TRYLAND | Irk Sistemi - > IRK ÖZELLİKLERİ EKLENDİ! < - IP: Tryland.nitrado.NET - [1.7/1.8]

Shaduel

Marangoz
En iyi cevaplar
0

IP Adresi: Tryland.nitrado.NET
Tür: Hayatta Kalma
Versiyon: 1.7/1.8
Kapasite: 68 Kişi
Lokasyon: Türkiye
RAM: 6 GB

Kalite, çağdaşlık, eğlence, huzur ve adalet kavramlarını içinde barındıran bir oyun ortamı sunmaktır.
Türkiye çapında farklılık yaratacak, kaliteli bir sunucu olarak zirveye ulaşmaktır.

Sunucuya kayıt olduktan veya giriş yaptıktan 5 saniye sonra ırk menüsü açılır.

Bu menüden ırk seçersiniz. (Seçmemeniz durumunda hiçbir eylem gerçekleştiremezsiniz)
(Yanlışlıkla menüyü kapattım, nasıl ırk seçicem diyenler /irk yazıp menüyü açabilirler)

4 temel ırk vardır:
1) Cüce
2) Elf
3) İnsan
4) Ork
5) Troll
NOT: Aynı ırktaki oyuncular birbirine saldıramaz.

IRK SİSTEMİ

Sanal Market

Sanal Pazar

Kürekle Claim

Kapı, Sandık Kilitleme

İpeksiyle Spawner

İstatistik Tablosu

Oranlı Meslekler

Can Göstergesi

Timber Mod

[Kurucu] Shaduel

eneskilinc_

Spawn

Orman

İyi oyunlar!

Son düzenleme:

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Irkçılık yasak forum kurallarını gözden geçirmelisin." diyesim geldi ama şeytana uymadım :D Haritalar çok basit olmuş. Resimler sunucuyu tanıtmak için yetersiz gibi geldi bana.

Shaduel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
"Irkçılık yasak forum kurallarını gözden geçirmelisin." diyesim geldi ama şeytana uymadım :D Haritalar çok basit olmuş. Resimler sunucuyu tanıtmak için yetersiz gibi geldi bana.
Açıkcası ormana pek özenmediğimi söyleyebilirim, çünkü ormanın yerini belli zaman aralıklarla değiştireceğiz.

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkcası ormana pek özenmediğimi söyleyebilirim, çünkü ormanın yerini belli zaman aralıklarla değiştireceğiz.
Özenmeden sunucu olmaz :) Yerini derken yapısını mı yoksa ormanın başlangıç yerini mi değiştiriceksiniz ?

Shaduel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucunun eklentilerini yaparken beynim yandı, beynimden kalan parçalarla sunucunun haritasını yapmaya çalıştım.
Eleştirin için teşekkürler!

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Allah Allah, sanki sen Enes'sin öyle hissettim. Kurduğun cümleler, reklam konusu felan derken anladım.
Niye iki sunucu? Neden? Daha çok para kazanmak için mi? Daha fazla para kazanınca ne olucak?
Neden tek fark; "Irk sistemi" neden? Başka fark'ınız niye yok? Neden yok, çok mu zor?

Fazla sorum var, hepsini cevaplarsan sevinirim.

Shaduel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Artık sunucu (OS) bana ait değil. Para kazanmak istesem sunucu açmazdım eklenti paketi veya harita satarak da kazanabilirim.
Irk Sistemi başlangıç için iyi bir farklılık diye düşündüm. Seni temin ederim tek fark ırk sistemi olmayacaktır.
(Üstelik yenilik getirmeyince çöp sunucu, yenilik getirince de tek fark bu mu? Ne yaparsak yapalım sana yaranamayız Greyder :) Haksızmıyım?)

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Artık sunucu (OS) bana ait değil. Para kazanmak istesem sunucu açmazdım eklenti paketi veya harita satarak da kazanabilirim.
Irk Sistemi başlangıç için iyi bir farklılık diye düşündüm. Seni temin ederim tek fark ırk sistemi olmayacaktır.
(Üstelik yenilik getirmeyince çöp sunucu, yenilik getirince de tek fark bu mu? Ne yaparsak yapalım sana yaranamayız Greyder :) Haksızmıyım?)
Özür dilerim, artık o sunucunun size ait olduğundan haberdar değildim.
Irk sistemi Survival için uygun değil bence, yinede sen bilirsin. Bana yaranmanıza gerek yok, siz kendinize yaranın kendinize inanın o yeterli benim için.
Irk sistemi bana göre Survival'a aykırı bi' sistem, bu yüzden bunu pek fazla Fark olarak bulmuyorum. Yinede sen bilirsin.

Shaduel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Özür dilerim, artık o sunucunun size ait olduğundan haberdar değildim.
Irk sistemi Survival için uygun değil bence, yinede sen bilirsin. Bana yaranmanıza gerek yok, siz kendinize yaranın kendinize inanın o yeterli benim için.
Irk sistemi bana göre Survival'a aykırı bi' sistem, bu yüzden bunu pek fazla Fark olarak bulmuyorum. Yinede sen bilirsin.
Aslında aykırı derken dediğin doğru bir şey fakat ben Survival'ı tek değilde kavim olarak Hayatta Kalmayı ele almayı düşündüğümden yani kavim olarak Hayatta Kalma olursa daha barışçıl bir survival olur düşüncesinden Irk sistemini oluşturmaya karar verdim.
Böylece Survival'a aykırı tutumunu hafifletmek istedim.
Yorumun için teşekkürler!

Sunucunun RAM'ı 2 GB'a yükseltilmiştir.
Sunucunun Kişi sayısı 22'ye yükseltilmiştir.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel Sunucu Olmuş .
Baya Emek Verildiği Kesin .
Başarılar...

furekean

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle yenilikler yapmanız güzel bir şey ama survivalin genleriyle pek fazla oynanmamali. Bence

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resimler basit, ama sunucu güzel gibime geliyor. Gelip bi bakacağım yorumu düzenlerim
İlk denemense başarılı gibi gibi.
Spawndaki duvarlardan kaçılabiliyor düzeltilmeli
Ve ayrıca başlangıç için materyal yok insanlar nasıl ırk seçeceğini bilmiyor.
Geliştirilmeli

Son düzenleme: