Türk Yapımı Şehir/Warrior City V 1.0 LİNKİ GELDİ ! (MUTLAKA GİR)

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Evet uzunluk genişlik konusunda haklısınız.Sadece kabataslak bir çizim yaptım.Zaten diğer yabancıların ekip kurarak yaptığı muazzam şehirlerle yarışamaz bile benim haritam.Tek başıma yapıyorum ve ileri düzeyde build bilgim yok.Amatör bir şehir olacak yaptığım.
peki sana başarılar

Jb$hadow

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basarilar fakat o yazdigin fakir yeri felan yerine daha guzel seyler yapilir sualti oteli felan gibi - ama yinede guzell-:-)

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şehir renkli ve güzel olmuş bunu adv. map'e dönüştürürsen çok iyi olur

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şehir renkli ve güzel olmuş bunu adv. map'e dönüştürürsen çok iyi olur
Beğenmenize sevindim.Teşekkürler.Belki map tamamen bittikten sonra görev yapılabilen bir adv. Map'a dönüştürerek farklı bir linkten paylaşabilirim.İsteyen şehir haritasını isteyen görevli olanını indirir.Haftaya okullar açılacak.Proje yavaşlayacak biraz ama elimden geleni yapacağım.[DOUBLEPOST=1378665188,1378631122][/DOUBLEPOST]V 1.0 linki geldi...[DOUBLEPOST=1378714366][/DOUBLEPOST]güncel

MrBoTz19852

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
insanları fakir ve zengin diye ayırman hiç hoşuma gitmedi RAPOR EDİLDİ

MrBoTz19852

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bizim yüzümüzden mi sen ayrımcılık yapıp insanları sınıflandırırsan insan yaşadıgına pişman olur oyun bile olsa yapmamayı öğreniceksin

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bizim yüzümüzden mi sen ayrımcılık yapıp insanları sınıflandırırsan insan yaşadıgına pişman olur oyun bile olsa yapmamayı öğreniceksin
sınıflandırmıyorum.gerçek hayatta da öle değil mi bazı yerlerde zenginler yaşıo siteler var havuzlu falan diğer yerde gecekondularda insanlar yaşıyo.Ben gerçek hayatı taşımaya çalışıyorum yaptığına bak

Ahmet Güler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bence 1.6.2 ye uygun bir şey yapsaydın yani evleri resimde wooldan yaptığını görüyorum biliyosun ki minecraft en yeni sürümünde kerpiçler geldi bunları kullan

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence 1.6.2 ye uygun bir şey yapsaydın yani evleri resimde wooldan yaptığını görüyorum biliyosun ki minecraft en yeni sürümünde kerpiçler geldi bunları kullan
1.5.2 de yaptığım için böyle oldu[DOUBLEPOST=1380395749,1378979022][/DOUBLEPOST]İlk ve Son Up