BerkayÖntürk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Google play : Türkçe Minecraft Rehberi
Google Play Link : https://goo.gl/qWfQ25

Sunucu Adresi: hdmisurvival.nitrado.net IP: 85.190.174.230:25565 (Sunucuya Giremeyenler IP Denesin)
Herhangi Bir Sorun İçin Skype: Hdmi.Survival
Ts3 adresimiz : hdmits.nitrado.net
Clan Plugini Eklenmiştir !

Sunucu Kapasitesi:70 Kişi (Gerektiğinde Arttırılacaktır.)
Sunucu kapasitesi 70 kişilik satın alınmıştır ancak 35 kişiye düşürülmüştür !
Gerektiğinde 70 kişiye para ödemeksizin çıkarılabilir.
6 GB Ram Mevcuttur !!!!!

Editlenmiş Jobs Plugini Sayesinde Emek Harcayarak Para Kazanabilrsiniz..
Timber Mod Sayesinde Agac Keserken Yorulmayacaksınız.
VIP Satın Alırken İçiniz Rahat Olacak.

Map:HDMIMap v1.5 alpha
Daha Fazlası Ve Heyecanla Oyun İcerisinde
Güncel Rehber Alımlarımız Vardır.Yakında Forumda Geliyor..

1 Yıllık Host Satın Alınmıstır Kapanma Derdi Yoktur.

Köylü Takas Sistemi İle Kılıc, Kask, Zırh, Yemek Alabilirsiniz.
....::::YENILIKLER::::....
4 Farklı Nether Haritası ..
Clan Plugini Eklenmiştir !
.
.

Öncelikle Sunu Belirteyimm;

Oynanılan Bazı Sunucuların Hatta Neredeyse Hepsinin Kapandığını Belirtmek İsterim.
Bu Sunucuyu Açma Amacımız İse Sizlere Daha İyi Bir Survival Sunucu Sunup,
Daha İyi Dostluklar Kurmanıza Yardımcı Olucağız Lütfen Diğer
Sunucularla Karşılaştırmayınız. Sunucumuz 365 Gün Boyunca
Online Olup Daha İyi Yerlere Varabilmek İçin Çabalamaktadır.
Bunları Sizlerle Paylaşmaktan Gurur Duyarız..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spawn Baslangıç Noktası
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ormana Ev Yapabileceğiniz Bölge /warp
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---

(şu an Sunucuda Warp Orman Evlerle Birliktedir)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Farklı Nether Haritası İle ....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

BerkayÖntürk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar neyle neyi kıyasladınız ben konuya fransız kaldım fakat biz kesin olarak bu serverı 1 yıl açık tutucaz :) bu oyuncu olsun ya da olmasın çünkü bu konuda kesin bir karar verdim arkadaşımla, ne kadar zarara ugrasakta denicez 1 yıl :)[DOUBLEPOST=1426800920,1426800203][/DOUBLEPOST]
HDMI Kablo Değilmiydi ya ?
Evet HDMI kablo zaten arkadaşla server ismi ne olsun diye düşünürken televizyonun önündeki hdmi yazısı dikkatimi çektim sonra onu yaptık :D en azından farklı bir şey :D

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar neyle neyi kıyasladınız ben konuya fransız kaldım fakat biz kesin olarak bu serverı 1 yıl açık tutucaz :) bu oyuncu olsun ya da olmasın çünkü bu konuda kesin bir karar verdim arkadaşımla, ne kadar zarara ugrasakta denicez 1 yıl :)[DOUBLEPOST=1426800920,1426800203][/DOUBLEPOST]
Evet HDMI kablo zaten arkadaşla server ismi ne olsun diye düşünürken televizyonun önündeki hdmi yazısı dikkatimi çektim sonra onu yaptık :D en azından farklı bir şey :D

Bende ayakkabı fırçasını kullanayım :/

Emrekayapinar58

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
onun bunun serverinde reklam yapmayın abicim bir şey kazanamassınız biz Dev SonSurvival ekibiyiz asla sizin gibi enayilerin eline düşücek server degiliz kendinizle kıyaslamayın bizi
Bak Kardeşim Yaşın Kaç Bilmiyorum fakat logları alırım saatleriyle birlikte Öylece Gösteririm kala kalırsın Konumuda Kirletmeye Hakkın Yok Bilmem ANlatabildimmi ? Bundan Sonra Daha Dikkatli Bir Reklamcı Yada DAHA DİKKATLİ OLMANI Belirtirim İyi Forumlar