[TR'DE TEK!]3.Sezon Aktif yerini Kap! |TR'de Başarım İle Rütbe Atlama Sistemi Eşi Benzeri Yok!|Özel İtemler|Özel Biyomlar | Tüccar |Boss| Özel Texture

VVoodpecker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her sistemiyle güzel sunucu, keyifli sistemler mevcut. Uzun zamandır sıkılmadan bu kadar uzun bir survival serverde oynadığımı hatırlamıyorum. İlgili admin ve yetkili kadrosu, güzel de oyuncu ortamı mevcut. Survival oynayan herkesin şans tanıması gereken bir server bence.

HasanBlue

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Muhteşem bir sunucu. Survival ve eklentileri seven arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Oyunda birçok güzel ayarlanmış pluginler var. Bunun yanında sunucu pay to win değil. VIP olsanız bile emeğiniz gerekiyor. Rütbe sistemleri sizi daha önce minecraftta yapmadığınız şeyleri yapmaya itiyor, kabul ediyorum bazıları sinir ediyor ama genel olarak amacınız genişliyor ve oynama sürenizi olumlu yönde etkiliyor.

TeddyCraft

www.teddycraft.site
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fikir ve önerilernizi Discord Kanalımız'da öneri kanalına bekliyoruz

AlsivaX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kurabiye var simit var neye bakıyon ? Bossu beni bitirdi hemen denicem serveri

FettahBayan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu çok güzel bende severek takip ediyorum.

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok iyi diyemiyeceğim yani tam oynanacak deil p2w ye benziyor başarılar.

TeddyCraft

www.teddycraft.site
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok iyi diyemiyeceğim yani tam oynanacak deil p2w ye benziyor başarılar.
Güzel kardeşim istersen tanıtımı birdaha oku
Rosecraft ekibi olarak uzun süredir üzerinde çalıştığımız bu projeyi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Son zamanlarda açılan sunuculara kıyasla, daha farklı bir tecrübe yaşayacağınız bu projemizde ince eleyip sık dokuduk ve oynamaktan keyif alacağınız bir ortam oluşturduk.

Sonu gelmeyen bir macera düşünebiliyor musunuz? Bu sunucuda oyunu bitirip orman önünde vs atmaya vakit bulamayacaksınız; çünkü bu oyunu bitirmek hiç de kolay değil. Oyuncuların ilerleyişine göre getireceğimiz güncellemeler, oyunun ömrünü uzatıp sizlerin de hevesini arttıracağına inanıyoruz. İster P2W’e kaçmayan site marketimizden alış veriş yaparak gelişiminizi hızlandırın, isterseniz sık sık yapılacak etkinlik ve çekilişlere katılarak şansınızı deneyin. Hatırlatmakta fayda var: Vip oyuncuların oyunda elde edilmeyen bir itemi kazanma ihtimalleri yok.

Amacımız: sizlere oyun zevkini doruk noktalarında yaşatmaktır. Sorunsuz bir şekilde eğlenmeniz için elimizden geleni yapacağız.

Viplere 1 seferlik rütbesiz giyilebilen kaybolma lanetli zırh veriliyor ve bu zırhın normal elmas zırhtan hiçbir farkı yok ölüncede kayboluyor zaten yani kısacası demem oki biz diğer serverlar gibi p7 setler gibi saçma seyler vermiyoruz tanıtıtımdada yazdığı gibi vip olan arkadaşların kasılma hızı artıyor sadece.Ve onun yanı sıra Skinler gibi kanatlar balonlar gibi kozmetik ürünleri alıyorlar.Yani sadece görünüş olarak senden farklı görünüyorlar.

Bir serveri kötülemeye gerek yok gidip 15 20 pluginli server tanıtımlarının altına harika sunucu yazıp buraya gelip bunu yazman cok garip.

Son düzenleme:

craftom

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
8 Yıldır minecraft oynuyorum ve abartısız olarak şuana kadar oynadığım en kaliteli ve zaman geçirebileceğin sunucu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Gerek yetlililerin oyuncularla çok yakından ilgilenişi , gerek kuralları olsun gerçekten çok mantıklı ve çok uğraşılarak yapılmış bir sunucu.Bu sunucuyu yaklaşık 4 5 aydır oynuyorum 2. sezon çok güzel vakit geçirmiştim fakat biraz eksikler vardı, 3. sezona geçtiğimizden beri neredeyse yapabiliceğin en maximum seviyesi yapılmış durumda sizleride aramızda görmekden memnuniyet duyarız! <3

TeddyCraft

www.teddycraft.site
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum bak kusura bakmayın benim düşüncem bu eleştirimde bu adam yeni sanırsam vip alıp direk p2w liğe yükselmiyorlar ama daha da hızlı kasabilirler
Evet zaten vip satışının amacı o şekilde tabii ki bir şey elde edicek diğer oyunculardan farkı olucak bu güç anlamında değil bizim serverda görünüş anlamında farkını hissettiriyor

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel kardeşim istersen tanıtımı birdaha oku
Rosecraft ekibi olarak uzun süredir üzerinde çalıştığımız bu projeyi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Son zamanlarda açılan sunuculara kıyasla, daha farklı bir tecrübe yaşayacağınız bu projemizde ince eleyip sık dokuduk ve oynamaktan keyif alacağınız bir ortam oluşturduk.

Sonu gelmeyen bir macera düşünebiliyor musunuz? Bu sunucuda oyunu bitirip orman önünde vs atmaya vakit bulamayacaksınız; çünkü bu oyunu bitirmek hiç de kolay değil. Oyuncuların ilerleyişine göre getireceğimiz güncellemeler, oyunun ömrünü uzatıp sizlerin de hevesini arttıracağına inanıyoruz. İster P2W’e kaçmayan site marketimizden alış veriş yaparak gelişiminizi hızlandırın, isterseniz sık sık yapılacak etkinlik ve çekilişlere katılarak şansınızı deneyin. Hatırlatmakta fayda var: Vip oyuncuların oyunda elde edilmeyen bir itemi kazanma ihtimalleri yok.

Amacımız: sizlere oyun zevkini doruk noktalarında yaşatmaktır. Sorunsuz bir şekilde eğlenmeniz için elimizden geleni yapacağız.

Viplere 1 seferlik rütbesiz giyilebilen kaybolma lanetli zırh veriliyor ve bu zırhın normal elmas zırhtan hiçbir farkı yok ölüncede kayboluyor zaten yani kısacası demem oki biz diğer serverlar gibi p7 setler gibi saçma seyler vermiyoruz tanıtıtımdada yazdığı gibi vip olan arkadaşların kasılma hızı artıyor sadece.Ve onun yanı sıra Skinler gibi kanatlar balonlar gibi kozmetik ürünleri alıyorlar.Yani sadece görünüş olarak senden farklı görünüyorlar.

Bir serveri kötülemeye gerek yok gidip 15 20 pluginli server tanıtımlarının altına harika sunucu yazıp buraya gelip bunu yazman cok garip.
O dediğiniz sunucular emin olun sizin gibi herşeyine güvenen değildir hemen bitirebiliyor evet haklısınız ama gidipte sizin gibi o sunucu kötü bu sunucu kötü diye öbür sunucular a bir şey atmıyor öbür swler emin olun sizin serverinizden daha iyidir ben servere girdim tabikide sevdim yani emek sonuçta emek veriyoruz siz hani serverde gördünüz +30 vuran kılıç siz diyorsunuzki p7 setlere saçma sizinkiler açıkcası çöp o zaman? Artı olarak o set ile ölmezler zaten o seti bende gördüm gayette ölünmiyecek bir set

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server oynanıcak ama saçma ben şu an oynıyacağımda yani dediğiniz saçma

TeddyCraft

www.teddycraft.site
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O dediğiniz sunucular emin olun sizin gibi herşeyine güvenen değildir hemen bitirebiliyor evet haklısınız ama gidipte sizin gibi o sunucu kötü bu sunucu kötü diye öbür sunucular a bir şey atmıyor öbür swler emin olun sizin serverinizden daha iyidir ben servere girdim tabikide sevdim yani emek sonuçta emek veriyoruz siz hani serverde gördünüz +30 vuran kılıç siz diyorsunuzki p7 setlere saçma sizinkiler açıkcası çöp o zaman? Artı olarak o set ile ölmezler zaten o seti bende gördüm gayette ölünmiyecek bir set
Oyuna eklenen her şey zırhlar silahlar vs hepsi test edildi.Ayrıyeten +30 vuran kılıç mevcut değil ve sonuç olarak herkes zaten bu setlere erişebiliyor o yüzden yaptığınız yorum saçma.

TeddyCraft

www.teddycraft.site
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ek olarak bizim sunucu hayatta kalma sunucusu çok vs atan göremezsin.Eşit şartlarda vs atmak isteyenlerede eklentimiz mevcut.