ara aynı mahalledeymişiz muhabbet oradan açıldı, uzun süredir aynı ortamda takılmanın etkisi olsa gerek bu gençlerle bayağı kaynaştık. Bu arada laf arasında söylediklerine göre iş arıyor gibiydiler, ben de ticaretle uğraştığım ve yolumu her şekilde bulabildiğim için kendilerine günlük bir iş paslamayı teklif ettim. Tek parça iş pasladığım kişiler tabii ki paraları benden alırlardı, ben de az biraz kendi yolumu bulurdum. İş haftaya cumartesi günü olacak. Bu iki arkadaşı samimi gördüğümden kazık atmamayı düşünüyordum fakat bir şans eseri anladım ki bu iki saf görüntülü arkadaş kendilerini akıllı sanan tokatçılarmış! Bende o göz var mı? Onlara kazık atmalı mıyım yoksa iletişimi kesmeli miyim? Atacaksam onlara nasıl bir kazık atmalıyım sizce?

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
kazıkçı muzaffere benze ve kazık atanı kazıkla. Sonra dayak yememek için kaç :tokat:

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Mantıklı bakarsak bunlar tokatçı olduğu için sen bunları tokatlarsan bunlar daha bir hırsla para kazanmak için başkalarını tokatlamaya çalışacak. Ama tokatlamayıp iletişimi keser ve şikayet edersen(belli bir suçları varsa) daha iyi olur.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tüm forum birlikte tokatlayalım :)